9.11.: č.7

9.11.: č.7

Veškeré informace na těchto stránkách jsou jen hloupé konspirační teorie a případná podobnost se skutečností je jen náhodná…

 

 

WTC917 – nejdůležitější VIDEA

o blamáži

WTC 11-9-2001

 

 

 

 

BBC vyrobila filmový dokument, ve kterém prý vyšetřila konspirační teorii o 11. Září 2001. (ČTV uvedla 9. Září 2009)

BBC v tomto dokumentu ale podstatné informace opět zatajila. Na základě toho vznikl filmový dokument „9/11 and the BBC“, který odhaluje tyto informace.

(v angličtině; online video, soubor avi 700MB, torrent)

 

 

 

Pokud by vám bylo divné, že následující informace jsou v rozporu s tím, co můžete vidět v masmédiích,

vzpomeňte si na jednostrannou a nevyváženou mediální nevyváženost ohledně Brdského radaru…

 

„Vyjevení pravdy o nějaké skutečnosti mívá tři stupně: 1) nejprve je zesměšněna, 2) poté se na ni tvrdě útočí, 3) a nakonec se stane něčím samozřejmým.“

Bývalý agent CIA Michael Hasty: „Kdykoli slyším, že někdo shazuje zajímavé teze tím, že se jedná jen o ´konspirační teorie´, obvykle to znamená, že se někdo dostal k pravdě až příliš blízko.“

 

Tato matricová soustava desetitisíců až 80cm širokých ocelových vzájemně pospojovaných nosníků navíc zalitých betonem, těchto 500 000 000 kg oceli a betonu se zhroutilo během cca 10 sekund (v podstatě rychlostí volného pádu), jako by přestala existovat jakákoli vazba mezi jednotlivými díly budovy, jakoby jinak velmi pevný beton byl najednou rozdrcen na prach, a horní část budovy tak padala jakoby do „prázdna“.

 

PRAVDA O POZADÍ ÚTOKů Z 11.ZÁŘÍ namísto NIKDY NEDOKÁZANÉ konspirační teorie o 19 arabských partyzánech…

 

Miliony www stránek o podvodu „WTC 9-11“, miliony lidí na celém světě, inženýři z celého světa z oblasti stavitelství, zpracování ocele, požárnictví, fyziky; mnoho politiků v USA i ve světě, US váleční veteráni; pozůstalí obětí; každoroční pochody v N.Y. za opětné prošetření událostí 911 (V anglickém Manchesteru se konal v r. 2006 pochod a zúčastnilo se na 5 tisíc lidí; 9.11.2009 pochod v Praze před budovu České Televize).

To, že o podvodu WTC 911 česká oficiální masmédia již 8 let mlčí, to je věc jiná. Česká masmédia slouží spíše politickým skupinám než lidem.

Velké množství webů a filmů o podvodu 9-11-2001 vytvořili američtí občané, kteří „jen“ zjistili, že se v jejich zemi děje něco velmi nebezpečného a cítili povinnost to odhalit a napravit, lidé včetně US vědců či členů Kongresu, tedy lidé přirozeně americky patriotičtí. Tudíž informace a weby o podvodu 9-11-2001 nemají nic společného s nějakým anti-amerikanismem, ani je nevytvářejí „ruští špióni“.

John Farmer, nominovaný Bushovou vládou do oficiální Komise 9/11, nyní tvrdí, že oficiální verze o 11. září je „téměř zcela nepravdivá“.

Morgan Reynolds, doktor filosofie, ekonom, emeritní profesor na Texas A&M University a bývalý vysoký úředník Bushovy administrativy  (v době útoků 9-11 byl šéfem centra Criminal Justice Center při Národním centru pro policejní analýzu) zdůrazňuje důležitost řádného vědeckého přezkoumání tragédie z 11. září, a konstatuje, že 11. září bylo zorganizováno „zevnitř“ a naznačuje, že vědci a specialisté jsou v současném „bezpečnostním státě“ zastrašováni, aby se k tématu vyjadřovali.

 

 

Některá hnutí požadující zveřejnění skutečné pravdy o pozadí 11. Září 2001

 • 9/11 Truth Movement („Hnutí za pravdu o 9/11“) – zahrnuje lidi různých společenských vrstev, většinou obyvatel Spojených států (ale i ostatních zemí), kteří zpochybňují oficiální vyjádření Bílého domu k útokům z 11. Září a žádají opravdu detailní a nestranné vyšetření této tragédie. Organizace tohoto hnutí je velmi volná, ale existují její internetové kampaně a mezinárodní konference.
 • Architects and Engineers for 911 Truth – asociace architektů a inženýrů žádajících vyšetření událostí z 11. září 2001; bylo založeno architektem Richardem Gagem.
 • Pilots for 9/11 Truth – organizace pilotů a leteckých profesionálů za nalezení pravdy za událostmi z 11. Září
 • 911Truth.org – organizace, která požaduje nové vyšetřování a podporuje teorii řízené demolice.
 • Political Leaders for 9/11 Truth – s japonským senátorem Yukihisa Fujita a bývalou arizonskou senátorkou Karen Johnsonovou v čele.
 • 9/11 lies.org
 • 9-11 Visibility Project
 • Scholars for 9/11 Truth – skupina založená 15. prosince 2005 Jamesem Fetzerem a Stevenem Jonesem. Mezi 300 lidmi z této skupiny je 75 profesorů středních a vysokých škol.
 • The Citizens‘ Commission on 9-11
 • A28.org – People’s impeach movement – Poměrně masívní hnutí lidí ze všech koutů USA a všech společenských vrstev (včetně samotných vojáků), kteří chtějí dohnat prezidenta a jeho současnou administrativu k odpovědnosti za lži a zločiny, kterých se dopustili. Též si přejí ukončit válečné kampaně v Iráku a Afgánistánu.
  • HistoryCommons.org – jedna z tzv. TIME-LINE přehledu událostí před a po 11. Zářím 2001.

Pokud níže uvedená videa nelze přehrát, pravděpodobně surfujete v síti, kde jsou videa a hudba blokovány (např. firemní sítě apod.). Zkuste doma.

U některých internetových prohlížečů může být nutné „Povolit zobrazení aktivního obsahu ActiveX„, nebo použít jiný prohlížeč, aby se videa na stránce vůbec objevila.

 

U některých videí není snadné odhalit všechny informace pouze jedním přehráním videa. Některá videa je třeba přehrát opakovaně.

 

–          Po spuštění videa klikněte na tlačítko „HQ“ pod videem pro kvalitnější obrazvidea.

–          Pomocí posuvníku pod videem si můžete snadno opět pustit jakýkoli úsek videa. Pohrajte si s videem.

 

 

 

 

Video1:  EXPLOZE ve WTC zachycené kamerou v BLÍZKOSTI BUDOVY:

 1. část videa: Ozve se výbuch, teprve až potom padá budova – to je divné, mělo by to být naopak v případě přirozeného pádu. Následuje krátká pauza.
 2. část videa: Otázka: Pocházejí výrony betonu a nasekaných ocelových trámů z přirozeného pádu horní části budovy nebo se jedná o výbuchy trhaviny postupně likvidující jedno podlaží za druhým? Pusťte si zvuk, jednotlivé výbuchy lze zřetelně slyšet.
 3. část videa: Ve spodní části budovy se ozve obrovský výbuch. Je tak silný, že to zatřepe s „obrazem“. Kameraman se dá poté na útěk. Výbuch byl sice určen ke zničení vnitřních nosníků budovy, ale při opakovaném nebo zpomaleném přehrávání lze vidět stopy po výbuchu na stěně budovy. Těchto silných výbuchů bylo více, lze je zřetelně slyšet na jiných videozáznamech.

 

Po spuštění videa klikněte na tlačítko „HQ“ pod videem pro kvalitnější obraz videa.

Pomocí posuvníku pod videem si můžete snadno a opakovaně přehrát libovolný úsek videa.

 

 

(Lze najít záznamy tohoto videa z vysílání i jiné televizní stanice. Je u něj však upraven zvuk: Prvotní výbuch je velmi ztlumený, a zvuk dílčích výbuchů při borcení budovy je nahrazen jakýmsi syčením. Originální zvuk byl je zesílen až po dokončení pádu budovy.

 

 

 

TÝM VĚDCŮ Z USA, KANADY, DÁNSKA ODHALIL VELKÉ MNOŽSTVÍ ZBYTKů TRHAVINY V TROSKÁCH WTC

Tým vědců z USA, Kanady, Dánska aj. dokázal, že zbytky červené hmoty nalezené všude v troskách WTC jsou zbytky nevyhořelého nano-thermitu, látky schopné vyvinout teplotu hoření vysoko nad bodem tání oceli (thermit se dříve běžně používal ke svařování kolejí).  Zjištěná trhavina byla špičkové (vojenské) kvality, vyrobena pomocí nano-technologií.  Dle vědecké studie uveřejněné v prestižním bulletinu muselo být této trhaviny v budovách WTC značné množství. (Celý článek zde)

A dále, že spousta miniaturních kuliček roztavené oceli (rovněž nalezených všude v troskách WTC) pochází z předešlé termoexplozivní reakce nano-thermitu.

Zajímavá náhoda je, že jakmile se tato nová informace začala šířit světem, vypukla velká a nadsazená propaganda o prasečí chřipce.

Informace o nano-thermitu v budovách se již hojně vyskytují ve vysílání televizí (tedy kromě těch českých televizí, samozřejmě…). Zde např. slovenská STV:

BYLY ÚTOKY 11.ZÁŘÍ NEPŘEDVÍDATELNÉ?

USA vlastní nejlepší špionážní techniku, rozpočet tajných služeb USA převyšuje rozpočet celého Německa. Že by dokázalo 19 arabů přelstít celé CIA?

Krátce před teroristickým útokem bylo na burze uzavřeno velké množství opčních obchodů na firmy s kancelářemi v budovách WTC.

Den před útoky činily tyto obchody více než deseti-násobek běžného denního průměru. Zisk šel do desítek miliard dolarů. O 2,5 milionu těchto obchodů se nikdo nepřihlásil, stopy vedou k významné bance A.B.Brown, kde byl do roku 1998 ředitelem člen nejvyššího vedení CIA p. Krongard.

Alex Jones provozuje konspirační radiovou show v Austinu ve státě Texas a varuje, že ústupky občanů ze svého soukromí v zájmu „bezpečnosti“ povedou k policejnímu státu.

V červenci 2001, šest týdnů před útoky, Alex Jones předpověděl, že vláda USA pravděpodobně spáchá teroristický akt na vlastním obyvatelstvu: (video je v angličtině). Informace prý čerpal mimo jiné od rozhořčených pracovníků tajných služeb, kterým bylo nadřízenými opakovaně bráněno v pátrání ohledně Usami Bin Ladina.

DOSUD NEBYLA DOKÁZÁNA SPOJITOST ÚTOKů S OSAMOU BIN LADINEM

Bin Ládin byl (v r. 2006?) odstraněn ze seznamu teroristů spojených s 11.9.2001. Na dotaz novinářů zněla oficiální odpověď FBI, že se nepodařilo prokázat spojitost Bin Ladina s útoky z 9-11. Na současném „zatykači“ je uveden pouze atentát v Africe 1998, kde zahynulo 200 lidí.

Teroristé se ke svým útokům obvykle hrdě hlásí. Přesto neexistuje věrohodný videozáznam, že by se Bin Ládin k útokům někdy přiznal. Videozáznamy byly zahraničními bezpečnostními organizacemi označeny jako za nepravé, nebo měly kvalitu obrazu mizernou pro jakékoli posuzování pravdivosti.

Nikdo nebyl oficiálně obviněn. Konspirační teorie o 19 afghánských únoscích napojených na Bin Ladina a teorie o zřícení 3 budov WTC v důsledku požáru zůstává stále jen nedokázanou konspirační teorií.

 

 

 

Video: JAK HOŘÍME A NE-PADÁME VE SVĚTE  a  JAK HOŘÍME A ŘÍZENĚ PADÁME V NEW YORKU

Do budovy WTC-7 žádné letadlo nenarazilo a byli v ní mnohem menší požáry. Přesto „spadla“, resp., zhroutila se do sebe.

Porovnání: Extrémně silně hořící ocelovo-betonová budova – a přece se neroztaví ani nezhroutí (což je logické, neboť ocel se taví při teplotách mnohem vyšších než jaké dosahují i extrémní požáry).
Druhá část videa ukazuje mnohem menší požáry v budově WTC-7 a následný „pád“ silně připomínající řízenou demolici.

Video: Náhlé výpadky el. proudu v budovách WTC jeden týden před 11. Zářím

Hodně lidí si pochopitelně klade otázku, jak mohly být trhaviny do budovy nainstalovány, aniž by si toho lidé všimli.

 

 1. Jedná se o obchodní budovy, v noci je tam minimum lidí.
 2. Několik měsíců před 11. zářím dostal bezpečnost budov WTC na starost Marvin Bush, čirou náhodou bratr George Walkera Bushe. Poté byl vyměněn personál zajištující ochranu budov…
 3. Přibližně 1 týden před 11. zářím došlo k několika evakuacím kvůli výpadku el. proudu ve WTC. Je doložitelné, že byly vypnuté všechny kamery a byli staženi psi čichající bomby. Jeden z důvodů vypnutí kamer bylo oficiálně uvedeno instalace nové kabeláže pro ethernetovou síť. To znamená, že by kdokoliv měl při instalování kabelů ve všech patrech možnost do každého patra nainstalovat výbušniny a vše pečlivě připravit. (Každý IT technik (praktik!) vám potvrdí, že pro instalaci ethernetu není třeba vypínat elektřinu a evakuovat budovu; a když už ano, tak jen lokálně.)

 

Video s výpovědí IT inženýra starajícího se o bankovní servery v budovách WTC o kompletních výpadcích proudu týden před 11. Zářím. Video je součástí dokumentu 911 Mysteries. Další videa o výpadcích elektřiny ve WTC lze najít na Youtube vyhledáním „WTC Power Down“.

WTC bylo náhle prodáno 7 týdnů před 11.zářím, nový vlastník komplexu WTC si budovy 6 týdnů před útoky pojistil na několik miliard dolarů, s dodatkem, že za peníze z pojistky musí vystavět nové WTC budovy. Podle smlouvy však tento dodatek neplatí v případě poškození budov v důsledku teroristického útoku… Vlastník komplexu WTC si tak „přilepšil“ o několik miliard dolarů.

 

 

 

 

Video: „Nezávislé“ zpravodajství BBC

„Nezávislá“ televize BBC odvysílala reportáž o pádu budovy WTC-7 několik minut před jejím skutečným pádem.

BBC tedy muselo o chystaném pádu WTC-7 předem vědět.

Ve studiu si průšvihu asi všimli, neboť obraz reportérky se „rozkostičkuje“ jako simulace poruchy satelitního přenosu, a ve tváři moderátora se objeví rozpačitý výraz.

Jiný kousek z produkce masmédií spočíval v tzv. „náhodně pořízeném video-záznamu“, kde autor tvrdí, že slyšel hluk (letadla) a spontánně zvedl kameru nahoru ke směru hluku. Z jeho videa je však patrné, že kameraman nenamířil kameru ke zdroji hluku (blížící se letoun), ale hned a přímo na budovu WTC, do níž letoun narazí. Kameraman dokonce strefil i tu „správnou“ věž; tu, do které letadlo narazí. (video-záznam lze nalézt v jednom z „celovečerních“ dokumentů o blamáži WTC ( http://911.yweb.sk/filmy.html )).

..

http://www.dailymotion.com/video/x5lfyw_wtc7-couac-en-direct?start=3

 

Naopak v Japonsku nedávno v hlavním vysílacím čase představitelé vlády oznámili bojkot proti globální vládě a řekli natvrdo pravdu o 11. Září. Možná je za to čeká další zemětřesení skrze HAARP. (Zkrácený článek, celý rozhovor).

 

 

 

Video: Doc. Plzák: „ZAPÍRAT, ZAPÍRAT, ZAPÍRAT …“

Jeden z oficiálních vyšetřovatelů událostí z 11. září je silně nervózní, neboť se marně snaží najít odpověď na to, proč se v troskách tak značné množství roztavené oceli, když teplota hoření materiálů v budově ani teplota hoření leteckého paliva nedosáhla ani s velkou rezervou teploty tavení oceli.

. .

 

 

Video: PODOBNOST ČISTĚ NÁHODNÁ

Porovnání „pádu“ budov WTC s řízenou demolicí jiných budov.

 

 

PENTAGON: CHYBĚJÍCÍ BOEING, NEZBOŘENÁ BUDOVA, ZTRACENÉ 2 BILIONY USD…

Pentagon se stal terčem útoku až poté, co předtím dvě letadla narazila do budov WTC. Je těžko uvěřitelné, že by armáda nedokázala ochránit jednu z nejlépe střežených budov v USA (kdyby chtěla).

Pokud nějaké letadlo v USA přestane komunikovat a neočekávaně otočí směr letu nebo hlásí přepadení teroristy, do 10 minut k němu startuje stíhací letoun připravený zakročit.
V onen den měla armáda desítky minut mezi tím, než 2 letadla změnila ostře kurz a narazila do budov v New Yorku a poté údajně i do Pentagonu.

Oficiální vysvětlení: Stíhači měli ráno cvičení tisíce kilometrů od New Yorku, nemohli tudíž přiletět (to mají USA jen jednu letku?). Jiné oficiální vysvětlení: (Náhodou zrovna ve stejný den brzy ráno) se konalo letecké cvičení kolem New Yorku, a dispečeři nevěděli, které letadlo je skutečné a které cvičné…

První fotografie pořízené u Pentagonu: Budova není smetená 60-tunovým letadlem letícím 400 km/h, jak by se očekávalo např. v porovnání s účinkem nárazu do budov WTC, ale v budově Pentagonu je pouze menší díra. Avšak žádné poškození budovy v místech, kde by měly narazit křídla a 2 velké těžké motory.

Až další fotografie ukazovaly část budovy stržené. Přesto rozsah poškození budovy zdaleka neodpovídá náletu 60-tunového Boeingu ve velké rychlosti.

Na obrázcích místa činu není vidět odpovídající množství trosek Boeingu 757. Na fotografiích lze vidět pouze jeden ohořelý letecký motor, velikostně však odpovídající mnohem menšímu letadlu.

Zpráva oficiální vyšetřovací komise to vysvětluje tím, že se letadlo (60-tun hliníku a oceli) vypařilo (!) vlivem požáru (a navíc během požáru trvajícím sekundy až minuty, neboť trosky nebyly vidět již ze začátku)…

Letadlo, které mělo narazit do Pentagonu, změnilo na své trase prudce směr letu a poté zmizelo z radarů, a „zázračně“ se opět na radarech objevilo těsně před Pentagonem.

Pentagon oznámil jeden den (!) před 11. Zářím 2001, že postrádá přehledové dokumentace o armádních transakcích v hodnotě přes 2.000.000.000.000 dolarů.

Letadlo (či co to bylo) nenarazilo do Pentagonu přímo ze směru letu, jak by se patrně očekávalo od únosců, ale udělalo velmi náročný (Boeingem 757 sand ani neproveditelný) obrat téměř o 270 stupňů (3/4 kruhu) a narazilo do zadní části Pentagonu; do té části, kde byla úložiště s účetními informacemi. Ty byly zničeny a tak již nelze vyšetřit, kam ty 2 biliony USD zmizely… (takto lze např. financovat takovéto plány jako „WTC 9-11“).

Pentagon jako jedna z nejlépe střežených budov USA je sledována spoustou kamer. Záběry z bezpečnostních kamer v Pentagonu však nebyly nikdy uvolněny. A „bezpečnost“ není důvodem neuveřejnění videozáznamů; Pentagon si lze kdykoli nafilmovat z automobilu z okolní silnice.

Pouze jeden kamerový záběr byl uvolněn – a i ten byl stejně poté vyretušován (byly odstraněny framy videozáznamu těsně před výbuchem, framy zobrazující malý bílý předmět podobný raketové střele přilétající těsně nad zemí do místa exploze).

Záběry z bezpečnostních kamer z okolních objektů (hotelů) se záběrem na Pentagon byly ihned zabaveny FBI, prý „kvůli vyšetřování“.

(Každopádně je nelze najít na internetu, lze tam najít jen záběry cctv-kamer pořízené z mnohem vzdálenějších objektů).

Domněnce o řízené střele by odpovídala i skutečnost (je to viditelné na mnoha fotografiích pořízených seshora), že to, co vletělo do Pentagonu, muselo mít velkou průraznou schopnost, neboť to vyrazilo otvor cca 3,5 x 3,5 m nejen na čelní stěně Pentagonu, ale i v několika dalších následných silných zdích Pentagonu.

 

 

Video: ZÁBLESKY V BUDOVÁCH WTC PŘED ZŘÍCENÍM aneb ŽÁDNÁ OCELO-BETONOVÁ BUDOVA SE DOSUD NEZHROUTILA V DůSLEDKU POŽÁRU

 

11.9.2001 se „zřítily“ „v důsledku požárů“ hned 3 ocelo-betonové budovy.

Ocelo-betonovou budovu WTC nelze snadno zničit obyčejným mechanickým nárazem; mechanickým namáháním. Jedná se totiž o matricovou soustavu tvořenou v několika osách vzájemně pospojovaných ocelových trámů až 80cm širokých, to vše navíc prolito betonem. Jakékoli mechanické namáhání je okamžitě ocelovou nosnou konstrukcí přeneseno na ostatní části ocelové konstrukce a takto rozptýleno.

Narušení i větší části konstrukce nedojde ke zřícení, neboť zbytek konstrukce drží vše pohromadě. Je to velmi podobné jako s „drátěným sklem“, které lze vidět např. na starších budovách v ČR (dveřní či sklepní skleněná okénka, dveře starších výtahů). Takovou skleněnou tabuli nelze ani velkým nárazem rozbít. Tabule popraská, deformuje se, ale nerozbije se – vnitřní železná síť drží soustavu pohromadě.

Podobné je to s betonovými výrobky s vnitřními železnými dráty. Mechanickým působením lze takovéto výrobky silně narušit, ale nerozpadnou se na kusy, sestava drží stále pohromadě.

Jediná možnost, jak zničit ocelo-betonovou budovu, je nejprve pomocí speciální trhaviny „přeseknout“ nebo přetavit ocelové sloupy a nosníky v budově. Pak se teprve budova začne chovat jako obyčejná „zděná“ budova a lze ji zničit odpovídajícím mechanickým působením, např. klasickou trhavinou.

Pro přerušení vnitřní ocelové konstrukce budovy se používá speciální trhavina ve tvaru hadice, která se ovine kolem hlavních ocelových nosníků v budově. Po aktivaci dojde k „přeseknutí“ sloupu speciálním břitem tlačeným rázovou vlnou z trhaviny, nebo k přetavení oceli vlivem teploty hoření vysoko nad teplotou tavení oceli (více info video níže).

Přetavení ocelových sloupů se často provádí pod úhlem, aby se plochy po sobě svezly a budova se snázeji zhroutila.

V troskách WTC bylo mnoho sloupů přetavených pod úhlem. Ocelové trámy byly však neprodleně odvezeny k přetavení. Podle některých požárníků to bylo protiprávní jednání (likvidace důkazního materiálu).

 

 

Následující video č. 1 ukazuje nějakou budovu určenou k demolici. Demolice proběhla ve dvou krocích – nejprve byla patrně přerušena vnitřní ocelová konstrukce v budově (viz exploze vycházející z budovy, budova však ještě nespadla). V druhém kroku byla teprve budova stržena.

V dalším videu č. 2 lze pozorovat velmi podobné záblesky na budovách WTC před jejich zřícením…

 

Video: Lidé včetně zasahujících požárníků vypovídají o POSTUPNÝCH EXPLOZÍCH V BUDOVĚ

Oficiální vyšetřovací komise NIST tuto skutečnost (výpovědi stovek požárníků o explozích) ve svém vyšetřování vůbec nezohlednila.

Video: Pád budovy WTC-7 a reakce zkušeného pyrotechnika (část 1/3)

. . http://video.google.com/videoplay?docid=4242436094527597420&hl=en#

 

OPERACE NORTHWOODS 1962“ aneb ŽÁDNÉ NOVÉ MYŠLENKY

„Operace Northwoods“ z r. 1962 byl vojensko-politický plán, kde se počítalo s nasimulováním teroristických útoků na armádní a civilní cíle v USA, vše provedené a naaranžované tak, aby to vypadalo, že byly útoky vedeny ze strany kubánského režimu Fidela Castra, některé vedlejší stopy měly také ukazovat na ruské špiony.

Účelem „Operace Northwoods“ bylo právní ospravedlnění vojenského vpádu na Kubu před USA a před ostatním světem.

Plán byl tehdy zamítnut prezidentem Kennedym. „Operace Northwoods“ je popsána ve vojenském tajném dokumentu. V rámci procesu odtajnění tajných materiálů z dob studené války (John F. Kennedy Assassination Records Review Board) byl v r. 1997 tento dokument veřejně zpřístupněn.

Cca 1 rok před útoky vychází zpráva think-tanku Projekt pro nové americké století nazvaná „Přestavba americké obrany“, která uvádí, že ke stimulaci podpory obyvatelstva pro vojenské operace, které by zemi zajistily geostrategické pozice v klíčových oblastech světa, je potřeba náhlé, katalytické události typu „Pearl Harbor“.

Události z 11. Září zajistily americkému establishmentu podporu pro následné válečné operace.

V r. 1995 byl na Filipínách zmařen teroristický plán nazvaný „Operace Bojinka,“ který obnášel „únos letadel a útok na významná centra jako Pentagon, WTC, Bílý dům či ústředí CIA.“ Podrobná dokumentace plánovaných útoků byla předána Američanům (CIA, FBI).

Dnes je již všeobecně známé, že antraxová psaníčka z r. 2001 s texty typu „smrt Americe, sláva Alláhovi“ byla vypuštěna někým z armády USA.

Dnes je již veřejným tajemstvím, že tajné služby a prezident USA věděli podrobnosti o chystaném útoku na Pearl Harbor. Nechali však Japonce provést zničující útok s tisíci mrtvými US vojáky jako záminku pro zapojení USA do 2. světové války a otestování 2 typů nových bomb na japonských městech.

V r. 1933 hitlerovci nechali zapálit budovu Říšského sněmu, svedli to na komunisty a komunistická strana byla v Německu zakázána, přestože byla jednou z vedoucích. Pak zvítězila Hitlerova NSDAP. Kromě zlikvidování opoziční politické strany byla také zrušena platnost části německé ústavy, týkajících se osobní svobody, svobody projevu, svobody tisku, práva shromažďovacího a telefonního a poštovního tajemství. Byla zakázána demokratická shromáždění, zastavováno vydávání novin a časopisů a několik tisíc osob bylo zatčeno. Soudní proces s údajnými komunistickými viníky požáru vedl soudce Reichsgerichtu dr. Wilhelm Bürger, který ale nenašel dostatek důkazů toho, že by čtveřice obviněných měla něco společného s požárem.

 

 

 

NEZNIČITELNÉ CESTOVNÍ PASY, NEZNIČITELNÝ BUSH, NEZNIČITELNÍ ÚNOSCI

Jako jeden z „důkazů“ islámského terorismu se našel pod zřícenou budovou WTC cestovní pas jednoho z údajných afghánských únosců letadla…:

Cestovní pas přežil průraz letadla budovou, ohnivou explozi leteckého paliva, poté sesuv a roztříštění 500 000 000 kg oceli a betonu… Druhý den pas, jen velmi málo poškozený, našel mezi těmito 500 000 000 kg trosek „náhodný kolemjdoucí“ a předal jej FBI. To je náhodička!

Rozpočet USA tajných služeb min. řádově odpovídá rozpočtu celého Německa. USA tajné služby vlastní špičkové špionážní a odposlouchávací satelity (Echelon). Je těžké uvěřit, že by parta hochů z Blízkého a Středního Východu dokázala takovou akci připravit bez jejich povšimnutí, nehledě na to, že údajní teroristé dlouhou dobu pobývali i na území USA, kde se učili létat.

Někteří z údajných 19 únosců byly na seznamu nebezpečných osob, přesto prošly letištní kontrolou.

Ačkoli byly ohlášeny teroristické útoky, Bush pobývající tu dobu v jedné ze škol v New Yorku nebyl odvezen do bezpečí (asi věděl, že mu žádné nehrozí…).

 

 

 

MAŘENÍ VYŠETŘOVÁNÍ

Prezident Bush konal akce, ze kterých se dalo vyvodit, že se snaží všemi prostředky ovlivnit, znesnadnit, zpomalit nebo zcela znemožnit nezávislé vyšetření útoků z 11. Září. Snažil se do komise dostat svého člověka, přikázal omezit aspekty vyšetřování sledující stopy vedoucí do firem a úřadů samotných Spojených států, odkládal předání požadovaných dokumentů, omezil rozpočet komise  (rozpočet byl několika-násobně nižší než rozpočet při vyšetřování Clintonova úletu s Lewinskou…!).  Celá kapitola o Bushově maření vyšetřování je věnována v knize Davida Raye Griffina „Nový Pearl Harbor“.

 

 

 

POPŘENÉ FYZIKÁLNÍ ZÁKONY

Všechny tři budovy WTC spadly v čase blízkém času volného pádu budovy, což odporuje fyzikálním zákonům. Horní padající část budovy nebyla nijak brzděna spodní částí budovy. Ve skutečnosti by horní část budovy musela propadat spodní částí budovy mnohem déle, neboť by byla brzděna ocelo-betonovou konstrukcí spodní části budovy. Aby mohla horní část padat rychlostí blízkou volnému pádu, musela by padat „do prázdna“. To by bylo možné např. v případě, že by části budovy pod padající horní částí byly postupně odstřelovány, což lze vidět na prvním videu v tomto dokumentu…

Horní část budovy se naklonila, očekávalo by se, že se převrátí úplně a dopadne na zem. Nedopadla. Ve skutečnosti se ještě ve vzduchu rozprskla na betonovou drť a nasekané ocelové sloupy. To je na pevnou matricovou soustavu ocel-beton poněkud neobvyklé…

 

Video: LASEROVÉ NAVÁDĚNÍ?

Mnoho lidí se zamýšlí nad tím, jak mohl „arab“, který absolvoval jednoduchý kurs létání, ovládat, sestoupat a přesně navést složité moderní letadlo na mrakodrap. Instruktor z letecké školy, kde se učili teroristé létat, se vyjádřil něco v tom smyslu, že tito „studenti“ byli v učení létání poměrně neschopní a divil se, jak mohli tak složité letadlo, jako je Boeing, přesně sestoupat a navést na budovy, když měli potíže se naučit ovládat jednodušší letouny. (Obrázek: Kokpit Boeingu 757)

Případnou zprávu, že údajní únosci propašovali do letadla, nainstalovali a použili automatický naváděcí systém, snad ani nelze brát vážně. Navíc se tato informace objevila až poté, co lidé začali protestovat, že únosci těžko mohli letadlo ovládat, přesně sestoupat a navést na budovy.

Následující video ukazuje zaostřující se (přibližující se) IR paprsek (zachytitelný některými digitálními kamerami) na stěně mrakodrapu WTC. Do místa paprsku na mrakodrapu vzápětí narazilo letadlo s teroristy. Za několik sekund poté lze na obloze za mrakodrapem vidět proletět cosi jako vojenský bezpilotní letoun. Navádění pomocí laserového paprsku se ve vojenství běžně používá již minimálně 15 let, zejména pro navádění střel vypouštěných z letadel. Přestavět letadlo na dálkové řízení není nic nemožného.

(Vzhledem k tomu, že bílý bod a prolétávající bezpilotní letoun by bylo možné snadno do videozáznamu uměle přidat, nelze video brát jako 100% důkaz.)

 

Nemáte rádi konspirační teorii o útocích z 11.9.2001? Správně, pryč s ní!

TELEVIZE, MASMÉDIA pravda pokulhávající až beznohá

 

Proč jsme zatím informace o podezřelém pozadí útoků 9-11 neviděli v televizi či v tisku?

Masmédia nejsou nezávislé subjekty. Vlastníci a lidé z managementu mají kontakty na různé politicky a/nebo finančně vlivné lidi.

V poslední době si již mnoho lidí všímá, že zpravodajství a publicistika České Televize se nechová nezávisle, jak by se čekalo od veřejnoprávní televize, ale viditelně protěžuje některé politické strany a názory. Ale toto bylo možné vidět již dříve. V době, kdy 70% národa bylo dlouhodobě proti radaru, v době, kdy se proti radaru již stavěla i Itálie, Francie, Brusel, tak bylo přesto slyšet z TV, že s radarem nic nemůžeme dělat, že radar chce Evropská Unie apod. … Za celé ty roky tahanice kolem radaru uveřejnila ČT snad jen jeden pořad, kde byly odhaleny nesrovnalosti kolem informací podávaných o radaru.

Stejně „kvalitně“ a „vyváženě“ jako o 9-11 či o Radaru jsme „informováni“ o demonstracích ve světě za pravdu o WTC 9-11, o podivném pozadí masového očkování proti prasečí chřipce, o Lisabonské smlouvě aj.

V České Televizi a jiných masmédiích však pracují i lidé, kteří se snaží v rámci možností alespoň trochu protlačit jiné než povolené názory na dění. Jejich vliv je ve vysílání ČT pozorovatelný, avšak je to poměrně řídké.

 

 

Důvody, proč některá masmédia neinformují moc pravdivě:

– státní nebo polostátní masmédia jsou vlastněna státem a závislá na financování státem (tudíž závislá na vládě, která i neoficiálně dosazuje vedoucí pracovníky)

– komerční masmédia kvůli sledovanosti a ziskovosti dávají to, co chtějí lidé vidět a slyšet

– majitelé či lidé z managementu mají kontakty na politicky či finančně vlivné lidi  (styl „dnes já pomohu tobě k zisku a moci, ty mě zase pomůžeš jindy“)

– někteří řadoví pracovníci médií přistupují k práci jako jinde (odpracovat si svých 8h, s minimem námahy (= kopie zpravodajství od agentur), není čas na hledání pravdy, bez zbytečných problémů a konfliktů s kolegy a nadřízenými, doma na mě čeká problémů dost, obava ze ztráty pracovního místa)

– hrozba vyhazovu v případě pokusů zveřejňování názorů výrazně odlišných od kolektivu či nadřízených

– výrazné preferování jen jednoho náhledu na problematiku bez uvádění alternativních náhledů (zaujatost, ignorování druhé strany či jiných politických stran)

– míra sledovanosti je uspokojivá, lidé koukají na TV bez ohledu na kvalitu zpravodajství  (handrkování politiků, sebevražedník na Blízkém Východě, vážná dopravní nehoda, „již třetí oběť prasečí chřipky“, roztomilé zvířátko v ZOO).

– většina lidí bere stát a politiky podvědomě jako strážce jejich majetku (skrze policejní moc) a jako určitý archetyp „otce“, který jim říká, co mají a nemají dělat. A lidé jen neradi vidí, že by jim tento „ochranář“ a „otec“ chtěl nějak ubližovat.

 

 

 

 

VÍCE NEZÁVISLÉ INFORMAČNÍ WEBY

Kromě velkých korporátních masmediálních firem existuje spousta informačních webů, pro jejichž tvůrce je pídění se po pravdě důležitější než finanční ziskovost či pochvala od magnátů, proto si mohou dovolit říkat a psát to, co si skutečně myslí, i jiné než tzv. „oficiální pravdy“. Naprostá většina jejich webů je dostupná zdarma, provoz se financuje z jejich primárního zaměstnání, později z darů od lidí, případně z reklamních bannerů.

U níže uvedených příkladů webů netvrdím, že všechny jejich uvedené články jsou dobré (některé jsou zbytečně negativní, některé příliš fantastické). Přesto v nich lze často nalézt více pravdy než v masmédiích (ohledně WTC 9-11 určitě…). Pravdu je nutno hledat, není to „kafé z automatu“

www.Matrix-2001.cz (kompletní rozcestník, mimo jiné alternativní medicína, filozofie…) Od listopadu 2009 placený web, všechna starší vydání (2001-2008) jsou však volně dostupná.

www.Osud.cz (kompletní rozcestník, částečně placený, zveřejnil důkazy o blamáži WTC 9-11 již několik týdnů po útocích;

O velké finanční krizi, kterou česká média přiznala až v lednu 2009 a kterou podle Topolánka „99% ekonomů nepředvídalo“, informoval s několika-měsíčním předstihem.)

www.cez-okno.net (alternativní zprávy, přístup zdarma)

www.911.yweb.sk (komplexní web o blamáži 9-11, diskuzní fórum, mnoho filmů, 8 GB videa)

www.MustWatch.cz (kdo raději sleduje filmy, než čte…)

www.Dolezite.sk (alternativní zprávy, hodně o ekonomice)

www.Nwoo.org (web o globální vládě, která stojí za podvodem 9-11, válkou v Iráku a Afghánistánu, za prasečí chřipkou aj.)

www.BListy.cz („vše, o čem se moc nemluví“, zejména politická témata)

www.Zvedavec.org (česká politika, lidská práva…) Částečně placený web.

www.Paprsky1.de (filmy od Anti-Zensur  (Claus – Finanční krize; Utajená léčba rakoviny, Očkování))

www.inespravy.sk (souhrnný přehled zpráv vydaných výše uvedenými weby)

Pokud tedy chcete pravdu úplnou, ne jen tu tzv. oficiálně povolenou pravdu, je vhodné občas sledovat i tyto více nezávislé informační weby.

Výše uvedený výčet není úplný, podobných webů je v Česku mnohem více.

 

 

 

CO STRŮJCI PODVODEM 9-11-2001 ZÍSKALI?

– rychlé a bezproblémové odhlasování zákonů „USA Patriot Act“ výrazně omezující osobní svobody Američanů.

Tyto zákony byly vytvořeny ještě před 11. Zářím 2001, přesto bylo lidem tvrzeno, že tyto nepopulární zákony musely být vytvořeny kvůli nové nečekané hrozbě terorismu po 11. Září. 2001.

Název U.S.A.  P.A.T.R.I.O.T.  je jen jakoby zkratka více slov, chytře to však podvědomě manipuluje směrem, že se jedná o pro americké občany přátelský zákon

(a kdo je proti PATRIOT Actu, je proti nám (a tudíž je s teroristy)). Nyní se Američané proti Patriot Actu bouří.

Patriot Act umožňuje v případě pouhého podezření z extrémismu (patří k tomu i zpochybňování vládní verze 9-11 ?):

 

 • agentům FBI a policii prohledávat domov a kancelář bez vědomí majitele,
 • vládně tajně instalovat odposlouchávací zařízení na telefon, počítač a sledovat výpis prohlížených stránek na Internetu
 • tajná vyšetřování občana „podezřelého z terorismu“ – platební transakce, nákup a půjčování knih, zdravotní záznamy, cestovní a obchodní aktivity
 • zmrazení fondů a majetku bez předchozího upozornění a bez možnosti se odvolat
 • a především vytvoření tajných „sledovacích seznamů“ lidí „podezřelých z terorismu“, v nich uvedeným osobám např. neumožní leteckou dopravu.
 • opakované navýšení rozpočtu zbrojařského průmyslu o mnoho miliard dolarů (propojení na Chenneyho),
 • důvod k hledání nikdy nenalezených zbraní hromadného ničení
 • „ospravedlnění“ vpádu do Iráku a Afghanistánu  (tzv. „osvobození“ Iráčanů; na následky raket s ochuzeným uranem se tam dodnes rodí znetvořené děti)
 • následné ovládnutí a převzetí většiny iráckých ropných vrtů – zdroj velkého množství ropy za nízkou nebo žádnou cenu (napojení na Bushův klan)
 • obnovení kokainových plantáží v Afghanistánu (zdroje financí pro genetické pokusy v podzemní základně v Dulce)
 • budování vojenských věznic a základen v Iráku, Afghanistánu apod.
 • miliony obyčejných Iráčanů a Afghánců mrtvých, zmrzačených či vyhnaných z jejich domovů, tisíce Američanů zabitých při odstřelu budov WTC, zabití vojáci z různých částí světa včetně ČR
 • obrovské finanční prostředky na uskutečňování dalších kroků plánu globální vlády skrze propojení členů globální vlády na bankovní, zbrojařské, ropné a nyní i pharmaceutické koncerny.

 

Nový prezident Barack Obama o nejasnostech kolem WTC 9-11 také mlčí a zdá se, že Bushova dobyvačná a totalizující politika běží dál na pozadí. Koneckonců v Obamově vládě je hodně lidí z Bushovy vlády. Obamovy různé pozitivní kroky jako např. zrušení věznice Quantanamo či svět bez jaderných zbraní jsou patrně jen pro vnější dojem, pro překrytí zesilujících informací o podvodu 9-11 a pro překrytí vnitřních problémů v USA.

Nyní pár vězňů z Quantanama pustí, nechají je udělat teroristický čin a pak budou říkat: „Vidíte, měli jsme pravdu. Kdybyste se nestrachovali o jakési osobní svobody a bojovali s námi proti terorismu, tak by se to nestalo.“

 

 

 

DŮSLEDKY ČÁSTEČNÉHO ODHALENÍ PODVODU 9-11

Hlavní důsledek toho, že se podařilo alespoň trochu veřejně odhalit podvodné pozadí WTC 9-11, je určité zajištění, že aktéři podvodu WTC 9-11 neprovedou něco podobného (bombové útoky) u nás, neboť by spousta lidí již od začátku začala cíleně pátrat po podezřelých okolnostech případného útoku.

Česko je země, která zatvrzele odmítá dát dvěma stovkám americkým armádním specialistů území, aby si tam provozovala a testovala výkonově inovovanou mikrovlnnou el.mg. impulsní zbraň. (Mimochodem, nebyl radar náhodou protlačován pod záminkou ochrany před terorismem?).

Nebyla by nejlepší motivace Čechů a EU od globální vlády pro radar, kdyby kousek od Temelína přistála raketa s arabským nápisem „sláva Alláhovi“?

Nebo kdyby se v Praze na nádraží stalo něco podobného jako v Londýně či v Bombaji …?!

Takže až zase něco někde bouchne (např. 2x v Německu), důkladně pátrejte, kdo za tím skutečně vězí a co tím chce získat.

 

 

 

PROČ JE DŮLEŽITÉ PLNÉ ODHALENÍ PODVODU 9-11?

Protože v případě podvodu 9-11-2001 se nejedná o nějakou izolovanou a ojedinělou událost (přehmat), ale o jeden z kroků mnohem větší záležitosti vytvářené po generace velmi chytrými lidmi (chytrými ve smyslu schopnosti přemýšlet, kombinovat a plánovat; nikoli co se týče Emocionální Inteligence; na ostatní lidské bytosti členové globální vlády nahlížejí jako na neživé věci, výrobní jednotky a podle toho s nimi i zacházejí.

Snaha globální plány je ovládat lidi tak, aby pro ně co nejvíce pracovali a otročili, ale měli při tom co nejmenší „energetické náklady“).

Pokud se nepodaří plně odhalit podvod 9‑11, bude o to těžší odhalování následných podvodů v rámci této větší záležitosti.

Dr. Johannes B. Koeppl, PhD, bývalý úředník ministerstva obrany Německa a poradce NATO: „Zájmy stojící za Bushovou vládou, jako jsou CFR, Bilderberger Group, a Trilaterární komise – založená Brezinskim pro Davida Rockefellera – již připravily potřebné a nyní se chystají během 5 let implementovat celosvětovou diktaturu. Oni nebojují proti teroristům. Bojují proti občanům.“

Jeden z členů globální vlády D. Rockefeller řekl 14. září 1994 na fóru OSN: „Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme, je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem.“

 

Další chystané kroky Globální vlády:

 

–          Vytvoření tzv. finanční krize za účelem přerozdělení bohatství v USA min. 5.000.000.000.000 USD od daňových poplatníků USA do soukromých rukou členů Globální vlády
pomocí tzv. „finančních balíčků“ jakoby určených na oživení průmyslu. (Finance natekly v podstatě do stejných rukou, které krizi přivodily.))

–          Pod záminkou boje proti terorismu zintenzivňovat a zavádět nové formy sledování a monitorování aktivit lidí za účelem snadnější identifikace šiřitelů nepohodlných informací (prostředky: anti-shromažďovací zákony, kamerové systémy s detekcí SPZ a tváří napojené na databáze, povinně otisky prstů, multifunkční čipové průkazy, implantované čipy, nezávislé databáze (zdravotní, dopravní, bankovní aj.) propojené do komplexního systému vyhodnocované super-počítači.

–          Zavést cenzuru Internetu, aby si lidé nemohli nadále zveřejňovat informace odhalující jiné než „oficiální“ pravdy. Jako záminka pro cenzuru je ochrana země a občanů před terorismem a pornografií, částečně i v rámci boje proti počítačovému pirátství).
(Stav: V Austrálii jako testovací zemi, jak moc budou lidé protestovat, téměř provedeno; tiše se zavádí ve světě (včetně ČR.))

–          Vytvořit a prosadit zákony, které by neumožňovaly odmítnout očkování v případě „vyhlášení pandemie“ WHO. V případě odmítnutí hrozí transport do koncentračních táborů FEMA, kterých bylo v posledních letech vybudováno velké množství.

–          Vytvoření a rozšíření viru, vyvolání hrozby pandemie WHO a masmédii. (Nejvyšší 6. stupeň pandemie byl WHO vyhlášen v době, kdy na chřipku prokazatelně zemřelo jen 27 lidí !!!) Účelem vyvolání pandemické hrozby je mít možnost zavést stanné právo a povinné očkování modifikovanou vakcínou (která bude obsahovat nano-čip nebo způsobí většině lidí smrt paralýzou centra řídící dýchací systém).
Firma dodávající vakcínu byla osvobozena od jakýchkoli právních důsledků v případě, že by vakcína způsobila smrt nebo poškození zdraví. Šéfka evropské komise pro alternativní energie J.B. podala žalobu na WHO kvůli takto připravované genocidě.
Ve státě New Jersey se podařilo soudně pozastavit povinné očkování do doby, než bude věc kolem povinného očkování přešetřena.
Členové globální vlády již několik desítek let hovoří redukci stavu obyvatelstva na 0,5 až 2 miliardy  (a nechali to vytesat do menhiru).

–          Vytváření strachem ochromujících celosvětových hrozeb kvůli dotlačení lidí k nepopulárním krokům (cenzura, stanné právo, očkování/čipování lidí). Kromě hrozby terorismu (tedy spíše jeho podporou a vyvoláváním) se často hovoří o  Potravinovém Kodexu (postupy snižující množství výživových látek v plodinách za účelem depopulace lidstva a vytvoření závislosti na životně potřebných draze placených farmaceutických preparátech). Zdánlivě fantaskní řešení, avšak podle mnoha zdrojů favorit č. 1, je mediální propaganda o důkazech existence zlovolných mimozemských entit s ošklivým vzhledem a špatnou pověstí (mrzačení dobytka, unášení lidí aj.) … a následné nasimulování útoků jakoby cizí mimozemské civilizace. (Jiná varianta naopak počítá s „hodnými“ mimozemšťany.) S dnešními technologiemi (laserová 3D holografická projekce ze satelitů, microwawe hearing aj.) lze již vytvořit mnohé. Podle Projektu Disclosure disponují USA technologiemi umožňujícími věrně napodobit „šedé“ humanoidní mimozemšťany a antigravitační letouny (ilustrační obrázek), které si prý CIA schovává na „správnou chvíli“.

 

 

„Jízdních řádů“ na vybudování nového světového řádu je více, známý je hoax „The Report from Iron Mountain“, dále např. „jízdní řád“ z r. 1969 zveřejněný Henry Makowem. Tyto „jízdní řády“ by bylo snadné odmítnout jako planou konspirační teorii, kdyby… kdyby to, co se v nich píše, tolik nepřipomínalo události posledních desetiletí.

Kdosi se k těmto informacím trefně vyjádřil: „Tento jízdní řád neplatí, ale vlaky podle něj jezdí.

 

Základní plán globální vlády zní snížit populaci na třetinu až desetinu současného stavu a zbytek plně ovládnout pomocí monitorovacích a manipulativních metod a technologií (ovládání masmédií, monitorování a databáze činnosti lidí, čipování) za účelem vytvoření tvrdě pracujících otroků s možností odhalení jakékoli náznaku vzdoru a tudíž s možností vzdor potlačit již v začátcích (a otroci nemají možnost se vzbouřit, naopak jim bude vsugerování, že je to normální život).

 

Topolánkova vláda spolu se Schwarzenbergem na ministerstvu zahraničí musela o pozadí WTC 9-11 vědět, vzhledem k jejich častým stykům s USA na vládní úrovni, ale už jen vzhledem k tomu, že si tyto informace dokázaly zjistit stamiliony obyčejných lidí.

Z českých nepolitických osobností většina mlčí ze strachu před výsměchem či ztrátou kariéry, výjimkou je třeba známý rozhovor z r. 2001 v Lidových novinách s Karlem Gottem o chystané světovládě. Většímu průniku informací o podvodu 9-11 z neznámého prostředí webů o podvodu 9-11 na širší veřejnost pomohl v poslední době např. Jan Baudyš jr. či Petr Hájek.

I když největší zásluha patří lidem, kteří celé ty roky trpělivě protlačovali informace o podvodu 9-11 v nerovném boji s propagandou masmédií a vlády. Těchto lidí však bylo již od začátku tisíce, za Slovensko bych uvedl hlavně autora webu www.911.yweb.sk , za Česko autora webu www.osud.cz .

Posledně zmíněný autor dostal za informace na svém webu i Cenu bludného balvanu od spolku „akademiků“ Sysifos; spolku lidí, kteří holistický mnoha-dimenzionální Život krájí na dostatečně malé a úzké segmenty, které lze již podrobně zkoumat bez většího nebezpečí pro ego. Jak by asi tito vysvětlily, že 60-tunové těleso narazivší do budovy rychlostí 400 km/h jen velmi málo poškodí budovu, a tento 60-tunový Boeing z hliníku a oceli se během několika sekund až minut vypaří, a to během požáru s teplotou menší než je teplota varu hliníku…

 

Proč věříme oficiální verzi 9-11 (Mimo jiné proto, že se jednalo téměř o hypnózu. Pomocí neočekávaných záběrů na letadla narazivší do budovy a křik vyděšených obětí byl mozek paralyzován strachem. Pak už stačilo obraz neustále doplňovat informacemi o afghánských únoscích, které se takto zapsaly do mysli bez možnosti kontroly bdělým vědomím. Jiný důvod spočívá v tom, že informace o podvodu 9-11 ničí lidem chtěnou iluze o hodných „tátech“ politicích, kteří o nás pečují a neublížili by nám.)

 

 

 

SKUPINA BILDERBERG, TRILATERÁRNÍ KOMISE

Spousta členů těchto globálních mocenských uskupení uvažujících o depopulaci sedí na vysokých postech EU, včetně prezidenta EU.

 

 

 

VZTAHY V MAFII

Někteří lidé na vysokých politických postech, ve finančnictví, vědě, v politice, masmédiích, tajných službách, ve velkých ropných, energetických a pharma-koncernech
se mylně domnívají, že zjevnou či tichou účastí na zločinných plánech globální vlády si zajistí místo v jakési horní elitě, které se plány nikterak nedotknou.

Typické duševní vzorce lidí usilujících o globální moc:

 • touha po moci, silná touha po moci snažící se plně kontrolovat a ovládat ostatní;
 • „s možnostmi roste chuť“ – snaha o stále komplexnější, intenzivnější a dokonalejší manipulaci ostatních;
 • touha po moci nad těmi, jež již jsou kontrolováni, projevující se touhou vidět je nešťastné až sadisticky týrané;
 • touha „raději zničit vše (i své lidi, dokonce i sebe), než utrpět porážku na cestě k moci“.

 

(Výše uvedené nejsou výmysly, ale výsledky dlouholetých psychologických zkoumání a historické zkušenosti z minulého století)

 

(Nejen) díky výše uvedeným vlastnostem se bude stávat, že ve chvílích pocitu světovládců, že se jim hroutí jejich plány (např. náhlý odpor lidí), a budou muset jednat v časovém a psychickém stresu, budou se dopouštět jednání, které bude ohrožovat pohodu, zdraví a životy všech, ne jen těch, pro které to bylo původně zamýšleno. (Např. v oblasti depopulace obyvatel z výše uvedených i jiných důvodů by nepoužili prostředky, které odstraní některé lidi a některé nechá být, ale prostředky, které některé lidi odstraní a většina přeživších bude na následky použitých prostředků trpět po generace poruchami tělesného i psychického zdraví (epilepsie, deprese, rakoviny…).

Někteří lidé ze společenské „elity“ uvažují: „no tak dobře, planeta je přelidněná, tak prostě spousta lidí zmizí, je to takové nutné zlo;  my, co máme informace a možnosti, se dostaneme mezi ty zbylé, a nás rozumný počet lidí na planetě bude pokračovat v životě tak jak dosud, protože ekonomické a ekologické možnosti planety budou vyváženější…“. Pětkrát omyl:

 

 1. Bylo by použito metod a prostředků, které by negativně ovlivnilo kvalitu života těch, co by zůstali na živu.
 2. Strůjci plánu světovlády nemají vůbec zájem o depopulaci větší části lidstva a pokračování se zbytkem tak jako dřív. Zbytek populace má být plně ovládnut (pomocí všelijakých monitorovacích, donucovacích a ovládacích technologií) a proměněn na vnitřně zlomenou kontrolovatelnou masu bez možností odporu.
 3. Někdo musí taky pracovat na ty nahoře. A to tvrdě pracovat (požadavky na životní standard „šéfů“ budou rychle růst (s možnostmi roste chuť: paláce, jachty, vesmírné výlety, zvrácené orgie aj.)).
 4. Lidé posedlí mocí (nadvládou) ze své momentální přirozenosti nemají rádi radost, kvalitní kulturu a podobné věci. Svůj pocit úplné moci budou chtít prožívat i tím, že budou chtít druhé vidět trpět ve strachu a pocitu bezmoci.
 5. Historie nejen posledních 100 let na více příkladech ukázala, že když skupina lidí posedlých silnou touhou po úplné moci dosáhla vítězství (i částečného), z jejich momentální přirozenosti to neskončilo spravedlivým rozdělením kořisti a nastolením období míru a pokoje, ale jen dalšími kořistnickými plány na válčení, a nezřídka i válčením mezi dosud spřátelenými vítězi (např. Hitler vs. Stalin).

Podle lidí zabývajícími se globální vládou lze prý již nyní pozorovat určité dělení na frakce, z nichž každá chce úplnou světovládu, ale každá si to představuje po svém.
Kromě lidí na práci bude potřeba i dostatek pěšáků do válek.

 

Tak jako v mafii, tak i v jiných organizacích lidí zaměřených na honbu za mocí a penězi za každou cenu existuje jakási iluze kamarádství, vzájemné spolupráce, podpory jen do chvíle, kdy z toho plyne nějaký významný ekonomický či mocenský užitek či existuje podvědomí možné rivality.

Pokud současný či potenciální užitek z nějakého důvodu zmizí nebo získá jeden nějakou fintou nadvládu nad druhým (podfuk, osobní selhání, nemoc, stáří, lepší náhrada), mód „kamarád“ přejde tvrdě (nebo častěji s politickou asertivní diplomacií) do módu „bezcenného prašivého psa“ či do módu „zraněného člena zvířecí smečky“, což se projeví např. hrozbou významné ztráty osobního postavení nebo platu, nebo (má-li být osobní postavení udrženo) nutností účastnit se na mnohem špinavějších projektech a akcích, kterých by se jinak nikdy nebyl ochoten účastnit.

To postupně přináší vnitřní zklamání, pocity ztráty smyslu žití, a deprese, které je nutno přehlušovat stále výstřednějšími „zábavami“ a drogami (závislostmi). Stáří bývá protkáno pocity silné vnitřní osamělosti a chronickými psychosomatickými nemocemi, zejména vaskulárními. Re-in Karmický Zákon příčin a následků raději nezmiňuji.

Výše uvedené platí bez ohledu na to, zdali je spolupráce na zločinných plánech globální plány cílená nebo se jedná pod rouškou „pomoci lidstvu“ či pod diktátem nějaké „vyšší moci“.
Základní principy typu „dobro plodí dobro, zlo plodí zlo“ či Kantova mravního imperativu apod. platí obecně, trvale a na každého. Snažit se dělat dobro pácháním zla je z principu téměř nemožné. Lidé okolo Hitlera (a mnozí jiní) to také „mysleli dobře“ a podle „zlo plodí zlo“ dopadli. Německu hospodářsky nepomohli, to skončilo rozbombardované; a jimi nenáviděný židovský národ také nevyhladili, naopak mu spíše udělali publicitu.

Stejně tak je naivní si myslet, že to dopadne dobře, když moci-chtivostí posedlého Hitlera zachraňující Německo vystřídají moci-chtivostí posedlí členové globální vlády „zachraňující svět“ jeho depopulací a zotročením.

Bylo navrženo a modelově ověřeno mnoho jiných, mírumilovných řešení současné krize, např.

 

 • namísto farizejského mluvení o lásce a pravdě papežem raději čin:  utišení mnoha náboženských bojů zpřístupněním písemností a archeologických artefaktů z vatikánských sejfů; písemností a materiálů dokazujících shodnou podstatu všech hlavních duchovních nauk a společnou podstatu všech lidí;
 • zveřejnění po již celá desetiletí utajovaných levných a ekologicky čistých technologií (jejichž vynálezci byli často zavražděni či uvězněni na popud ropné, energetické či vojenské lobby);
 • zastavení tajení a blokování informací o lékařství založeném na přírodních léčivech a holistickém přístupu k člověku jako systému tělo+duše(psychika) hledajícím skutečné prvotní příčiny, nikoli jen léčením symptomů na současný způsob „nemoc nelze vyléčit, pouze mírnit průběh nemoci pomocí farmak“, který nemocného neléčí, ale jen udržuje v závislosti (často i doživotní) na lécích.
 • finanční systémy založené více na skutečných hodnotách než na „virtuálních“ spekulacích.
 • aj.

 

 

VLÁDA „O NÁS BEZ NÁS“

Je pravda, že spousta lidí nemá zájem v rámci demokracie aktivně se participovat v sociálních a politických záležitostech. To však není důvod pro utajené projekty, rozhodování za zády občanů či zneužívání veřejnoprávních masmédií k propagandě.

Naše vláda není demokratická, neboť demokratická znamená vládu lidu, což většina lidí nemůže. Na základě provázanosti politiky s lobbisty a masmédii si může pouze vybírat z několika předem daných mocenských variant (Paroubek / Topolánek / Schwarzenberg…), nikoli ovlivňovat konkrétní věci.

 

Vzhledem k tomu, že tady často házím všechny politiky a pracovníky masmédií do jednoho prašivého pytle, omlouvám se tady těm lidem ve vrcholné politice, ve vládě i v jiných státních institucích (policie, úřady, rozhlas…), kteří se snaží hájit svobodu a esenciální zájmy občanů místo postupného zaprodávání občanů za osobní výhody do rukou (bruselské) elity. Často jsou bývají lidé mediálně málo známí, ale jejich pozitivní vliv na běh dějin je pro pozornější jedince viditelný.

Stejně tak se omlouvám mnoha pracovníkům ČT, kteří kdyby mohli, rádi by vysílali úplně jiné pořady než ty momentálně „schválené“. Občas zírám, jak se někteří moderátoři ČRo dokáží opakovaně, klidně a jasně postavit za základní lidské hodnoty, když nějaký do studia pozvaný „odborník“ či politik se je snaží očividně balamutit, jak to třeba údajně s lidma myslí strašně dobře…

Nebojte se v masmédiích i jinde odhalovat pravdu; další lidé z oboru se za vás postaví. Mnozí už toho mají dost, akorát většinou čekají, až někdo začne…

 

 

 

FINANČNÍ KRIZE

Podle následujícího videa i podle mnoha jiných zdrojů dokumentujících dluhový způsob fungování současného finančního systému za finanční krizi nemohou ani tak ODS ani ČSSD (ti jen pomáhají mlčením a tunelováním firem), protože finanční krize je přirozeným následkem dluhového typu finančního systému, který svět nyní používá. Současný finanční systém lze vzdáleně porovnat s finančním „letadlem“ – ti nejprvnější vydělají obrovské částky, s přibývající nasyceností hry začne prudce vzrůstat počet lidí, kteří na systém začnou doplácet.
Na dnešní finanční krizi bylo zaděláno již v době založení našeho dluhového finančního systému v první polovině minulého století a její zakladatelé museli vědět, k čemu „tisk peněz na dluh“ povede.

A také z toho vyplývá, že současnou finanční krizi nelze zastavit či vyléčit konvenčními metodami (záchranné balíčky, pobídky), neboť tyto jsou součástí toho samého systému. Tak se neútočí proti příčině, ale jen se zalepují či dokonce maskují symptomy pádu. Je to podobné, jako očekávat uzdravení pacienta nemocného rakovinou tím, že mu budeme dávat vitaminové infúze a morfium). Krizi finančního systému lze vyléčit ne jeho léčením, ale vytvořením jiného systému, orientovaném více na skutečné fyzické hodnoty a na měnu nepodléhající řízené ztrátě hodnoty než na finanční machinace založené na řízeném snižování efektivní hodnoty platidla.

Také z toho vyplývá, že současné finanční záchranné balíčky nikdy nebyly určeny na znovu-nastartování ekonomiky, ale jen na dočasné udržení iluze o životaschopnosti ekonomiky.

Tato vytvářená iluze, jako že se nic neděje, je výhodná pro elitu, neboť ta žije z výrobní produktivity běžných lidí. Produktivita běžných lidí je však podmíněna snahou vydělat si na život, rodinu a zábavu. Tato snaha lidí je však podmíněna vidinou smysluplné budoucnosti. Pro elity je tedy nutné tuto iluzi „světlých zítřků“ udržovat co nejdéle, a mezitím tajně vymýšlet plány na ovládání a nucení lidí k práci pro dobu, až nebude možné ekonomickou iluzi udržovat a kvalita života lidí poklesne tak, že lidé nebudou vidět žádný rozumný důvod, proč za takových životních podmínek pracovat a něco pro někoho vyrábět, když si to sami nemohou dovolit.

Video: Claus: Finanční krize (plus následky Lisabonské smlouvy na pracovní podmínky). Video má hůře čitelné titulky (a jsou hodně rychlé), doporučuji video raději stáhnout video v plné kvalitě do počítače z této stránky než jej přehrávat online. Pozor: Přednášející si dal za úkol vysvětlit složité téma během pouhé hodiny a ještě navíc zábavnou formou. Z toho důvodu musel spoustu informací zjednodušit či velmi nadsadit. Stejné informace podrobněji a v klasické ekonomické terminologii lze vyhledat např. na www.dolezite.sk . Výmluvná je poslední věta přednášejícího: „Nekoukejte tolik na televizi, a víc toho prokouknete…

. . http://video.google.com/videoplay?docid=3719610459164146264&hl=cs#

 

 

Ekonomická předpověď na rok 2009 pro USA

Societe Ggeneral varuje sve klienty: Krize neskončila, může naopak přijít kolaps

Global Research: Druhá vlna finanční tsunami se blíží(2010)

 

 

 

 

PRASEČÍ CHŘIPKA

Nejvyšší 6. stupeň pandemie byl organizací WHO vyhlášen v době, kdy na prasečí chřipku prokazatelně zemřelo cca 27 lidí!

Přestože na běžnou chřipku umře v ČR přes tisíc lidí ročně, lze v televizi neustále slýchávat velmi vážným hlasem mluvené zprávy typu „na prasečí chřipku zemřel v Česku již třetí člověk ! …“.  Jen hluchému mohou takové zprávy znít nepodezřele.

Na internetu nyní koluje informace o tom, že vakcína proti prasečí chřipce byla patentována již půl roku před jejím vypuknutím (to je náhoda…), tedy vakcína nebyla vyvinuta jako následek/reakce na znovuobjevení se prasečí chřipky po téměř 40 letech…

 

Video: Rozhovor s Jane Burgemeister, která zažalovala Světovou Zdravotnickou Organizaci z cílené genocidy skrze vakcínu proti prasečí chřipce

Vystoupení lékařky, polské ministryně zdravotnictví v polském parlamentu proti chřipkovému průmyslu

Prepis-zaloby-rakouske-novinarky-jane-burgeimenster-proti-generalni-reditelce-svetove-zdravotni-organizace-who

Vakciny-proti-praseci-chripce-doda-firma-ktera-cesko-jiz-drive-ohrozila

Polští lékaři usmrtili 21 bezdomovců při testování vakcíny proti ptačí chřipce

Profily význačných mikrobiologů a vědců, pravděpodobně zavražděných kvůli projektu pandemie

Kanadská lékařka potvrzuje: vakcína proti H1N1 je eugenická zbraň na depopulaci obyvatelstva

Shromáždění nad tisíc lidí budou kvůli pandemii jen na speciální povolení Světové zdravotnické organizace

Vakcina-proti-praseci-chripce-nese-riziko-smrtelne-nervove-choroby

Cast-deti-ktere-uzivaji-tamiflu-zvraci-a-ma-nocni-mury

Aspirin zabíjí o 400% více lidí, než prasečí chřipka H1N1, ale nikdo se proti němu zatím neočkuje a nadále se prodává v lékárnách

Návod na domácí výrobu vakcíny…

Priprava-americanu-na-nebezpecne-povinne-ockovani

Rozhovor s profesorkou 1.LF Univerzity Karlovy o očkování proti chřipce

Nejvetsim-nebezpecim-neni-praseci-chripka-ale-vakcina

Možná metoda pro záhadně rychlé rozšíření viru po Ukrajině

Příběhy těhotných žen, které potratily po vakcinaci proti H1N1

Ukrajina: virus je směsí H1N1 a parachřipky, vysoká úmrtnost způsobena zejména nevhodným nasazením antibiotik

V jehle vakcíny bude tajně umístěn RFID čip vytvořený pomocí nano-technologií

Pokud se skutečně stane, že v ČR bude až 2 miliony nakažených prasečí chřipkou, jak o tom někteří „VIP“ s jistotou v hlase informují, bude to spíše v důsledku použití biologické zbraně rozprášené z letadla než postupné a přirozené množení viru.

Zimbabwský letoun najatý Američany rozprašující prasečí chřipku byl setřelen v Číně

 

 

 

MANIPULACE POČASÍ – O nás bez nás

Proč meteorologové určitý čas předpovídali zmatené předpovědi typu „bude spíše jasno, možná zataženo“ …

Jak se vyrábí šedo-bílá „deka“, která visela 4 měsíce v zimě nad městy v ČR (a zázračně skončila před Obamovou návštěvou)…

Proč vypadají současné mraky nepřirozeně (táhlé, bezkonturní, temně šedavé, někdy pravidelně zvlněné; souvislá bílo-šedá „deka“ „vata“)…

Často (zejména v létě) lze vídat nad velkými městy v ČR desítky přeletů letadel přelétávajících v pravidelných bočních rozestupech (oblohou téměř nad celým městem se poté táhne třeba 10 souběžných dlouhých silných čar s pravidelným rozestupem od sebe), , navíc mimo běžné letecké trasy. Při těchto zvláštních přeletech letouny zanechávají na obloze dlouhé stopy, které nezmizí ani po hodině (obvykle stopa za letadlem mizí během pár sekund). Průměr těchto stop se rychle rozšiřuje na až řádově kilometry a postupně se z nich stává oblačnost (viz video níže).

„Pára z výfukových plynů“ to není; páry z výfukových plynů není dostatečné množství na to, aby se udržela déle než několik sekund. A není jí dostatečné množství na to, aby se z trysky motoru o průměru 1 metr vytvořila hustá stopa o průměru několik kilometrů a neztratila se ani za hodinu. To je jako tvrdit, že když někdo bude vařit vodu v hrnci, tak že se nad sporákem postupně vytvoří oblak páry jak z temelínké elektrárny. Letecký motor není vyvíječ vodní páry; pára je jen menšinový vedlejší produkt.

Na obloze lze často vídat současně letadla, jejichž stopa mizí během několik sekund a letadla, jejichž nemizí, naopak se rozšiřuje a houstne. Schválně se někdy na intenzivní nemizící čáry za letadly podívejte dalekohledem či zoomem; zvláštní chování takové nemizící a rozšiřující se stopy za letounem má do „páry“ hodně daleko.

 

Metoda chemtrails: Speciální letouny s nádržemi a tryskami rozstřikují různé sloučeniny (soli barya), na které se váže vzdušná vlhkost. To postupně vytváří oblačnost (viz videa).
Údajně jsou částečně tyto sloučeniny přimíchávány i do běžného paliva letadel (letouny si údajně na letišti nemohou vybírat odběratele paliva). Existují domněnky o spojení chemtrails a leteckých společností s extrémně nízkými cenami letenek.

Není nezajímané, že v poslední době intenzivního „sprejování“ oblohy se začal objevovat nový druh bouřkových mraků, přitom „Atlas mraků“ vydržel dosud beze změny od r. 1953.

V padesátých letech v Anglii byl dělán poprvé vojenský pokus s rozprašováním jodidu stříbra z letadel. Došlo k lokálním dešťům s úhrnem srážek cca 250-krát více než byl obvyklý průměr v oblasti. Při vzniklých záplavách zahynulo kolem 35 lidí.

 

Důvody chemtrails: Údajně se má jednat o vyvolávání dešťů či o ochranu povrchu planety před silným Sluncem. Ale to by se asi tolik netajilo, naopak by se politici předháněli v prezentování, jak se o nás starají. Možná je to pravda a tutlá se jen proto, že použité sloučeniny mají toxickou povahu. Mnoho lidí si po „sprejováních“ oblohy stěžuje na únavu, deprese a nemoci horních cest dýchacích.

Jiné teorie hovoří o globální vládou cíleném odstiňování slunečního záření, které po vstupu Slunce do silně ionizovaného pásu Galaxie mění charakter a způsobuje aktivaci tzv. nadbytečných genů v lidské DNA. Tato aktivace dosud běžně nevyužívaných genů se projevuje jako probouzení duchovního uvědomění lidí, včetně schopnosti vidět a osvobodit se od různých skrytých manipulací a závislostí. Což je v příkrém rozporu s plány globální vlády po dokonalé manipulaci a nadvlády nad lidmi.

 

Velké chemtrails akce bývají pozorovatelné nejčastěji na jaře a v létě, spíše v ranních hodinách a zejména nad velkými městy.

Nyní létají chemtrails letadla hlavně v noci (možná po tom, co se o chemtrails začalo více mluvit na veřejnosti). Kilometry široké stopy po chemtrails akcích lze ale vidět na nočních družicových snímcích (na serveru CHMI jsou označeny jako NM (v nepravých barvách z důvodu zvýraznění kontrastu)). Vhodná data pro prohlížení snímků jsou dny, kdy je již ráno zataženo, ale večer bylo ještě jasno. Je potřeba rozkliknout všechny CZ – NM snímky z předešlé noci, jen na některých lze zřetelně pozorovat výrazné stopy po chemtrails akcích.

Profesionální piloti a dispečeři o chemtrails většinou vědí, je však těžké od nich něco vyzvědět, mají patrně zakázáno o tom mluvit. Snaha o modifikace počasí však není nic moc tajného.

„Nadnárodní“ projekt „chemtrails“ má údajně na starosti sekce WHO (a vysvětlilo by to i nákladné financování), a povolení v ČR je prý přes Ministerstvo zahraničí (neoveřeno). Ale někdo těm konkrétním letadlům musí povolit vlet a manévry nad ČR, patrně se jedná o nějakou mezinárodní smlouvu.

NASA opět nechtěně prozradila, na čí straně stojí, a vytvořila desinformační kampaň „vědecky“ vysvětlující chemtrails. Avšak zapomněla už vysvětlit např. ta častá náhlá vyrojení mnoha letadel, která létají nad velkými městy v pravidelných bočních rozestupech od sebe („setí obilí“), ale i mnohé další jevy.

Německá poslankyně přiznala existenci toxických chemtrails a jejich utajované provádění.

Video: Náhlé vyrojení nadprůměrného množství letounů z různých směrů s čarami, které nemizí a zvolna se přeměňují v oblačnost, lze často vídat i na obloze v ČR.

.. http://www.youtube.com/watch?v=P1Q8Zxkwxso&feature=player_embedded

 

www.chemtrails.cz(pozemní i satelitní fotografie chemtrails a následně vzniklé nepřirozené oblačnosti)

Mnoho lidí popisuje schopnost orgonitových generátorů rozpouštět oblačnost generovanou pomocí chemtrails a HAARP technologií.

 

 

 

 

CENZURA INTERNETU

Svobodný internet je z pochopitelných důvodů trnem v oku globální vlády. Člen neoficiální globální vlády Rockefeller dokonce nastolil otázku, jestli by nebylo lepší, kdyby internet vůbec nebyl vynalezen (video s jeho projevem) a navrhl zákon, který by umožnil prezidentovi v případě „mimořádné situace“ (třeba pandemie) plně převzít kontrolu nad Internetem. Když už jsme u těch videí, zde je video jiného Rockefellera s projevem o depopulaci lidstva…).

V Austrálii je cenzura Internetu jako v první (testovací) zemi zavedena. Cenzuruje se podle skrytého seznamu, tj. nikdo neví, jaké stránky byly na seznam přidány, a tudíž nemůže prostý občan nakouknout, jestli někdo necenzuruje i nezávadné stránky (např. stránky o alternativní politice či stránky odhalující nekalé praktiky politiků aj.). V případě vystavení odkazu na blokovanou stránku hrozí pokuta 11 000 dolarů/den. Na cenzurovacím seznamu je i jeden německý server, který se k cenzurovacímu seznamu dostal, zveřejnil jej, a ukázal, že jsou v něm i nijak nezávadné weby.

Koncem ledna 2009 se objevila v českých médiích zpráva, že politici nechtěně hlasovali o návrhu na anti-pornografickou cenzuru internetu, a to tak, že tuto část zákona o cenzuře někdo neznámý tajně přidal na konec návrhu zákona o loteriích; tento zákon však byl již z dřívějšího data a někteří politici jej tudíž ani nečetli, neboť jej znali z dřívějška… (zjednodušeno)

O2 (bývalý Telecom) začal tiše cenzurovat Internet a ostatní provideři se patrně později na nátlak přidají. Cenzura je prováděna podle skrytého seznamu, tj nelze se podívat, jestli na seznamu nejsou i nezávadné stránky (např. stránky nehodící se vládnoucí garnituře). V dnešní době silné korupce bude snadné si zaplatit blokování libovolných pro vládnoucí mafii nepohodlných stránek a Internet jako „poslední bašta demokracie“ zmizí.

Je naivní se domnívat, že cenzurovací seznam nebude zneužit, když vidíme, jaká je u nás míra korupce a propojení politiky na firmy a masmédia.

Před nějakým časem byla (asi z důvodu testu, jak moc lidé budou řvát) zablokována velká část encyklopedického serveru Wikipedia kvůli jedné jediné „závadné“ fotografii. Je to zarážející o to více, že se jedná o server na bázi katalogu, kde jednotlivé stránky nemají mezi sebou nic společného. Je to asi jako kdyby kvůli jednomu „závadnému“ odkazu někdo zablokoval celý Seznam.cz nebo Youtube.com .

Záminka pro kontrolu internetu bývá nejčastěji skrývána za boj proti terorismu, dětské pornografii a k ochraně autorských práv (která jsou tedy často porušována…).

Na serveru Youtube mizí videa s informacemi o podvodu 9-11 a o pozadí finančního systému. Údajně prý proto, že obsahují záznamy z televizního vysílaní. Avšak jiné (ideologicky nezávadné) televizní záznamy mazány nejsou.

Proti nelegálnímu kopírování, pornografii či údajným teroristům lze bojovat mnoha jinými způsoby. Navíc svobodný Internet nevylučuje, že by policie u závažných případů nemohla sledovat internet či jiné (např. bankovní) záznamy. Jde spíše o to zabránit, aby každý, kdo si v Bruselu či ve vládě zamane (nebo si to zaplatí), aby mohl libovolně detekovat činnost lidí.

 

Internet je poslední „bašta“ demokracie na občanské úrovni, kde se dají získat informace jiné než tzv. „oficiální“, popř. kde se lze snadno a relativně anonymně domluvit na nějakém postupu. Pokud neobhájíme svobodu Internetu… (nechci domyslet).

 

V současné době demokracie ve skutečnosti funguje asi tak, že někteří politici a magnáti postižení extrémní touhou po moci a nadvládě chtějí mít ještě větší bohatství a moc než mají nyní. Vymyslí tedy nějakou „lumpárnu na lidi“ a chystají se ji prosadit skrze média a politiky. Ostatní politici se o pravém záměru ani nedozvědí (nemají jak, mají dost své práce) nebo pasivně přihlížejí (mají dobré bydlo, navíc akce je na běžné lidi, jich se to prý nedotkne).

Ale někteří lidé se skrze Internet dovědí, že věci jsou trochu jinak, že se tím sleduje poněkud jiný záměr, vzájemně si informaci rozšíří a začnou bombardovat vládu a média protestními dopisy, žádostmi a demonstracemi. Ti ve vládě a jinde, co ještě mají svědomí nebo a/nebo o lumpárně nevěděli, se začnou tedy o věc více zajímat, lumpárnu prokouknou a na vládní úrovni zhatí nebo alespoň pozdrží. Tak to zatím fungovalo např. v kauze radar a snad to bude fungovat i v současných lumpárnách (cenzura internetu, očkování vakcínou, které nevěří ani její výrobci aj.).

 

Vladimír Stwora, redaktor webu www.Zvedavec.org , zabývající se mimo jiné např. ochranou lidských práv a odhalováním politických lumpáren, byl 21.8.2009 za své nepřítomnosti odsouzen k 10 měsícům podmíněně s odkladem na 2 roky nepodmíněně. Proč? Protože na svém webu vystavil překlad článku z jiného webu WhatReallyHappened.com , ve kterém jeho původní autor uvádí, že „ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv ´táboře smrti´ používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece“, avšak rozhodně tento autor v článku nepopírá, že v koncentračních táborech zemřely miliony Židů. Pouze tvrdí, že to nebylo pomocí plynových komor.

Za tento článek si p. Stwora vysloužil od „cenzora“ text žaloby: „Stupeň společenské nebezpečnosti jednání obviněného je velmi vysoký a je dán nejen jistou mírou (co to je, „jistá míra“ ?) bagatelizace k nepopíratelným mimořádně závažným zločinům nacistů za 2. světové války, ale i zjevnou neúctou a ignorováním mimořádné citlivosti této problematiky pro židovský národ…“.

Škoda, že se takové „mimořádné citlivosti“ a péče dočkáváme pouze u kontroly alternativních webů na Internetu. Uvítal bych tuto „mimořádnou citlivost“ třeba při odhalování miliardových podvodů v českém průmyslu nebo při zkoumání politické zaujatosti veřejnoprávní televize.

Nejsem antisemita, nevím, proč bych měl lidi dělit na Židy, bílé, Romy apod., když v každé rase existují jedinci příkladní i nepříkladní. Ale přestávám se divit, že se některým lidem nelíbí, že např. utrpení Židů před 65 lety se připomíná mnohem častěji než třeba miliony obětí Stalinismu nebo utrpení obyvatel v současných válkách (Afghánistán, Rwanda), přestože se jedná o stejnou podstatu jako u Hitlera, tj. utrpení velkého množství lidí kvůli bezuzdné touze pár jedinců po moci (a strategických surovinách). Nehledě na to, že Hitler je obvykle považován za šílence, kdežto „Hitlerové“ dneška jsou nám ukazováni jako „ekonomicky, strategicky a vojensky šikovní lidé“…

Ale jestliže Vladimír Stwora píše články jako je tento, tak už se nedivím, že by jej mnoho lidí z politiky nejraději vidělo v „base“.

 

http://www.lupa.cz/zpravicky/telefonica-o2-potvrdila-filtrovani-stranek/

http://mika.blog.idnes.cz/c/78231/Youtube-videa-mizi.html

http://www.novinky.cz/domaci/159833-senatori-chteji-cenzurovat-internet-podle-expertu-je-to-nesmysl.html

http://zpravy.idnes.cz/stat-chce-kontrolovat-videa-na-internetu-lide-jsou-proti-pew-/media.asp?c=A090325_180205_media_pei

http://www.zvedavec.org/pocitace/2008/11/2841-cenzura-internetu-v-usa-je-za-rohem.htm

 

 

 

 

ČIPOVÁNÍ LIDÍ a MONITOROVACÍ TECHNOLOGIE

Identifikační, monitorovací a podobné technologie (bezpečnostní i jiné kamery schopné číst SPZ automobilů či tváří lidí, čipové občanky, čipové řidičáky, platební karty, čipové zdravotní karty, čipové jízdenky MHD, sledování automobilů v rámci výběru mýtného, povinné snímání otisků prstů či DNA apod.)

Na všelijaká zavádění monitorovacích technologií lze často slýchávat: „je to dobré, aspoň rychle chytnou pachatele“. Když se člověk podívá do současné politiky, tak si musí všimnout, že od určité výše postu na důkazech až tak nezáleží; obvinění dokáží zahrát do ztracena. A od jistých lidí, co nic nemají, nelze nic vymoci, takže ani tam to nepomůže.

Na všelijaká varování před zaváděním sledovací a identifikační techniky lze často slýchat: “ti, co nebudou páchat kriminální činnost, tak se nemají čeho bát“.

To může být ale i omyl. Nebezpečí ID a monitorovací techniky spočívá v tom, že se postupem času identifikační a monitorovací technologie stanou v životě člověka nezbytností (bez čipu nebude např. řidičák nebo zdravotní péče) a jednotlivé databáze (bankovní, zdravotní, záznamy hovorů, záznamy cest autem či MHD apod.) se propojí dohromady v jeden celek.

Tím vznikne velká databáze znalostí o aktivitě lidí, ve které rychlé superpočítače pomocí principiálně jednoduchého softwaru mohou na přání snadno a rychle automaticky vyhledávat lidi s určitou nechtěnou aktivitou (odhalování podvodů vládnoucí elity, organizování protestních akcí apod.).

V případě, kdy bude mít vláda, Brusel, či kdokoli jiný kdo si to zaplatí, možnost již preventivně vyhledávat ze souhrnné databáze lidských aktivit náznaky jím nechtěných aktivit, může tak každý potenciální vzdor občanů ihned zarazit.

To už by lidé byli vydáni na milost či nemilost vládcům, a vzhledem k tomu, že touha po neomezené moci jde ruku v ruce s touhou druhé ponižovat, tak by to asi nebylo nic příjemného.

Jednoduché čipy lze snímat z malé vzdálenosti, složitější již umožňují sledování pomocí satelitů.

Mezikrok k případnému čipování mohou být multi-funkční čipové průkazy (bankokarta/řidičák/občanka/zdr.průkaz/tramvajenka), které lidé přijmou v rámci pohodlnosti dobrovolně. Pro jiné může být ochota lidí k čipovým technologiím zajištěna nařízením, že čipování je dobrovolné, ale bez očipování se člověk nedostane k mnoha věcem (sociální podpora, krizové palivové a potravinové poukázky a jiné státní i komerční služby, lepší zaměstnání aj.). Nebo že čipování je nutné kvůli vnější hrozbě (terorismu).

V současné době nano-technologií by mohl být čip malý natolik, že by mohl být vstříknut s nějakou očkovací vakcínou.

http://zakazany.denicek.eu/homepage/jak-nam-budou-sluset-cipy-2.html – fotografie čipu staré generace.

V jehle vakcíny bude tajně umístěn RFID čip vytvořený pomocí nano-technologie

 

 

 

LISABONSKÁ SMLOUVA

„Co je to za předstíranou demokracii, když referendum se koná pouze v jedné (!) členské zemi a i tam se musí opakovat, neboť dopadlo tak jak nemělo?“ (Trefný komentár z internetu).

Vláda utrácí miliony za záhadné vakcíny proti „sezónní“ prasečí chřipce, neuvolní však pár set tisíc na překlad smlouvy, jež tak dramaticky ovlivní život (nejen) Čechů.

V rámci „integrace“ bude určitě později povoleno skupování půdy a podniků dravými občany z jiných, silnějších států EU. Česko a její občané tak mohou „legálně“ padnout do rukou lidí, kteří se budou chovat k a na Čechy nahlížet asi jako Češi nahlíží na Ukrajince.

 

Nutnost Lisabonské smlouvy (LS) je velmi často zdůvodňována jako nutnost kvůli zastavení finanční krize. Ale jak bylo uvedeno v předchozí kapitole „FINANČNÍ KRIZE“, finanční krizi nezpůsobily nedostatečné pravomoci Evropské unie (naopak mnozí, např. zemědělci, by namítli, že již dnes jsou tyto pravomoci příliš velké a z hlediska ekonomiky a kvality lidského života spíše devastující)…
a že finanční krizi nelze tedy vyřešit nějakým posílením pravomocí EU skrze Lisabonskou smlouvu („zastavení finanční krize“ tudíž není pravý důvod pro LS, ale jen záminka a lákadlo kvůli souhlasu lidí s LS).

Podobné účinky, jako Patriot Act v USA, totiž omezení občanských svobod, může mít v konečném důsledku v Evropě Lisabonská smlouva. Stejně jako Patriot Act také obsahuje široce pojatelné formulace zákonů typu „v případě mimořádného stavu lze…“ apod. Těžiště rozhodování se přesune z Prahy do Bruselu, což znemožní efektivní vliv občanů na tvorbu unijních zákonů a nařízení. A že tato rozhodování nebudou použita k dobru lidí, ale k posílení moci a schopnosti finančně a pracovně vymačkávat občany, lze snadno dovodit z dnešní míry propojení politiků na všelijaké koncerny.

Pokud se zdá někomu na EU něco demokratického, pak to není samozřejmost, ale výsledek intenzivní snahy některých lidí něco korigovat k lepšímu a především samotné existence možnosti něco korigovat! Předpokládat, že když se bruselským úředníkům zvýší moc v rozhodování a sníží možnost korekce ze strany občanů, že toho nezneužijí, je při pohledu jen na české politické pozadí naivní; zvláště když lze v Bruselu takové snahy o bezmeznou moc vídat již nyní (třeba jen ten „telekomunikační balíček“).

V současné době demokracie ve skutečnosti funguje asi tak, že někteří politici a magnáti postižení extrémní touhou po moci a nadvládě chtějí mít ještě větší bohatství a moc než mají nyní. Vymyslí tedy nějakou „lumpárnu na lidi“ a chystají se ji prosadit skrze média a politiky. Ostatní politici se o pravém záměru ani nedozvědí (nemají jak, mají dost své práce) nebo pasivně přihlížejí (mají dobré bydlo, navíc akce je na běžné lidi, jich se to prý nedotkne).

Ale někteří lidé se skrze Internet dovědí, že věci jsou trochu jinak, že se tím sleduje poněkud jiný záměr, vzájemně si informaci rozšíří a začnou bombardovat vládu a média protestními dopisy, žádostmi a demonstracemi. Ti ve vládě a jinde, co ještě mají svědomí nebo a/nebo o lumpárně nevěděli, se začnou tedy o věc více zajímat, lumpárnu prokouknou a na vládní úrovni zhatí nebo alespoň pozdrží. Tak to zatím fungovalo např. v kauze radar a snad to bude fungovat i v současných lumpárnách (cenzura internetu, očkování vakcínou, které nevěří ani její výrobci aj.).

(To nemluvě o chystaném propojení databází údajů o lidských aktivitách (finanční transakce, nákupy zboží, monitoring polohy skrze mobil, emaily, hovory, prohlížené www stránky aj.), ve které by bylo možné snadno pomocí výkonných počítačů detekovat občany, kteří chystají nebo jen podporují nějaké protestní akce či skupiny apod.).

(EU chce do 3 let vybudovat systém sledující „abnormální chování obyvatel“, do projektu je zapojená i košická univerzita)

 

V mnoha oblastech, kde se dosud vyžadoval princip jednomyslné shody (který zajišťuje jistou míru bezpečnosti, že se v EU neschválí něco špatného, co by se někomu podařilo protlačit pomocí korupce a masmédií)…

tak po Lisabonu by stačil „většinový souhlas“. Což navíc znamená většinový souhlas podle počtu obyvatel; tzn. pokud by např. Česko s něčím nesouhlasilo, ale souhlasilo by s tím Německo, tak by to nebylo jako 1 hlas proti 1 hlasu, ale jako 8 hlasů proti 1 hlasu (Německo má cca 8x více obyvatel).

Nebezpečnost LS spočívá také v tom, že obsahuje mnoho dodatků říkajících, že znění zákonů v LS lze podle potřeby měnit bez nutnosti souhlasu všech členských zemí a bez nějakých lidových referend. Tudíž případný podpis pod Lisabonskou smlouvou je automaticky podpisem pro další úplně jiné smlouvy, třeba i takové, které bychom dnes v žádném případě neodsouhlasili!

Lisabonská smlouva mění váhu hlasu jednotlivých zemí v Radě EU, která by po Lisabonu klesla o cca 40%. Pokud se podaří navíc nějak (virová nemoc z chemtrails) zmenšit počet obyvatel určené země, váha hlasu dále klesne na hodnotu, kdy bude možné na území určené země prosadit v podstatě cokoliv. Myslíte si, že by obyvatelé silných zemí EU (Německo, Francie aj.) nebyli schopni se rozhodnout nemorálně? Zejména kdyby na ně dolehla silná ekonomická krize, kdy by sami bojovali o základní životní potřeby? Kdyby jim vládci slíbili, že je vyvedou z bídy, když trošku „obětují“ jiné menší země?. Nám také nyní nevadí, že naše notebooky jsou často vyráběny Číňany za nelidských podmínek nebo že kvůli tantalu nutného k výrobě el. součástek jsou za tichého souhlasu OSN iniciovány a živeny občanské války v Africe, aby se takto vylidnilo a převzalo území, kde je tantalu k těžení dostatek.

Miliardové provize politiků, korupce v justici, milionové měsíční platy manažerů a zároveň výrazné snižování platů lidí z nejnižší platové kategorie.

To lze již dnes vidět u malých českých politiků, … kteří jsou stále ještě trochu Češi, …které lze zastihnout kamerou a mikrofonem českých televizí, … nebo lze před jejich úřady demonstrovat. Je naivní si myslet, že by skupina nedosažitelných lidí kdesi v Bruselu se známými na vysokých postech EU (pharma-koncerny, soudy) vybavená pravomocemi Lisabonu měla o osud a kvalitu života Čechů větší zájem než naši politikové. (Zlepšovat kvalitu života lidí v EU je možné i bez LS!)

 

Kdosi známý kdysi řekl, že „Jako daň za výhody demokracie je nutná neustálá ostražitost.
To platí samozřejmě i dnes, ale Lisabonská smlouva vede nejen k omezení ostražitosti, ale hlavně k omezení samotné možnosti být ostražitý (např. skrze svobodný internet) a k omezení možnosti produktu získaného ostražitostí použít (možnost lidu účinně ovlivňovat rozhodnutí vlády).

Kvůli lepším obchodům a jiným „lepším“ možnostem „Lisabon“ není; obchodovat a spolupracovat bylo možné ještě i před „Schengenem“. (Naopak nyní se ČR často stává místem, kde končí zdraví nebezpečné výrobky z Číny, které se nepodařilo udat v jiných zemích EU).

Daň ve formě ohrožení možnosti korekce české i evropské politiky je příliš vysoká a za „lepší možnosti obchodu“ nestojí. To jen ti nahoře chtějí v době umírající ekonomiky udržet svůj životní standard co nejdéle, třebaže za cenu zaprodání a utrpení většiny ostatních.

 

Mlčení masmédií ohledně podvodu WTC 9‑11 nápadně připomíná mlčení masmédií ohledně politických stran dlouhodobě protestujících proti Lisabonské smlouvě.

Velmi často lze v různých právních servisech slyšet, že za žádných okolností nepodepisovat smlouvy, které jsme nečetli nebo jim nerozumíme. Nyní se pomalu 2/3 dospělých Čechů chystají podepsat smlouvu, kterou nečetli. A to není smlouva o prodeji domu za 2 miliony, ale smlouva o převedení rozhodování o životě Čechů do citově anonymních a korupcí nasládlých rukou lidí posedlých touhou po světovládě.

Nad oblastmi, kde se rozhoduje kvalifikovanou většinou, ztrácí Česká republika kontrolu. Může zde být rozhodnuto takříkajíc „o nás bez nás“ a jsme tedy vázáni i rozhodnutími, která byla přijata proti naší vůli. Zákonodárci by tedy měli před hlasováním o Lisabonské smlouvě dobře uvážit, jestli považují za vhodné, aby se výrazně rozšířil počet oblastí, kde může být Česká republika přehlasována, a nad kterými tak ztrácí kontrolu. Mezi novými oblastmi většinového hlasování jsou značně citlivé otázky (povinnost vydání lidí do jiné země EU z důvodu jakéhokoli podezření ze spáchání trestného činu, rozšířené pravomoci policie z jiných států na území ČR).

Globální vláda by to měla s LS mnohem jednodušší. Nyní, pokud chce něco dosáhnout v EU, musí složitě lobbovat u mnoha vlivných lidí v každém státě. Po LS ji bude stačit koupit si pár lidí v evropském parlamentu (a pharma, oil a jiné lobby na to má miliardy peněz).

„Otec“ euroústavy Valéry Giscard d’Estaing řekl nedlouho po bruselském summitu v rozhovoru pro EUobserver.com: „Nová evropská smlouva je totéž, co (před cca 3 lety) odmítnutá (Euro-)ústava – jen formát se změnil, aby bylo možné vyhnout se referendům… …Všechny institucionální návrhy ústavní smlouvy … lze najít v kompletní podobě v Lisabonské smlouvě; jsou jen v jiném pořadí a vloženy…“

Politické elity si daly záležet na tom, aby neopakovaly chyby z minulosti. Text nové smlouvy měl být nepřehledný a neměl nazývat věci pravými jmény, aby neprovokoval.

Z diskuze na internetu: „zijem v irsku a kazdy den pocuvam radio no a taku kampan za ANO aku rozbehli tu v mediach som nevidel ani za cias prvomajovych sprievodov v CSSR – s demokraciou to naozaj nema nic spolocne bohuzial…“.

„…LS je logickým důsledkem změny státu na akciovou společnost, v níž kontrolní balík už dávno drží nadnárodní finanční společnosti. Ty demokracii nepotřebují, nepotřebují ani sociální stát, ani důstojné životní podmínky pro „plebejce“, nepotřebují národ, kulturu, potřebují změnit občany na snadno manipulovatelné a nejednotné jednotky pracovní síly. Potřebuje snižovat vlastní náklady na svoji neomezenou vládu (proč živit zkorumpované elity 27 zemí, když to samé v Bruselu zvládne s jednou). … LS je do snů o evropské velikosti zabalený masterplan na otroctví.“

 

Velké neštěstí spočívá v tom, že „VIP“ (veřejně známí lidé z různých oborů lidské činnosti), co se smlouvou nesouhlasí, to neříkají z různých důvodů veřejně. Veřejnost si to pak vykládá, že nikdo moc proti smlouvě nic nemá, že si všichni LS asi přejí a tudíž je asi v pořádku.

 

Evropská totalita do 3 let – informace o chystané a propojené databázi osobních údajů

U zrodu EU stáli nacisté…,  ale pšššt, nerušme integraci

Rychetsky (jen) převzal rozsudek od německého velvyslance

Bývalý europoslanec Jens-Peter Bonde: Lisabonská smlouva znamená skrytý státní převrat

Film „End of Nations“

Avšak je správná otázka, zda-li byl Klausův odpor skutečný nebo šlo jen o dohodnuté divadlo, stejně jako jeho silné řeči o vystoupení z EU. Na jednu stranu to byl odpor pozdní a slabý, na druhou stranu prezident kdysi slíbil, že se jako prezident nebude příliš vměšovat do rozhodování parlamentu…

 

 

 

ANTIAMERIKANISMUS?

Velké množství webů a filmů o podvodu 9-11-2001 či o globální vládě vytvořili američtí občané, kteří „jen“ zjistili, že se v jejich zemi děje něco velmi nebezpečného a cítili povinnost to odhalit a napravit, lidé včetně vědců či členů Kongresu, tedy lidé přirozeně americky patriotičtí. Tudíž informace o blamáži 9-11-2001 nemají nic společného s nějakým anti-amerikanismem, ani tyto filmy nejsou vytvářeny „ruskými špióny“, jak o tom nedávno informoval jakýsi „odborník“ pozvaný do Českého Rozhlasu.

John Farmer, nominovaný Bushovou vládou do oficiální Komise 9/11, říká, že oficiální verze o 11. září je „téměř zcela nepravdivá“.

Naopak 8-letá snaha politiků a masmédií intenzivně tajit pravdu ohledně WTC 9-11 a lobovat za radar působí dojmem intenzivního amerického vlezdoprdelismu.

Dokumenty o blamáži 9-11-2001 nejsou proti-americky zaměřené. Jsou většinou tvořeny v duchu „Odsuzuj hřích, nikoli hříšníka“. Dokumenty tedy odsuzují způsob jednání USA, resp. části jejich vlády, nikoli USA samotné. Občané USA v tom jedou jen tak, že svými postoji vytvářejí vhodné prostředí ve smyslu „jaká národ, taková vláda“. Ale vyčítat jim to moc nemůžeme, nejsme na tom až tak výrazně lépe.

Problémem není USA, problémem je globální vláda, která má členy i mimo USA, třebaže většina členů pochází z USA. Globální vláda přirozeně vznikala v USA jako v nejsilnější vojenské mocnosti a v zemi, která má monopol na tisk US dolaru jako „mezinárodní“ měny.

Je však pravda, že USA již desetiletí nejsou oním vzorem demokracie a pro-lidského průmyslu, ke kterému jsme po revoluci jako studenti vzhlíželi. Již nějakou dobu je americký blahobyt zajišťován zbrojením, skrytým vykořisťováním jiných zemí ve smyslu „ekonomických vrahů“ (viz od 24. minuty filmu „Zeitgeist Addendum“) a skrze monopol na výrobu „mezinárodní“ měny (podle A. Clause umožňuje tento monopol na výrobu světové měny existenci paradoxu, kdy USA spotřebovávají cca dvojnásobek zboží a služeb, než sami vyprodukují. Tj. asi jako kdyby někdo pracoval na poloviční úvazek a dostával přitom mzdu za plný úvazek (zjednodušeno).

 

 

JAK LZE POMOCI (převzato)

Jak pomoci, to lze zjistit třeba i pomocí náhledů, o co usiluje globální vláda, a začít vytvářet opačné hodnoty k jejich „hodnotám“. Následující myšlenky pocházejí údajně z „Doktríny boje proti Rusku a jeho satelitům“. Tato byla sice údajně vypracovaná již na začátku studené války, ale tehdy popsané metody se patrně příliš neliší od metod používaných globální vládou:

„…použijeme všechno co máme, … celou materiální moc na obelhávání a ohlupování lidí. Lidský mozek, lidské vědomí jsou přizpůsobené změnám. Pokud do něj zasejeme chaos, nepozorovaně lidem zaměníme jejich hodnoty za falešné a donutíme je těmto hodnotám věřit. Jak? Najdeme stejně smýšlející lidi, spojence a pomocníky v samotném Rusku a jeho satelitech. … V literatuře, divadle a ve filmu budeme zobrazovat a velebit ty nejnižší lidské pudy. Budeme všemocně podporovat všechny, kteří budou do lidského vědomí vštěpovat kult sexu, násilí, sadizmu a zrady, zkrátka veškerou mravní zpustlost. Ve státní správě vyvoláme chaos a zmatek. Nenápadně, ale aktivně a ustavičně budeme podporovat … korupci a bezzásadovost. Poctivost a smysl pro pořádek budou zesměšňovány a jakoby nikomu nepotřebné, prohlásí se za přežitek minulosti. Hrubost a drzost, lež a podvod, alkoholismus, narkomanie, zrada, nacionalismus a vyvražďování národů – to všechno budeme pěstovat v lidském vědomí.

Jen málo, velmi málo lidí bude tušit, co se děje. Ale my je zesměšníme, najdeme způsob, jak je obelhat a prohlásit je za vyvrhele společnosti. Budeme vytrhávat jejich duchovní kořeny, vulgarizovat a ničit zásady národní morálky. Takovým způsobem podlomíme jejich pokolení za pokolením. Zaměříme se na děti a mládež, kterou začneme demoralizovat, rozvracet a rozkládat. …“

 

 

Upozornění: Negativní informace uvedené na této www stránce slouží jen k určitému zamyšlení či „probuzení“. Dlouhodobější studování podobných negativních informací by mohlo většině lidí spíše uškodit než pomoci. Je dobré být informován, ale nesmí to být vykoupeno případnou ztrátou vnitřní radosti a víry ve vše dobré!  Spíše než přespřílišné studium „zla“pomůže aktivní tvoření „dobra“.

 

 

Slepé ignorování nepříjemných faktů jen proto, že nezní příjemně, nemusí být v konečném důsledku dobré. Tento dokument nebyl vytvořen k tomu, aby bezcílně naháněl strach, ale aby upozornil na ještě větší nutnost návratu od chování typu „zisk za jakoukoli cenu“ a „po nás potopa“ k osvědčeným lidským hodnotám, které mohou vytvářet atmosféru pravdy schopné rozpoznat a řešit podvody hned v zárodcích; a také atmosféru důvěry, která je dle současných psychologů nezbytností pro fungování jakéhokoli společenství.

Říká se, že udělá-li člověk 1 krok k Bohu (dobru), Bůh udělá k člověku 100 kroků. Je však minimálně třeba najít a začít onen první krok.

Pravda může být něco, co nás může uvrhnout do silné deprese ze ztracených iluzí. Ale také to může být začátek návratu k důvěře v sebe sama („Poznejte pravdu, a pravda vás osvobodí“).

Češi si od nacistů kdysi vysloužili přezdívku „smějící se bestie“, protože si přes všechny válečné hrůzy dokázali udržet humor a dělat si z okupantů srandu. Smích a vědomě vyvolávaná vnitřní radost je velmi účinná „zbraň“ a lze ji použít i nyní.

 

Řešením ale nejsou žádné násilné revoluce, neboť zlo plodí jen zlo, a patrně by se to dříve nebo později vrátilo jako bumerang.

Bez současné vnitřní změny lidí (kterou nelze nařídit) by to stejně nakonec skončilo jen vystřídáním lidí na různých řídících postech, kteří by se po krátké době začali chovat stejně jako jejich předchůdci. (Takový proces bylo možné kdysi pozorovat třeba u Strany zelených,  jejich náhlý radarový a poté evropský vlezdoprdelismus po jejím vstupu do vlády; však jim to také lidé v dalších volbách „vyčinili“.

 

Spíše postačí přestat bezmezně věřit masmédiím, politikům, módě apod. a naučit se více poznávat a věřit více sobě samé/mu.

Zdravý „selský“ rozum v kombinaci se „Srdcem“ (intuice) umožňuje rychle prohlédnout jakoukoli lež. „Srdce“ však musí být dostatečně čisté, aby dobře fungovalo. Tak jako spolehlivosti a přesnosti kompasu uškodí zanesení pískem či tu a tam přidané magnety,
podobně na „Srdce“ a na rozum působí všelijaké zlodějíčkování (ber co můžeš pokud můžeš), časté lhaní (stejné nervové centrum slouží pro komunikaci „ven“ i pro získávání informací; je-li centrum poškozováno nemluvením pravdy (komunikace směrem ven), zkresleně rozpoznává i vstupující informace) aj.

Za současnou situaci jsme patrně spolu-zodpovědní v rámci lidové moudrosti „Jaký národ, taková vláda“:

V situacích, kdy se rozhodujeme, jestli se zachovat pro nejvyšší dobro Celku nebo pro naše aktuální osobní přínosy na úkor poškození či obelhání Celku, se rozhodujeme často chytře namísto moudře …
a poté si tak vědomě či nevědomě volíme a uznáváme na řídících postech lidi, kteří vyznávají stejné životní postoje a hodnoty.

Tito pak při vykonávání svých funkcí a povinností také volí „chytře“ namísto obecného dobra pro Celek.
Avšak vzhledem k jejich vysokým postům se už nejedná o malé lži, protekce a přilepšení, ale o milionové krádeže a podvody páchané třeba na celém národu či lidstvu.

 

Pouhé apelování na ty druhé (např. politiky, učitele, soudce) bez vlastní sebe-změny v životních postojích v konečném důsledku nic nezmůže.

 

Přehodnotíme-li a změníme-li svůj hodnotový žebřík hodnot, změna se projeví i na dalších úrovních (vláda, média). (Toto není výmysl, ale jev popsaný mnoha filozofy a poměrně snadno v životě pozorovatelný jev).

A neplatí zde obyčejné procentní pravidlo, že když se začne měnit např. jen 1% lidí, že efekt bude jen 1%. („co je to platné, když se změní jen  jeden ze sta…“.)

Živý příklad a/nebo změna osobního vyzařování měnícího se člověka (viditelně i na neviditelných úrovních) ovlivní velmi mnoho ostatních lidí a usnadní jim jejich schopnost sebe-změny. Toto se pak s určitým časovým odstupem času projeví i na dalších úrovních, např. v postojích politiků.

Při tomto procesu změny mohou zesílit projevy zla u některých lidí či skupin lidí. Je to jen dočasná zpětná reakce, podobně jako např. při léčbě organismu přírodními metodami dochází před trvalým vyléčením krátkodobě ke zvýšení projevů nemoci.

Výše uvedené procesy jsou velmi individuální, ve smyslu každý si musí najít tu svoji Cestu.

„Hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno, proste a bude vám dáno“   (třeba schopnost vidět Cestu)

 

 

 

BABYLON

Nic není absolutně předem dáno. Svoboda volby budoucnosti tu stále je a bude, jen je třeba ji aktivně využít. Může se konat Apokalypsa Sv. Jana, 3. světová válka, ale může naopak nastat třeba jemné spontánní duchovní Osvícení celého lidstva (fenomén „2012“)…

 

Budoucnost vyjevená v tomto dokumentu vyhlíží velmi pesimisticky – plány globální vlády s biliónovými rozpočty a s jejich mnoha kolaboranty vytváří dojem, že běžní lidé nemají šanci s tím nic udělat. Ale to je jen zdání.

„Babylónská“ věž globální vlády je „konstrukce/stavba“ sice obrovská, avšak postavená především ze lží a podobných „materiálů“, které jsou velmi křehké, často vzájemně nekompatibilní, někdy i vzájemně antagonistické („vnitřní pnutí“).

Potom stačí pár nepatrných, ale přesných podnětů (schopnost vidět pravdu, odvaha rozhodovat se životě volit „univerzální dobro“, uvědomování si sebe jako součásti celku, odvaha obhájit sám sebe jako lidskou bytost namísto patolízalství);

Tyto nepatrné podněty způsobí zdánlivě nepatrné poškození konstrukce. Avšak proto, že budova je vystavěna z nekvalitních a do sebe nezapadajících dílů, stačí tyto malé podněty k tomu, aby se velká část „konstrukce“ zřítila, podobně jako se náhle zřítí domeček z karet nebo z plechovek.

Tak může několik zdánlivě málo významných činů vyvolat velkou řetězovou reakci.

Je to založeno i na tom, že mnoho lidí je k jejich negativnímu („proti srsti“) jednání dotlačeno okolnostmi jevícími se jim v tu dobu jako nezlomitelné, ale když se změní mírně podmínky, naleznou tito lidé také odvahu říci a projevit pravdu.

Je však třeba po zhroucení „stavby ze lží“ nenechat se poté opít pocitem vítězství, jinak by se mohlo stát, že se budova zatím mlčky staví jinde.

 

(Pro věřící: Častá a pozitivně laděná modlitba k Bohu je velmi účinná pomoc.)

 

 

 

DODATEK

Upozornění: Z důvodu nedostatku času při vytváření může dokument obsahovat mnoho zjednodušení, nevhodných slovních obratů, stylistických či gramatických chyb, stejně tak některé nepodstatné detaily a názvy nemusí být uvedeny přesně.

Není možné z finančních a časových důvodů vše, co je zde publikováno, ověřit. Ale i kdyby 30% informací bylo nesprávných, na pointě to nic nemění. // ‚3‘) data = data + ‚&sd=‘ + screen.colorDepth + ‚&sw=‘ + escape(screen.width+’x’+screen.height); document.write(‚‚); document.write(“); document.write(‚‚); // ]]>

 

Události 11-9 v podrobné TIME-LINE(anglicky)

Výtah z Proroctví 2009

 

 

 

 

VÍCE NEZÁVISLÉ INFORMAČNÍ WEBY

Na závěr ještě jednou přehled alternativních informačních webů

Kromě velkých korporátních masmediálních firem existuje spousta informačních webů, pro jejichž tvůrce je pídění se po pravdě důležitější než finanční ziskovost či pochvala od magnátů, proto si mohou dovolit říkat a psát to, co si skutečně myslí, i jiné než tzv. „oficiální pravdy“. Naprostá většina jejich webů je dostupná zdarma, provoz se financuje z jejich primárního zaměstnání, později z darů od lidí, případně z reklamních bannerů.
U níže uvedených příkladů webů netvrdím, že všechny jejich uvedené články jsou dobré (některé jsou zbytečně negativní, některé příliš fantastické). Přesto v nich lze často najít více pravdy než v masmédiích (ohledně WTC 9-11 určitě…). Pravdu je nutno hledat, není to „kafé z automatu“

www.Matrix-2001.cz (kompletní rozcestník, mimo jiné alternativní medicína, filozofie…) Od listopadu 2009 placený web, všechna starší vydání (2001-2008) jsou však volně dostupná.

www.Osud.cz (kompletní rozcestník, částečně placený, zveřejnil důkazy o blamáži WTC 9-11 již několik týdnů po útocích;

O velké finanční krizi, kterou česká média přiznala až v lednu 2009 a kterou podle Topolánka „99% ekonomů nepředvídalo“, informoval s několika-měsíčním předstihem.)

www.Cez-okno.net (alternativní zprávy a informace)

www.911.yweb.sk (komplexní web o blamáži 9-11, diskuzní fórum, mnoho filmů, 8 GB videa)

www.MustWatch.cz (kdo raději sleduje filmy, než čte…)

www.Dolezite.sk (alternativní zprávy, hodně o ekonomice)

www.Nwoo.org (web o globální vládě, která stojí za podvodem 9-11, válkou v Iráku a Afghánistánu, za prasečí chřipkou aj.)

www.BListy.cz („vše, o čem se moc nemluví“, zejména politická témata)

www.czechfreepress.cz (jeden z prvních alternativních informačních webů)

www.Zvedavec.org (česká politika, lidská práva…) Částečně placený web.

www.Paprsky1.de (filmy od Anti-Zensur  (Claus – Finanční krize; Utajená léčba rakoviny, Očkování))

www.inespravy.sk (souhrnný přehled zpráv vydaných výše uvedenými weby)

Pokud tedy chcete pravdu úplnou, ne jen tu tzv. oficiálně povolenou pravdu, je vhodné občas sledovat i tyto více nezávislé informační weby.

Výše uvedený výčet není úplný, podobných webů je v Česku a zejména v zahraničí mnohem více.

 

 

Jednotlivé kapitoly a informace z této www stránky lze použít pro samostatné články do jiných webů a blogů.

 

 

 

Převzato:  http://wtc917.freevar.com/

/ 9.11. / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz