Signatáři PNAC – skupiny

Signatáři PNAC – skupiny

Bútora, Šimečka a Havel jako signatáři PNAC – skupiny,

která se podle svých vlastních slov snaží ovládnout svět

Autor stránky www.zvedavec.org nazval tyto osoby „plevelem“, kterého se nikdy nepodaří úplně zbavit, ale kterému bychom měli zabránit, aby nenapáchal příliš mnoho škod. Jaké jsou tedy snahy tohoto exkluzivního, převážně židovského klubu? PNAC (Project for New American Century – Projekt pro nové americké století) je americký spolek, který se netají svými úmysly a veřejně je prohlašuje. Už samotný název organizace mluví sám za sebe. Jde pouze o pár pomatenců nebo o nebezpečnou organizaci válečných štváčů a fanatiků?

 

 

Předpokládám, že pokud za 200 let bude někdo psát o válkách na počátku 21. století jako o konfliktech, které iniciovaly židovské skupiny, přibude mu kromě nálepky antisemita také označení konspirační teoretik. Důkaz tu ale je – jasný a zřetelný. Válka v Iráku byla válkou za izraelské zájmy a budoucí možná válka s Iránem bude mít úplně stejné pozadí, jak to jasně řekl Scott Ritter.

 

 

Stupňování napětí ve světě – vztahy Rusko vs. US, EU nesou též znak hvězdy Davidovy (Chodorkovski, Berezovski, Kasparov …). Pokud se světu nedaří jasně a přesně pojmenovat ty, kteří stojí v pozadí těchto aktivit, neuspěje ani v odstranění hrozeb budoucí možné války, která by pro něj měla katastrofální důsledky.

 

 

PNAC je největší hrozbou svobody a míru od dob studené války. Pro ty, kteří o PNAC slyší poprvé, tato organizace propagovala změnu režimu v Iráku před 11. zářím a tvrdila, že Američané by invazi do Iráku podporovali pod podmínkou katastrofické události typu Pearl Harbour.

 

 

PNAC byla založená roku 1997 jako stoupenec preventivní války v přímém rozporu s americkou ústavu, která nic podobného nepřipouští. PNAC chce změnit režimy ve všech krajinách, které jsou „nepřátelské k americkým zájmům“. Členové PNAC podporovali Šaronovu stranu Likud a schvalovali sionistickou agresi, jako příklad lze uvést bombardování Libanonu v roce 2006 či politiku apartheidu v okupovaných palestinských územích.

 

 

Je pravděpodobné, že smutný fenomén 21. století známý pod jménem „válka proti terorismu“, který ovlivnil chod a směr světové politiky, se zrodil právě tu. Jsou to lidé, kteří se nikdy neřídili morálkou, ale zájmy. Na jedné straně chtějí vyhladit muslimský terorismus, který označují jako nebezpečí, na druhé straně ho však rádi a vytrvale podporují prostřednictvím muslimských čečenských rebelů. Příkaz neokonzervativní centrály do svých programů zařadily všechny její evropské pobočky. Francouzské nepokoje nesou pečeť záměrné provokace. Šéfredaktor židovského původu Jyland Posten, který uveřejnil karikatury proroka Mohameda s jasným úmyslem podráždit Muslimy, byl jen pár týdnů před tímto svým počinem na konzultacích v USA, kde se sešel s tvrdým jádrem amerických neokonzervativců Daniela Pipese.

 

 

Také se změnila původní agresivní multikulturní rétorika slovenských vykonavačů. Pan Šebej neumí argumentačně zakrýt svá protichůdná tvrzení, a tak svůj odpor k muslimům (bez jakékoliv konkrétní zkušenosti) nazývá pudem sebezáchovy a stejný odpor občana východního Slovenska vůči cikánům (se zkušenostmi více než konkrétními) nazývá rasizmem.

 

 

Pozornějšímu čtenáři neujde nejen rozpornost jeho výroků, ale také shoda s globálně načrtnutým plánem boje proti terorismu (tedy Muslimům) a snahu přemístit frontovou linii tohoto boje do evropského prostředí. Američtí neokonzervativní fašisti prostřednictvím svých detašovaných pracovišť, think-tanků a médií nám vtloukají své „pravdy“ do hlav 24 hodin denně všude po světě. I zde platí Goebbelsovo tvrzení, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Navzdory Strausovým instrukcím „psát takovým způsobem, aby jen velmi důkladný čtenář pochopil smysl“, pochopit jejich úmysl a cíle není příliš obtížné.

 

 

Udo Ulfkotte, bývalý korespondent deníku Frankfurter Allgemeine Zeitung, vydal knihu pod názvem „Válka pod rouškou tmy“ (Der Krieg im Dunkeln), v které vrhá světlo na tajný izraelský program provokovat muslimy žijící v západní Evropě k násilnostem a podnikat akce, které donutí západní vlády obviňovat muslimy. Zde, ve spolupráci s nekonzervativními fašisty, je možné hledat původ francouzských násilností, karikatur Mohameda a mnoho jiných, pečlivě připravených impulsů. Tyto a mnohé další činnosti jsou jen vrcholem ledovce a mozaiky, jejímž poskládáním dostáváme ucelenější obraz o aktérech za oponou dění, jejich cílech a plánech.

 

 

 

 

http://www.king-george.biz/wst_page5.html

 

Přeložila Jana Vlachová

2007

 

 

Převzato:  www.europskenarody.info

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz