Čerti, peklo, ďáblové a jiní

Čerti, peklo, ďáblové a jiní

Čerti, peklo, ďáblové a jiní

Pro některé k úsměvu, pro některé vážně

 

Když jsem studoval články a informace o podzemí skleněných tunelů, legendy kolem Babí hory, hlavně z Polské strany, jsou přesyceny pověstmi o pekle, ďáblech, podzemí a jsou tam místní názvy, jako Ďáblova kuchyně, Ďáblova hora a pod. Rovněž další článek o hradu Houska, kde je podobná legenda, zapsaná ve starých kronikách o vstupu do pekla a úkazech s tím spojených i o kostrách nelidí tam pohřbených. Podobné pověsti se vyskytují na mnoha místech naší země, ale vlastně po celé Evropě a jsou si dost podobné. Jak jsem napsal, tyto pověsti a legendy mohou mít přímý vztah k těmto podzemních tunelům a doufám, že mně pomůžete tyto lokality zmapovat a snad se podaří odhadnout možné vstupy do tunelů, tedy lidově do pekla.

Proč se k tomu vracím. V této souvislosti jsem si vzpomněl na své dětství a na to, co mi vykládali a strašili mě čerty a peklem, hlavně na Mikuláše, pokud nebudu hodný. Tradice, jak všichni víme, dodnes straší děti. Ovšem nejde jen o srandičky v období Vánoc. Uvědomil jsem si, jak nás církev zcela vážně po dobu bezmála dvou tisíc let strašila tímtéž. Hříšné duše budou odneseny do pekla, hlavně čerty a ďábly, kde budou naše duše věčně zatraceny a těla se budou smažit v kotlích.

 

Ovšem nejde jen o strašení. Řada pohádek vypravuje o čertech a různých obchodních transakcích vychytralých lidí, kteří uzavřeli smlouvu o ztrátě duše při splnění nějakého úplatku, třeba zlata nebo jiného hmotného bohatství, mládí, krásy atd. Takových faustovských příběhů je spousta.

 

Jde ovšem jen o pohádky, legendy? Jak je to v případě církve, která to brala čerty a peklo smrtelně vážně? Je zajímavé, že církev nám zpodobňovala peklo v zemi, tam dole, kde pekelníci mají kotle, kde si odpykávají hříchy provinilí smrtelníci, a ne někde v duchovní sféře, jak by to asi mělo správně být.

 

Jsou příběhy zapsané v kronikách za celou dobu církevní historie, které se zakládají na skutečných výpovědích lidí, kteří přísahali, že čerta viděli na vlastní oči, hmotného, skutečného, ne duchovního, jak se děje při magických evokacích, převážně v černé magii. Dokonce v různých kronikách existují zápisy, že třeba mnich potkal ve sklepení něco jako čerta a toto sklepení bylo většinou propojeno s nějakými starými podzemními chodbami nebo jeskynním systémem. Mohli bychom takto pokračovat dále a dále, ale to není mým cílem. Já na čerty nevěřím, vy snad ano? A to, čím nás krmila a strašila církev o pekle za účelem upevnění moci, tomu už vůbec nevěřím. V tom případě musí tedy jít o něco jiného.

 

Když jsem tak přemýšlel, napadla mě jedna souvislost, o níž už jsem  psal v jiných článcích. Jde o pár podstatných věcí, které mě tak nějak zarazily. V pekle jde totiž o ztrátu těla, naloženého do kotlů, a o věčně zatracenou duši, která mu propadla. O peklo, možná skutečné, které je někde v podzemí, a o čerty, ďábly a jiné potvory, kteří jsou jaksi hmotní, skuteční, a vylézají sem tam na povrch, aby odnášeli hříšníky, tedy lidi. Nepřipomíná vám to něco?

 

Uvědomil jsem si souvislost se skleněnými tunely, jak jsem popsal, které jsou patrně mimozemského původu, a jsou třeba i využívány aniž se ví, kdo je vyrobil. Přesně to, co jsem popsal v předešlém odstavci, se děje dnes a vlastně po dlouhé věky ve vztahu s UFO a mimozemšťany. Možná jste se teď zasmáli, ale pokračujme dále.

 

Z  výpovědí mnoha svědků, kteří si prožili peklo v některých podzemních základnách v USA a popisují, co tam viděli, je skoro totožné s peklem a čerty. Popisují tam, že Drakonické rasy, Sauroidní druhy i Grays unášejí lidi ke svým genetickým pokusům, případně jako svoji potravu. Dokonce existují snímky a svědci vypověděli, že lidské ostatky nakládají do nadrží, kotlů, kde těla pomalým procesem rozkládají naložené v peroxidu vodíku. Vzniklou tekutinu pak pijí. Takže máme tu únosy, život v podzemí a nakládání do kotlů. Je rovněž potvrzeno, že nás potřebují pro genetické pokusy a vytváření hybridů a klonů, které se jim moc nedaří. Tyto genetické pokusy s lidmi se dějí od dob příletu falešných bohů Anunnaki podrobně popsaných v sumerských tabulkách a přeložené badatelem Z. Sitchinem. Uvedl jsem taky teorii, týkající se Armagedonu a civilizací Ashtar, která nás má teleportací zachránit na svých kosmických lodích. Podle mé teorie nás tyto dračí kultury potřebují k vytvoření klonu napodobujícímu člověka a ke zdárnému výsledku potřebují astrální tělo a duši. To je to, co má zajistit civilizace Ashtar Drakonické rase. Z duchovního pohledu je tím duše navěky ztracena a nepatří už lidské rase, ale něčemu, co bych nazval ďábelským.

 

Máme tu tedy i ztrátu toho nejcennějšího, a to je duše. Myslíte, že je to přitažené za vlasy? Že to nemůže být pravda a nemá to souvislost s církevním strašením peklem a všemi těmi legendami? Já bych řekl, že až moc ANO! A co se týká těch spekulantů uváděných v pohádkách? Proč by nemohly tyto cizí entity po světě sbírat lidi tím způsobem, že něco za získání těla hmotného, astrálního a duše slíbili, nebožák se měl tady na povrchu chvíli dobře a pak si ho odnesly do podzemí pekla a naložily do kotlů, ale před tím duchovní energii použili na genetické pokusy, klony a hybridy?

 

Čerti, ďáblové a peklo jsou tradice zděděné mnoha pokoleními a přetrvávající snad tisíce let. Vzhledem k tomu, že jde o tak dlouhou dobu, musíte se vžít do těchto dob a do lidí v nich žijících. Musíte vzít v úvahu, že lidé po dobu dvou tisíce let měli vsugerovanou určitou představu uplatňovanou církevní politikou.

 

Je ovšem církví šířená legenda založená na realitě?

 

Pokud je moje teorie o čertech správná, pak církev musela tohle všechno vědět – o bytostech v podzemí, o tunelech a podzemních základnách, o kotlích a únosech i o ztracených duších. Nemyslete si, že negativní projevy přítomnosti cizinců a UFO jsou doménou jen 20. století. Možná měli taky uzavřenou podobnou smlouvu, tak jako ji uzavřela vláda USA v 50. letech. V církevních archivech ve Vatikánu, uložených hluboko ve sklepeních, je za dva tisíce let naskládáno mnoho tajemství a já jsem přesvědčen, že se o cizincích z kosmu, o jejich pobytu na Zemi a rovněž o jejich činnosti, kterou dnes známe v souvislosti s cizí dračí civilizací a UFO určitě vědělo. Svědčí o tom i fakt, že na všech takových místech, které byla spojena s peklem, stavěla církev kaple a kostely, aby byla zamaskována podzemní přítomnost těchto bytostí, v některých případech bylo schodištěm nebo chodbami zprostředkováno napojení na podzemí. Toho využívalo mnoho tajných i veřejných církevních řádů, jako např. zednáři a illumináti.

 

Vžijte se do doby temného středověku a do člověka, který má mozek vygumovaný církevní propagandou o pekle, čertech a ďáblech a všem tom ostatním. Jednou potká – většinou za šera, nebo v noci ve sklepě, v lese, na půdě nebo ve skalách – protože tyto entity nemají rády pro dlouhý pobyt v podzemí světlo – takovou bytost (viz obrázky níže), která na něj vyplázne ještěrčí jazyk. Přehoďte jí přes tělo plášť nebo něco dobového a teď si to představte. Vzhledem k tomu, že středověký člověk nemá ani potuchy o nějakých mimozemských civilizacích, co myslíte, že ho napadne?

Čert, ďábel, satan, rarach atd.! Strachy se mu na hlavě vlasy zježí v hřebíky, pustí do kalhot nebo pod sukni. Myslím si, že 90% dnešních lidí by reagovalo stejně a stejně by to i dopadlo. Těžko by někomu pomohla svěcená voda a kříž, který nezabíral ani ve  středověku. Když k tomu přidáme nějaký ten moderní efekt s laserovou zbraní, z které vystřelí někam bokem, což vyvolá blesk a po zasažení třeba kamene oblak dýmu a sirného zápachu, je obraz děsu kompletní. A teleportace, tedy náhlé objevení se nebo zmizení  je taky možné.

 

Myslíte si že ne! Nemohlo by to tak být?

A ještě jednu perličku k této teorii. Existují dnešní záznamy a výpovědi, které popisují bytosti podobné popisům středověkých ďáblů. Jedná se o drakonické reptoidy obvyklé výšky 170-300 cm, kteří byli označeni a ohlášeni jako královská elitářská reptoidní hierarchie. Bývají viděni daleko méně často než další reptoidní druhy. Drakoničtí jsou ve zjevu podobní reptoidním, ale mají zřetelné fyzické rozdíly.

 

Drakoničtí mají nebo mohou mít křídla. Tato křídla jsou vytvořena z dlouhých tenkých kostnatých z páteře vyrůstajících žeber, která vyčnívají mimo jejich odlupky. Žebra křídel jsou propojena blánou jako kůží, barvy načernalé do hněda. Křídla jsou obvykle stažené do pozice svěšeného pláště. V některých příkladech, jako v ohlášení autorem Johnem Keely (‚MothMan Prophecies), bytosti srovnatelné s popisem Drakona byly viděny, jak ve skutečnosti letí s použitím svých křídel. (Bytost má krk ohnutý dolů k divákům, rozžhavené do červena zrcadlící oči a u letícího Drakona se zdá, jako by měl hlavu umístěnou uprostřed hrudi – podle popisu očitých svědků.)

 

Myslíte si, že jde o nějakou nepodařenou počítačovou hru nebo bludy nějakých pomatenců? Ne! Drakonické rasy cizích civilizací existují a v podzemí amerických základen je jich mnoho i s Grays. To jsou ty rasy, které prohlašují, že pocházejí s dinosaurů a z planety Země.

 

A ještě něco k jejich pokusům klonování, které jsou podloženy mnoha svědeckými výpověďmi. Mnoho podrobností se můžete dovědět na webech zabývajících se únosy UFO. To, že se snaží nás klonovat do různých podob a vlastností, je fakt a existuje mnoho snímků i videí třeba narozených zrůd. Existují lidé, kteří se narodili s rohy a našly se i rohaté lidské lebky. Jsou to výsledky záměrného klonování, jejichž účel není znám. A nemusíme chodit co se týká klonování k mimozemšťanům. Vzpomínám si, že už od 50. let minulého století v období studené války se na obou stranách snažili vědci a vážně o tom snad jen přemýšleli naklonovat člověka a vytvořit vojáka s výjimečnými vlastnostmi. Klonování zvířat je dnes všeobecně známé. Co se ovšem dělo a děje v podzemních vojenských základnách, nikdo neví a těžko si můžeme představit, kam až zašli. Nicméně nacisti rovněž dělali různé genetické pokusy. V antických bájích nalezneme spoustu odkazů na pololidi, kteří měli tělo napůl lidské a napůl zvířecí.  A to můžeme s klidem přidat různé klony vytvořené Anunnaki prostřednictvím genetického inženýra Enkiho, který vytvářel různé zrůdy od obrů až po kentaury známé z řecké mytologie. Je jisté, že to byly také výtvory genetických pokusů.

 

Vraťme se ještě k teorii, že církev měla možná s touto drakonickou civilizací nějakou dohodu. Proč ne! Od 2. století po vyvraždění světců a lidí, kteří byli schopni předávat Ducha svatého, už nešlo o duchovno, ale mocenský boj. Církev se stala mocenskou strukturou s cílem ovládnout svět a povýšit papeže na jediného vládce světa, který byl i nad králi a císaři. Mocenská struktura, která zneužila odkaz Krista k zotročení světa. Ve jménu Krista, Boha, kříže a zlata zotročila stamilióny lidí, vyvraždila nejeden národ a zdecimovala mnoho kultur, jako třeba při dobývání Ameriky. K církvi samozřejmě přidejme další struktury křižáků, rytířů, různých řádů, sekt, kteří byli nejen nástrojem a vykonavatelem moci, ale i iniciátory a řídící strukturou ovládající samotného papeže, jako třeba illumináti. A jsme zase v celosvětovém spiknutí! V té podivné hře zamotané v chaosu lidských dějin.

 

Církev takovou dohodu mohla mít! Církev samotná i se svými poskoky pravdu jistě neodhalí. Drakonické rasy mají neustále snahu nás lidi a tuto planetu ovládnout, tak jak ovládly mnoho jiných civilizací a ras ve vesmíru. K tomu používají mnoho prostředků a v každé době se najdou skupiny lidí, kteří se zaprodají a zradí pozemskou lidskou rasu. Drakoni dobře vědí jak zneužít a využít nedokonalou lidskou povahu. Model je stále stejný po statisíce a možná milióny let. Vytvořit kult a pomocí něho a zrádců ovládnout náš svět. Církev pomocí zrůdných drakonických bytostí mohla upevňovat svou moc s cílem ovládnutí světa, který by si pak spolu rozdělily a společně vládly. Ti hodní a poslušní otroci se správně vygumovanými mozky sloužící církvi půjdou do Nebe, ale až po smrti ( tady je rozpor v učení Krista, který sliboval Nebe už tady na zemi) a ty druhé, neposlušné si odeberou Drakon (čerti a ďáblové), kterým budou sloužit jako otroci v pekle, v podzemí a v případě opotřebení nebo rozebrání ke genetickým pokusům budou odstraněni po odejmutí Duše naložením a rozložením na molekuly do kotlů jako potrava.

 

To samé se děje i dnes za pomocí tajné vlády illuminátů a zednářů v USA v podzemních základnách i jinde na světě. Tajné spiknutí s těmito entitami proti lidstvu měli i nacisté. A to samé se dělo ve staré Atlantidě! Nakonec zlo, tedy negativní vibrace, dosáhly takového stupně, že Atlantida musela být zničena i s převážnou částí Země. Nepřipomíná vám osud Atlantidy dnešní dobu? Neděje se totéž co tenkrát? Nemůže se stát, že důsledky počínání dnešních sobeckých lidí budou mít stejný dopad?

 

Nemyslete si, že některé věci, i když vypadají fantasticky nebo nepravděpodobně, nejsou pravdou. Dost často jsem přemýšlel nad některými filmy a seriály. Někteří svědci, kteří se dostali z vojenských základen v USA, třeba Dulce a oblasti 51, vypověděli, že v některých filmech je zakomponovaná pravda, založená na skutečných událostech. Můžeme jich uvést mnoho, např. Hvězdné války, Hvězdná brána, Setkání třetího druhu, Vesmírná odysea, Armagedon aj. Kladl jsem si otázku, proč tomu tak je. Jestli nás někdo chce tímto způsobem nepřímo varovat před hrůznými pravdami, a nebo je to taktika spiknutí. Různé tajné struktury a lidé, kteří mají jisté informace, vědí o tom, že pravda se dlouho neutají a mohl by nastat poprask a chaos. Jedna z taktik utajení je, že se pravda zveřejní, ovšem zaobalená do spousty nesmyslů a fantazií. I když se skutečná pravda odhalí některými cestami úniku, stejně jí nikdo nebude věřit, protože každý řekne, že je to vymyšleno tvůrci filmů apod. Jsou to pohádky pro dospělé.

 

Jako názorný příklad mohu uvést filmy o teroristech z 9.11. Sama CIA tehdy prohlásila, že do dvou let natočí filmy o teroristech, což se stalo, a pak nikdo stejně pravdě věřit nebude. Ovšem 70% Američanů je přesvědčeno o něčem jiném, protože důkazů je mnoho a nějaký dezinformační film to nemůže ovlivnit. Podobně je to i s Grays, Drakony, Reptiliány a jinými mimozemšťany, o kterých víme už dost a o jejich existenci existují tuny důkazů. Ovšem co se děje? Děláme si z toho srandu, vyrábějí se figurky a hračky pro děti, míchají se do reklamy, jsou i ve filmech apod. Lidé je začínají považovat za vymyšlenost, za něco, co nám začíná být nějak blízké místo toho, aby to bylo pro nás varování a brali jsme je vážně jako okupanty a hrozbu pro lidstvo. Doufám, že jste pochopili, co tím míním, a aspoň trochu se nad tím zamyslíte.

 

Už dávno jsem tvrdil jaksi podvědomě, intuitivně, že peklo není někde tam v Božím plánu, někde v duchovnu, ale že je zde na Zemi. Netušil jsem proč, protože jsem nevěděl tolik o světě a vesmíru jako dnes. Až časem mně začaly docházet souvislosti. Jak říkám, vždycky je všechno jinak. S čerty, ďábly a peklem je to asi taky jinak, než nám vtloukali do palice.

 

Co myslíte, mohla by mít moje teorie racionální základ? Mohlo a může to tak být?

 

 

 

Myslíte si, že tento snímek je podvod? Ne, není!

Existence této rohaté lebky na obrázku se zdá být pravděpodobně jedním z nejvíce kontroverzních existujících artefaktů a jistě patří mezi ty, které lékařské a jiné vědy nemohou snadno uspokojivě vysvětlit. Tato rohatá lebka byla objevena ve Francii mezi roky 1920 a 1940, ale její aktuální místo pobytu je dnes neznámé. Surnateum, The Museum ze Supernatural History, ať tak nebo onak, prohlašuje, že analyzovali lebku. Jejich analýza demonstrovala, že parohy, nebo rohy byly opravdu částí lebky. Závěr analýzy zněl: Hloubková zkouška a rentgenové testy vylučují jakoukoliv pochybnost: lebka není padělek!

 

Několik lidských lebek s rohy, které z nich trčely, byly objeveny v pohřební mohyle u Sayrea v Bradfordském kraji v Pennsylvánii v roce 1880. Tyto mužské kostry byly anatomicky normální, ale sedm stop vysoké, takže mrtví byli považováni za obry. Hroby pravděpodobně pocházely z 13. století. Nálezy byly podrobeny zkoumání pennsylvánským státním historikem a hodnostářem presbyteriánského kostela (Dr. G.P. Donehoo) a dvěma profesory, A.B. Skinnerem z Amerického muzea, a W.K. Moreheadem z Phillips akademie z Andoveru v Massachusetts. Důkazy nalezené v té tobě také záhadně zmizely.

Mimochodem, podobné nálezy se našli i v Indii. A v neposlední řadě nezapomeňme na řeckou mytologii a zobrazení lidských hlav s rohy. Vždy, ať byl nález učiněn kdekoliv, se artefakty záhadně ztratily. Předpokládám, že by věda musela vysvětlit, jak je vůbec něco takového možné. Proto je jednodušší takový vzácný artefakt zatajit, uschovat hluboko někam do sklepení, nebo ho dokonce zničit. Není to poprvé, kdy se věda takto chová, aby nám cokoliv zatajila, pokud se jí to nehodí. Pak se nedivte, že vaše děti se ve školách mnohdy učí nesmysly. Co vy na to?

 

 

Autor: S. Gaspar

/ Podzemní základny / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz