Hitler chtěl nasadit UFO!

Hitler chtěl nasadit UFO!

Hitler chtěl nasadit UFO!

Šokující informaci z archívů „třetí říše“ zjistili vědci z renomovaného televizního kanálu „Discovery“. Tato Hitlerova zázračná zbraň měla srazit celý svět na kolena.

Na konci roku 1943 měli za sebou nacisté porážku u Stalingradu i v Africe. Blížila se invaze v Normandii. Hitler však věřil v konečné vítězství. K němu mu měla pomoci zázračná zbraň, pro radar neviditelná letadla ve tvaru létajících talířů.

Německé „UFO“ mělo dobýt zpět nebe nad Evropou a rozbombardovat nepřátelská města i bojová postavení. Tak by se nacisté znovu dostali do ofenzívy. Tyto stroje měla vyrábět Škodovka v Praze. Mladý inženýr Andreas Epp (zemřel v roce 1997) napsal tehdy německému letectvu dopis: „Dozvěděl jsem se, že pracujete v Praze na mých létajících strojích. Zuřím, protože jste mi ukradli moji myšlenku.“

Epp jel do Prahy a opravdu spatřil podivuhodný létající objekt: „Měl tvar disku a byl bez křídel,“ uvedl. Anglický historik letectví Henry Stevens doplňuje: „Existovalo 15 prototypů, které byly vyrobeny na rozkaz SS. Měly vrtule na spodní straně a trysky.“

První testy v roce 1944 dopadly úspěšně. Hitler hrdě prezentoval svoji novou zbraň Mussolinimu. „Bylo to úžasné. To UFO bylo kulaté, uprostřed byl kokpit pro pilota krytý plexisklovou kupolí. Na všech stranách byly trysky,“ vypráví tehdejší Mussoliniho poradce Luigi Romersa (84). Na bojiště se ale tato unikátní letadla nedostala. Nacisté trpěli nedostatkem materiálu a na jaře 1945 zničili konstruktéři prototypy, aby nepadly do rukou Rudé armády. Epp údajně zmizel do Ameriky, kde „UFO“ vyrobil z rozkazu CIA. Ta pak byla nasazena jako špionážní stroje v době studené války.

 

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz