Svět se v roce 2012 nezboří, ujišťuje NASA

Svět se v roce 2012 nezboří, ujišťuje NASA

Uvádím sice starší článek, ale pro zajímavost není špatné si osvěžit, co bylo před pár lety aktuální.

10.11.2009

Svět se v roce 2012 nezboří, ujišťuje NASA

(v tomto článku je ale vidět velká manipulace)

 

Mys Canaveral – Americký národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) vydal oficiální prohlášení, ve kterém ujišťuje občany, že se nenaplní zvěsti o konci světa a 21. prosince 2012 bude den jako každý jiný.

Podle často opakovaného mýtu má 21. prosince 2012, kdy končí májský kalendář, narazit do Země záhadná planeta a způsobit srážku znamenající konec světa.

 

 

Dovolil bych si zde upozornit, že tato věta je velice rozporuplná s tím co se má v roce 2012 stát, protože v roce 2012 do Země tato planetka narazit nemá, nýbrž má jen proletět naší sluneční soustavou, ale záleží na tom v jaké vzdálenosti. Projděte si všechny články na těchto stránkách o roce 2012 a NIKDE se nedočtete, že má v roce 2012 do Země něco narazit (až tedy na jeden), v roce 2012 nemá dojít ke srážce s planetkou Nibiru a nevím kde to NASA vzala.

NASA se rozhodl k výjimečnému kroku: raději se k věci oficiálně vyjádřit. Na internetu totiž jeho experti postřehli šíření informací o tom, že o Planetě X nebo Nibiru, jak je také někdy fiktivní vesmírné těleso nazýváno, NASA ví a tuto informaci záměrně tají.

Dovolil bych si upozornit, že tuto planetu ( Planeta X = Planeta 10 – desátá planeta sluneční soustavy) objevili jak Sumerové tak Mayové a teprve před několika lety byla objevena teleskopy na jižním pólu, ale když se fotografie dostali na internet tak byli cenzurovány! Teď už je tato planetka vidět pouhým okem například z Austrálie nebo z jihu Jižní Ameriky – o tom více dokument, který si můžete stáhnout ZDE.

Mýtus pravděpodobně ještě podpoří film, který brzy přijde do kin. „Kdyby byla tato kolize reálná, astronomové by o této hrozbě věděli už desítky let. V tom případě by už musela být blížící se planeta vidět pouhým okem,“ vyvrací spekulace zpráva NASA a dodává, že „žádné takové těleso samozřejmě neexistuje.

 

Dovolil bych si zde upozornit, že v katastrofickém filmu Rolanda Emmericha (2012) tato planeta nehraje vůbec žádnou roli, proč to tedy říkají?

Dovolil bych si také upozornit, že planeta už pouhým okem vidět je a to na místech jak jsem psal výše navíc je VELICE zajímavé, že tato planeta se má nácházet vedle souvězdí Orionu a když si stáhnete aplikaci GoogleEarth a dáte si tam GoogleSky a najdete si souhvězdí orionu a dáte tam tyto souřadnice: Z.Š  -6.033349°, Z.D-91.574890°, tak můžete vidět, že je tam velký černý obdélník – prostě je zde velký kus oblohy vystřižený. Proč? Protože přesně v tomto místě je planeta Nibiru. Ostatně je to zobrazeno i v tomto videu ZDE.

Již desetiletí se tedy spekuluje o existenci desáté planety za oběžnou drahou Pluta. Většina z nich vychází z předpokládaných odchylek v oběžných drahách Uranu a Neptunu, které ukazují na existenci velkého objektu, jehož gravitace je vychyluje z dráhy. Původně bylo Pluto označováno za původce těchto odchylek, ale další výpočty ukázaly, že je na to příliš malé. Záhada výchylek byla vyřešena v roce 1989, kdy kolem Neptunu proletěla sonda Voyager 2. Umožnila přesně změřit hmotnost planety a následné přepočítání odchylek od oběžné dráhy ukázalo, že tyto odchylky byly jen iluzí. Nyní je idea planety X oživena na základě zajímavých zjištění týkajících se Kuiperova pásu. Přestože řada KBO se nachází za Plutem, astronomům se nepodařilo objevit ani jeden objekt ve vzdálenosti větší, než 1 500 milionů kilometrů za Plutem. Vypadá to, že je něco smetlo. Mohla to být tajemná planeta X, která prostor od KBO vyčistila svou gravitací? V roce 2002 vypočetli Adrian Brunini z Národní Univerzity v La Plata v Argentině a Mario Melita z University of London, že podle počítačové simulace by zmizení KBO mohlo být důsledkem planety X o velikosti Marsu, pohybující se na orbitě asi 9 miliard kilometrů od Slunce.

Potomci Májů, kteří dnes žijí na Guatemale a v Mexiku rovněž popírají, že by k něčemu podobnému mělo dojít. Jedná se prý o provokaci, která nemá s jejich náboženstvím nic společného.

„V májské kultuře neexistuje pojem apokalypsa,“ řekl Jesus Gomez, předseda konfederace Májských duchovních listu The Sunday Telegraph.

Mýtus o konci světa vznikl z toho důvodu, že 21. prosince 2012 končí májský kalendář, jak ale upozorňuje NASA, ten nový na něj přímo navazuje.

 

 

Jaký nový? Májský kalendář je jen jeden.

 

Netvrdím zde, že se s planetou Zemí má v roce 2012 srazit Planeta X – Nibiru, ale jen říkám, že ta planeta tam podle mě skutečně je, jenže asi existuje jen jedna jediná pravda a to ta, že planet ve sluneční soustavě je prostě jen 9 respektive 8 (Pluto bylo vyškrtnuto) a to, že by do naší soustavy mohla patřit ještě desátá planeta je prostě považováno za totální kravinu i přesto, že samotná NASA o ní moc dobře ví a už i několika satelity jí zaměřili.

 

 

Celá tato zpráva:

Mys Canaveral – Americký národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) vydal oficiální prohlášení, ve kterém ujišťuje občany, že se nenaplní zvěsti o konci světa a 21. prosince 2012 bude den jako každý jiný. Podle často opakovaného mýtu má 21. prosince 2012, kdy končí májský kalendář, narazit do Země záhadná planeta a způsobit srážku znamenající konec světa. NASA se rozhodl k výjimečnému kroku: raději se k věci oficiálně vyjádřit. Na internetu totiž jeho experti postřehli šíření informací o tom, že o Planetě X nebo Nibiru, jak je také někdy fiktivní vesmírné těleso nazýváno, NASA ví a tuto informaci záměrně tají. Mýtus pravděpodobně ještě podpoří film, který brzy přijde do kin. „Kdyby byla tato kolize reálná, astronomové by o této hrozbě věděli už desítky let. V tom případě by už musela být blížící se planeta vidět pouhým okem,“ vyvrací spekulace zpráva NASA a dodává, že „žádné takové těleso samozřejmě neexistuje. Potomci Májů, kteří dnes žijí na Guatemale a v Mexiku rovněž popírají, že by k něčemu podobnému mělo dojít. Jedná se prý o provokaci, která nemá s jejich náboženstvím nic společného. „V májské kultuře neexistuje pojem apokalypsa,“ řekl Jesus Gomez, předseda konfederace Májských duchovních listu The Sunday Telegraph. Mýtus o konci světa vznikl z toho důvodu, že 21. prosince 2012 končí májský kalendář, jak ale upozorňuje NASA, ten nový na něj přímo navazuje.

 

 

Celá tato zpráva mi přijde jako na rychlo sestavená zpráva, kterou se NASA snaží zabránit rozmachu faktu, že ta planeta skutečně existuje a že svým průletem může skutečně v roce 2012 ohrozit planetu Zemi – nikoli však do ní narazit.

Celá tato zpráva, která se objevila jak na www.aktuálně.cz tak i na www.tn.cz a mnoha dalších stránkách mi přijde jako falešná a opravdu trapná. Přijde mi to jako trapný pokus zblbnout lidi a vnutit jim myšlenku, že desátá planeta prostě neexistuje i přesto, že jsou o její existenci desítků důkazů a vidíte, že i hvězdná mapa na GoogleSky už podléhá cenzuře, jak daleko tohle zajde? Jak dlouho to chtějí ještě tajit? Když už teď je ta planeta vidět z celé Austrálie pouhým okem – jen je třeba vědět kde jí hledat.

 

Zdroj: www.aktuálně.cz

/ 2012 / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz