Elitní setkání skupiny Bilderberg 2008

Elitní setkání skupiny Bilderberg 2008

Elitní setkání skupiny Bilderberg 2008 v Chamtily (USA)

Ti, kteří sledují alternativní informací z oblasti globální politiky jistě ví o nedávném setkání nechvalně známé „Skupiny Bilderberg“. V letošním roce proběhlo v americkém městě Chantilly ve Virginii. Jistě pro mnoho čtenářů bude zajímavější zprávou fakt, že se tohoto setkání na základě osobního pozvání zúčastnil i náš ministr zahraničí pan Schwarzenberg. Jako první o této skutečnosti informoval partnerský server Osud.cz a pak v rychlém sledu za sebou některé české deníky.

Pan ministr se tohoto setkání zúčastnil jako soukromá osoba a nikoliv politik. Již nad tímto tvrzením jsem kroutil hlavou, neb si skutečně nedovedu představit jak na takovéto vrcholné schůzce bývalých i současných politiků, ekonomů, bankéřů a byznysmenů může současně aktivní politik na pozici elitní vládní funkce vystupovat čistě jako soukromá osoba. A tušil jsem, že tato proklamace je jakousi předehrou k tomu, aby se pan Schwarzenberg nemusel novinářům zpovídat z toho co ho k takové účasti vedlo a co tam vlastně dělal. (Konečně vzpomeňte jak podobný zájem médií rozuřil našeho premiéra v souvislosti s jeho „soukromou návštěvou italské rezidence pana Berlusconniho). V podstatě přesně podle toho jak se dalo očekávat se také odvíjely následné odpovědi našeho ministra zahraničních věcí. V duchu nic neříkajícího všeobecného charakteru ve stylu: …..“ale tak se zase po roce sešla stará garda známých a tak jsme pokecali o tom jak jde život a co nového ve světové politice a ekonomice“. Promiňte, ale takovému tvrzení by mohl věřit snad jenom idiot. Další překvapení nastalo o několik dní později, když pan Schvarzenberg s neuvěřitelnou vehementností prohlásil, že pokud nebude podepsán a schválen radar – končí se svou politickou funkcí. A ejhle, že by náš ministr odjel ve skutečnosti na kobereček k vyjasnění si podstaty věci kolem radaru? Někdo by řekl čirá spekulace, ale zamyslete se nad onou nápadnou synchronicitou. Nicméně pojďme se podívat na širší okolnosti letošního setkání Bilderberg formou reportáže od známého investigativního novináře Paula Josepha Watsona. Na závěr se nezapomeňte podívat na dvě velmi zajímavá videa. J.CH.

 

Pramen, který byl uvnitř během setkání „Skupiny Bilderberg 2008“ propustil „ven“ některé velmi zajímavé informace, které souvisí s tím o čem vlastně v Chantilly diskutovala elita našeho světa. Ukazuje se, že jedním z hlavních témat pečlivě tajené diskuse byl plán postupného čipování americké populace pod záminkou teroristického nebezpečí a ochrany obyvatelstva.

 

 

Výzkumník veterán, který pátrá po jakékoliv indicii směřující ke „Skupině Bilderberg“ Jim Tucker se spoléhá na své zdroje, které se pravidelně účastní každoročního setkání jako asistenti a nebo pomocníci i když sami nejsou členové tohoto elitního spolku. Informace, které v souvislosti s letošním setkáním Bilderbergů jsou studenou sprchou, kteří pravidelně sledují vývoj událostí ohledně plánu zavedení čipové politiky směrem k veřejnosti a to především na úrovni kreditních karet atp.

 

 

Bohužel lze konstatovat, že v posledních měsících se stále častěji vyskytují indicie, které naznačují, že vlivná skupina „neocons“ se snaží pomalu ale jistě přeorientovat známý protiteroristický zákon proti americkým disidentům, aktivním demonstrantům a dokonce proti samotné americké veřejnosti všeobecně.

 

Jim Tucker sdělil, že jeho zdroj zjistil plány vedoucí k přímému mikročipování osob v masovém měřítku. Tucker také naznačil, že existuje strategie zapojit do tohoto „černého podniku“ i zdravotnictví a to pod psychologickou rouškou, že by přítomnost mikročipu v těle pacienta především v kritické situaci významným způsobem usnadnila přístup k zdravotním detailům dotyčné osoby.

 

 

Tucker zdůraznil, že Bilderbergové hovořili o speciálních implantovaných čipech a ne pouze o tzv. „RFID“ čipech. Diskuse se konala v hlavní zasedací místnosti a byla jedním z velmi důležitých programů tohoto setkání. Pro mnoho osob může takové pojetí čipové politiky vypadat zcela neuvěřitelně, ale je třeba si uvědomit, že v posledních deseti letech bylo zaznamenáno mnoho desítek, ne-li stovek případů, kdy lidé zcela dobrovolně a z různých důvodů přijali do svého těla čipy. Tak například v roce 2004 byl mexickému generálnímu prokurátoru včetně 160 členům administrativy byly implantovány čipy, tak aby byl kontrolován jejich přístup do přísně střežených oblastí jejich ředitelství. Plážový klub Baja v Barceloně a celá řada specializovaných barů již nyní nabízejí implantování čipů u svých zákazníků, kteří chtějí platit za nápoje přiložením ruky a nebo když chtějí dostat přístup do speciálních prostor svých VIP klubů.

 

 

Jak již bylo zmíněno v titulku, „Skupina Bilderberg“ je velmi skeptická ohledně plánovaného útku na Irán. Zdroj, který komunikoval s Jimem Tuckerem sdělil, že krátce hovořil se sekretářem amerického ministerstva obrany Robertem Gatesem, který se zúčastnil tohoto aktuálního setkání „Skupiny Bilderberg“ i když nefiguroval na oficiálním seznamu. Tuckerův zdroj uvedl, že se Gates snažil přesvědčit Bilderbergy o důvodech, které pro válku s Iránem. Většina Bilderbergů však byla proti útoku na Irán v této době.

 

 

Tucker přímo zmínil, především evropští členové „Skupiny Bilderberg“ byli proti invazi Iránu s tím, že jde již o obehranou propagandu s tím, že Irán ve skutečnosti nepředstavuje nukleární hrozbu. Evropská skupina Bilderbergů dokonce dělala uštěpačné poznámky, kde by se tak si takové nukleární zbraně mohly nacházet. V jedné chvíli dokonce někdo „žertoval“, že možná hrobě Saddama Husseina. Tucker dále naznačil, že i když jsou Bilderbergové v opozici americká administrativa stále zvažuje útok na Irán ještě před tím, než Bush odejde v lednu 2009 ze své funkce.

 

 

Zdroj Jima Tuckera také naznačil, že Bilderbergové předpovídají zhruba 5 dolarů za galon benzínu ke konci letošního léta a cena nafty by se v tuto dobu měla pohybovat ve výši 150 dolarů za barel. Toto by však měl být strop a ceny by poté měly začít klesat. Je zajímavé, že již v roce 2005 se Bilderbergové dožadovali aby ceny nafty výrazně stouply. V tuto dobu stála nafta pouhých 40 dolarů za barel.

 

 

V tomto roce během jejich konference v Německu se nechal slyšet Henry Kissinger s tím, že „světová elita“ se nechala slyšet, že prosadí to, aby ceny nafty výrazně stouply ve svém kurzu během následujících 12 až 24 měsíců. A přesně to se také stalo. V následujícím setkání „Skupiny Bilderberg“ v roce 2006 v Ottawě v Kanadě souhlasilo toto společenství s cenou 105 dolarů za barel nafty. Jak vidno realita dalece předčila očekávání Bilderbergů.

 

 

 

(c)2008 Paul Joseph Watson

(c)2008 Jaroslav Chvátal

(c)2008 Translation: Alhambra

Článek připravil(a): Joseph Watson

Převzato: http://www.matrix-2001.cz/

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz