Vysílače: nebezpečí pro děti a těhotné ženy

Vysílače: nebezpečí pro děti a těhotné ženy

Vysílače: nebezpečí pro děti a těhotné ženy

 

Opět něco z webu Next-up (hnutí za snížení radiace z vysílačů na 0,6V/m.)

 

Francouzi se už velmi silně bouří proti všudypřítomnému záření. Již třikrát dosáhli občané toho, že soud nařídil odstranění mobilních vysílačů z blízkosti lidí.

V jednom městě starosta nechal odstranit ze škol vysílače WIFI, aby zabránil nepřetržitému ozáření dětí (u nás sníme o tom, že je zavedeme … doufejme, že to finance školám nedovolí, než dojdeme k rozumu.)

Lidé se tam tedy už probouzejí. Koná se mnoho akcí a demonstrací, o čemž se u nás ovšem nedovíte…
Na naší škole ve středu města si mezitím nechali namontovat 3 panely O2, za roční nájem 80 000 Kč. Jsou celí šťastní, jaký je to dobrý kšeft a že mají peníze na kancelářské potřeby. V okolí jsou těch antén již lesy …

Učitelé si stěžují, že zejména v posledních dvou letech jsou děti výrazně méně chápavé, podstatně méně si pamatují, těžko se soustředí, …. čím to asi může být?

Doufejme, že i u nás to lidem dojde dostatečně včas, než úplně zdegenerujeme… ale nevím nevím, vzhledem k tomu, že za západem obvykle zaostáváme tak o 20 let (kromě počtu antén). Tak zatím rozdávejme, jak můžeme…

Ze stránek Next-up vybírám:

 

Vliv záření z vysílače na nenarozené dítě

 

Měření umělého vysokofrekvenčního mikrovlnného záření v MHz a GHz bylo provedeno uprostřed dětského hřiště. Činí 31,6 V/m, bezpečná výše je 0,6 V/m!!!!

Vliv na těhotné ženy: Plodový vak (amnios) je naplněn plodovou vodou, v níž se uskutečňuje vývoj embrya a plodu. Je to evidentně vysoce absorpční prostředí pro umělé mikrovlnné záření!

Navíc, děvčátka již od narození mají ve svém těle 400 000 ovocytů (vajíček). Ty jsou uloženy ve vaječnících, v miniaturních váčcích naplněných tekutinou, zvaných folikuly.

Vývoj vajíček probíhá během vývoje plodu … A v jeho průběhu dojde k umělému ozáření tou nejhorší frekvencí zvanou „odpad“ spektra mikrovlnných vysokých frekvencí!!!!

Umělé ozařování dětí musí být pokládáno za kriminální čin.

Ti, kteří jsou zodpovědni za tyto kriminální činy, by měli být souzeni.

 

14.5.09

 

Dětská úmrtí na mozkové nádory narůstají

 

Opět něco z hnutí Next-up za uzákonění nejvyšší hladiny mikrovlnného záření na 0,6 V/m.

 

Londýnské onkologické pracoviště konstatuje, že od loňska se u nich zdvojnásobil počet dětských mozkových nádorů. Proč asi?A co s tím? Neužívejme mobily zbytečně. Používejme orgonitový knoflík na mobil. Podepišme petici Next-up.

 

Překlad: Joy

 

http://www.guardian.co.uk/science/2009/apr/26/brain-tumour-child-cancer-deaths

 

Dětská rakovina: nejvíce úmrtí je na mozkové nádory

 

Mozkové nádory jsou vedoucí příčinou úmrtí děti na rakovinu v Británii; umírá na ně dvakrát tolik dětí než na leukémii. Údaje Stáního statistického úřadu ukazují že v roce 2007 bylo o 47% více úmrtí na mozkové nádory než na leukémii u dětí do 15 let. Což se zatím neodráží ve financích věnovaných na výzkum, jak praví účastníci kampaně.

 

Tento týden zahajuje svou činnost státní koalice 14 charitativních společností, nazvaná Výzkum mozkových nádorů, která se domnívá, že na tento výzkum se věnuje velmi málo prostředků. Kampaň je podporována celebritami, včetně herečky Sheily Hancock, jejíž vnuk přežil nádor, a herce Martina Kempa a operního pěvce Russela Hancocka, kteří oba byli úspěšně léčeni.

 

Hancocková (76), vdova po herci Johnu Thawovi, zažila, jak jejímu vnukovi byl ve věku 4 let diagnostikován vzácný nádor. „Je hrozné dívat se, jak váš vnuk prochází diagnózou a léčbou mozkového nádoru. Cítíte takovou bezmocnost.“ – Jack byl úspěšně operován.

 

Kevin O´Neil, neurochirurgický konsultant na Imperial College v Londýně, řekl „Počet mozkových nádorů se zvyšuje v zemi údajně o 2% ročně. Ale na mém pracovišti je počet případů téměř dvojnásobný oproti minulému roku.“

 

21.4.09

 

WiFi: časovaná bomba

 

(Volně a stručně podle rozsáhlých materiálů organizace next-up).

 

Pracujete s notebookem na kolenou? Pak vězte, že ozáření důležitých částí těla je při tom mezi 9 – 14 V/m, zatímco přijatelná zdravotní norma požadovaná vědeckou skupinou Bioinitiative je 0,6 V/m.

 

V každém panelákovém bytě jsme nepřetržitě vystaveni radiacím z několika wifi vysílačů. Stále se šířící wifi radiace nás pronásleduje i ve školách, knihovnách, restauracích, veřejných mistech.

 

Lidé, kteří jsou tomuto záření vystaveni na pracovištích, si stěžují na zdravotní problémy různého druhu. Evropa je již značně zneklidněna a pátrá po možných následcích.

 

Výsledky zkoumání soukromých iniciativ nejsou nijak povzbudivé. Bylo zjištěno závažné nepříznivé působení na důležité oblasti: pohlavní orgány, kostní dřeň produkující červené krvinky, žlázy s vnitřní sekrecí … byly zpracovány studie dokazující, že vystavení tomuto záření působí mužskou neplodnost. Naprostým hazardem je vystavení dětí tomuto záření.
Prostě časovaná bomba (navíc k tomu mobily, vysílače atd.).

 

Tak bacha na to.

 

Převzato:  http://orgo-net.blogspot.com/

/ Zdraví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz