Duch doby I.

Duch doby I.

Duch doby I.

 

 

„Duchovnost je prostý pojem, který vlastně znamená: mít cosi dočinění s institucí.

V náboženské tradici je duchovnost úmyslně vtěsnána do jiného významu: Nějaký čin buď není v souladu s božím principem nebo naopak je v souladu s božím… něčím.

V náboženské tradici je však velmi jasné – že příběhy minulosti nejsou obzvlášť důležitá…  To co je opravdu podstatné, je to co je Tady a Teď.

Teď je určitě teď.

Snažíme se zažívat to, co je tady… bezprostředně.

Myslet si, že existuje nějaká minulost, kterou můžeme zažít teď, je nesmysl. Toto je teď. Přesně tento moment. Nic mystického, prostě teď, velmi jednoduché a přímočaré.

Z toho tady-a-teď se rodí mysl rozumu, že jsme stále v kontaktu s realitou, tváří v tvář. Okamžik za okamžikem. Neustále. Zažíváme vlastně skvělou svázanost všeho, vždy.

Ale cítíme se oním Teď ohroženi, tak přeskakujeme do minulosti, nebo budoucnosti. Soustředěním na podstaty, které existují v našem životě – tak bohatém, jaký vedeme, všechny ony volby jsou tu po celou dobu… avšak žádná z nich není považována za dobrou nebo zlou sama o sobě, všechno, co zažíváme jsou nepodmíněné zážitky. Nepřicházejí s nálepkou „toto je dobré“, nebo „toto je zlé“.

Zažíváme je, avšak dobře si jich nevšímáme. Nedíváme se na to tak, že někam jdeme. Díváme se na to jak na potíž. Čekajíce na smrt. A to je potíž. To je nevěřit dostatečně onomu tady-a-teď.

To, co je ono přítomné, zažívané teď, obsahuje spoustu síly. Je to tak silné, že tomu neumíme čelit. Pak si musíme vypůjčovat z minulosti a stále vyvolávat budoucnost.

A proto se možná utíkáme k náboženství. Možná proto vycházíme protestovat do ulic. Možná proto si stěžujeme na společnost. Možná proto chodíme volit prezidenty. Je to dost ironické… Vlastně velmi směšné.“

 

 

Čím více začnete zkoumat to, co si myslíte, že znáte a odkud pocházíme, co si myslíme, že děláme, pak začínáme chápat, že nás oklamali.

Klamou nás všechny možné instituce.

Proč si myslíte, že církev je ta jediná, které se to nikdy netýká? Církevní instituce tohoto světa jsou nejhlubší spodinou. Dosadili je sem ti stejní lidé, kteří dosadili vaši vládu, vaše zkorumpované vzdělávání, kteří zřídily mezinárodní bankovní kartely. Neboť vaše vládce nezajímáte vy a vaše rodina.

Zajímá se jen o to, po čem vždy bažili – což je: jak ovládnout celý tento prokletý svět.

Odvrátili nás od skutečné a božské přítomnosti ve vesmíru, kterou lidé nazývají Bohem. Nevím, co je Bůh, ale vím, čím není, a pokud nebudete připraveni se podívat na celou pravdu, ať už vás to vezme kamkoliv a ke komukoliv, mate-li jiný pohled na věci, a nebo vám něco nesedí, potom někde v podvědomí zjistíte, že máte co dočinění s božskou spravedlností.

Čím více máme poznatků, tím dříve pochopíte, odkud všechno pochází, tím zřejmější se věci stanou a začnete všude objevovat lži. Musíte poznat pravdu, hledat ji a ta vás osvobodí.

 

Musí to mít těžké… Ti, pro které je autorita pravdou, a ne pravda autoritou.

G. Massey, egyptolog

 

 

 

Protože musím říct pravdu, lidi, musím vám povědět pravdu.

Když přijde na kecání blbostí, velkolepé, prvotřídní kecy, že nad nimi zůstanete v úžasu s otevřenými ústy… věčným šampiónem falešných slibů a přehnaných tvrzení je… náboženství. Zamyslete se nad tím.

Náboženství se podařilo přesvědčit lidi, že na nebi existuje neviditelný muž, který vidí všechno co děláte. Každou minutu vašeho života. Tento neviditelný muž má specielní seznam věcí, které nesmíte dělat. Jak něco z toho uděláte, máte připravené místo, plné ohně, dýmu, plamenů, bolesti a muk, kam vás pošle na věčnost trápit se, hořet, křičet, dusit se a plakat a to navždy až na konec věků! Ale miluje vás! Miluje vás a potřebuje peníze! Stále potřebuje peníze! Je všemocný, nejlepší, vševědoucí a nejmoudřejší, akorát nezvládá peníze!

Náboženství má miliardové příjmy, neplatí daně a stále chce víc.

A tady máte ten příběh pitomostí, ach bože!

 

 

 

I.

 

Největší příběh všech časů

 

 

Slunce. Už od roku 10000 před Kristem… překypuje historie nápisy a svitky, odrážející lidskou úctu a obdiv k tomuto objektu. Je lehké pochopit proč, když z každým ránem vyjde Slunce, přinášejíc světlo, teplo a bezpečí, chránící nás před chladem a slepotou, dravci zaplněné temnotou noci. Lidé zjistili, že bez něho by nerostlo obilí a život na planetě by nepřežil. Tyto vlastnosti udělali ze Slunce nejuctivější objekt všech dob.

Podobně lidé dobře poznali hvězdy. Sledování pohybu hvězd jim umožňoval poznávat… a předpovídat různé události na dlouhé časové období, jako zatemnění nebo úplněk. Hvězdná seskupení se katalogizovala, a dnes je známe jako souhvězdí.

Toto je kříž zvěrokruhu – jeden z nejstarších konceptuálních obrázků v historii lidstva. Zobrazuje pohyb Slunce. Jak prochází 12 hlavních souhvězdí v průběhu roku.

 

Ukazuje také 12 měsíců roku, čtyři roční období, slunovraty a rovnodennosti. Pojmenování „zvěrokruhu“ souvisí s tím, že souhvězdí byla polidštěna, personifikována, jako osoby nebo zvířata. Jinými slovy, ranné civilizace Slunce a hvězdy nejen sledovaly, ale jim připisovali i vymyšlené příběhy, popisující jejich pohyb a vztahy. Slunce s jeho životodárnou a ochrannou povahou bylo personifikované… jako výraz neviditelného stvořitele a boha. Bylo známé jako „Boží slunce“, světlo světa, spasitel lidstva.

Tak jako 12 souhvězdí představovalo zastávky na božské cestě slunce, a bylo pojmenováno podle přírodních úkazů v daném období.

Například Vodnář, nosič vody, s kterým přišli jarní deště.

Toto je Hor. Je to sluneční bůh Egypta asi kole 3000 př.n.l. On je Slunce – polidštěné, a jeho život… je sérií alegorických mýtů zahrnujících pohyb Slunce na obloze. Ze starých egyptských hieroglyfů víme o tomto slunečním mesiášovi dost. Tak například Hor, představující Slunce a světlo, měl nepřítele jménem Set. A tento Set byl personifikací temnoty a noci. Metaforicky vzato, každé ráno vyhrál Hor boj se Setem, zatímco večer vítězil Set a posílal Hora do podsvětí.

Je důležité si uvědomit, že „tma vs. světlo“, či „dobro sv. zlo“, je jednou z nejčastějších… mytologických dualit a je na mnohých úrovních vyjadřovaná až dodnes.

Ve stručnosti je Horův příběh tento:

Hor se narodil 25. prosince panně jménem Isis-Meri. Jeho zrození doprovázela hvězda na východě, a po svém narození, byl uctěn třemi králi. V 12 letech byl zázračným dětským učitelem a v 30 letech byl pokřtěný osobou jménem Anup, čímž se začala jeho vláda. Hor měl 12 učedníků s kterými cestoval, konal zázraky jako uzdravování nemocných, nebo chůze po vodě. Hor měl mnoho přezdívek jako Pravda, Světlo, Bohem pomazaný syn, Dobrý pastýř, Beránek Boží, a mnoho jiných. Po Typhonově zradě, byl Hor ukřižován, pochován tři dyny a pak vzkříšen. Tato Horovy atributy, či už jsou originální anebo ne, se zdají přetrvávat v mnoha kulturách.

U mnoha jiných bohů nacházíme stejnou mytologickou strukturu.

Atria z Phyrgia (Řecko 1200 př.n.l.), narozený z panny jménem Nana 25. prosince, ukřižován a uložen do hrobu… a po třech dnech, vzkříšen.

Kršna z Indie (900 př.n.l.), porozený pannou Dévakí s hvězdou na východě, signalizující jeho příchod, konal zázraky se svými učedníky, a po smrti byl vzkříšen.

Dionýsos z Řecka (500 př.n.l.) porozený pannou 25. prosince, byl učitelem na cestách, konal zázraky jako proměnu vody ve víno, měl i přezdívku „Král králů“, „Jediný Boží syn“, „Alfa a Omega“, a mnoho dalších. A po své smrti byl vzkříšen.

Mythra z Persie (1200 př.n.l.) porozený pannou 25. prosince, měl 12 učedníků a konal zázraky, a po svoji smrti pochovaný na 3 dny a potom vzkříšen. Byl také znám jako „Pravda“, „Světlo“ a mnoho dalšího. Je zajímavé, že posvátný den uctívání Mithry byla neděle.

 

Podstatným faktem je, že existuje mnoho spasitelů z různých období:

Krišna z Hindustánu – Budha Sakia z Indie – Salivahana z Bermud – Zulis, nebo Zule také Osiris a Orus z Egypta – Odin ze Skandinávie – Krite z Kaldea – Zoroaster a Mihra z Persie – Bal a Taud z Fénicie – Indra z Tibetu – Bali z Afganistanu – Jao z Nepálu – Wittoba z Bilingonese – Tammuz ze Sýrie – Atys z Frýgie – Xamolxis z Trácie – Zoar z Bonze – Adad z Asýrie – Deva Tat a Sommonokadam ze Siamu – Alcides z Théb – Mikado ze Sintůz – Bedar z Japonska – Hesus i Eros a Bremrillah u Druidů – Thor, jinak Odin, taky Gauls. Gadmus z Řecka – Hil a Feta z Mandaitu – Gentaut a Quexalkote z Mexika – Ischy z Islandu a Formosy – Fohi a Tien z Číny – Adonis, syn panny Io z Řecka – Ixion a Quirinus z Říma – Prométheus z Kaukasusu… a další.

 

Vyvstává otázka: proč tyto atributy? Proč porod z panny 25. prosince, smrt na 3 dni, nevyhnutelné vzkříšení, proč 12 učedníků?

Abychom to zjistili, pojďme se podívat na posledního slunečního spasitele.

 

Ježíš Kristus se narodil Panně Marii 25. prosince v Betlému, jeho porod byl oznámen… hvězdou na východě, kterou následovali tři králové, aby našli a uctili nového spasitele. V 12-ti letech byl dětským učitelem, v 30-ti ho pokřtil Jan Křtitel… a tím se začalo jeho období vlády. Ježíš měl 12 učedníků, s kterými cestoval a konal zázraky jako léčení nemocných, chůze po vodě, oživení mrtvého, byl známý jako „Král králů“, či „Boží syn“, Světlo světa“, „Alfa a Omega“, „Beránek boží“, a mnoho dalšího. Když ho jeho učedník Jídáš za 30 stříbrných zradil, byl ukřižován, uložen do hrobu, po třech dnech vzkříšený, a vstoupil na nebesa.

 

1) sekvence zrození je zcela astrologická. Hvězda na východě je Sírius, nejjasnější hvězda noční oblohy, kterou je 24. prosince… vidět v linii s 3 hvězdami Orionova pásu. Tato hvězdy se nazývají, stejně jako v dávné minulosti: Tři králové. Tři králové a nejjasnější hvězda Sírius, společně ukazují na místo východu Slunce 25. prosince. Proto tři králové „následují“ hvězdu na východě, aby našli východ Slunce – zrození Slunce. Panna Marie je souhvězdí Panna, také známé jako Virgo (virgo znamená v latině panna). Virgo je také známé jako Dům chleba, a podoba souhvězdí je panna držící snop pšenice. Dům chleba a jeho symbol pšenice… reprezentují srpen a září – čas žní. V skutečnosti Betlém doslovně znamená „Dům chleba“. Betlém je tedy odkazem na souhvězdí Virgo, místo na nebi, ne na Zemi.

Je tu i další zajímavý fenomén související s 25. prosincem, či zimním slunovratem. Mezi letním a zimním slunovratem se dni zkracují a ochlazují. Z pohledu severní polokoule, se Slunce pohybuje na jih, zmenšuje se a je stále slabší. Zkracování dnů a zánik… s příchodem zimního slunovratu symbolizovalo našim předkům smrt. Byla to smrt Slunce. A 22. prosince, byl ústup Slunce úplný. Po dobu 6 měsíců se Slunce pohybovalo více a více na jih, když dosáhlo nejnižšího bodu na obloze. Tu se stává zajímaví věc: Slunce se přestane, aspoň viditelně, pohybovat na 3 dny. Během této tří denní pauzy Slunce setrvává blízko souhvězdí Jižního kříže. A potom, 25. prosince se Slunce pohne o 1 stupeň směrem na sever, aby přineslo delší a teplejší dny a nakonec jaro. A proto se říkalo, že Slunce zemřelo na kříži. Tři dny bylo mrtvé, jen aby bylo vzkříšeno, či znovuzrozeno.

Proto Ježíš a mnozí další sluneční bohové… sdílejí koncept ukřižování, 3 denní smrti a vzkříšení. Jde o přechod Slunce před jeho obratem… zpět k severní polokouli, přinášející jaro a taky spasení.

Nicméně vzkříšení Slunce neslavili až do jarní rovnodennosti, či Velikonoc. To proto, neboť během jarní rovnodennosti… Slunce oficiálně přemohlo zlo temnoty, když se den stane delším než noc a projevují se blahodárné účinky jara.

A nyní, asi nejzřejmější ze všech astrologických symbolik ohledně Ježíše, souvisí s 12-ti apoštoly. Je to jednoduše 12 souhvězdí zvěrokruhu, s kterými Ježíš v podobě Slunce cestuje. Faktem je, že Bible je číslem 12 doslova přeplněná.

Když se vrátíme zpět ke kříži zvěrokruhu, tedy figurativní podobizně života Slunce, nešlo jen o nějaké umělecké vyjádření anebo nástroj na sledování pohybu Slunce. Byl to i pohanský duchovní symbol, jehož zkrácené vyjádření vypadá asi takto:

Toto není symbol křesťanství. Je to pohanská adaptace kříže zvěrokruhu. Proto měl Ježíš v brzkých obdobích hlavu vyobrazenou na kříži. Protože Ježíš je Slunce, Boží Slunce, Světlo světa, povrtavší spasitel, který se – tak jako každé ráno – „opět vrátí“.

Boží sláva ochraňující nás před zlem temnoty, když se každým ránem rodí a je ho možno vidět přicházet v oblacích, nahoře na nebesích, s jeho „trnovou korunou“, nebo slunečními paprsky.

Jedna z mnohých astrologicko-astronomických metafor Bible, jedna z nejdůležitějších, souvisí s věky. V písmu svatém je plno odkazů na „Věk“. Abychom tomu rozuměli, musíme si vysvětlit fenomén nazývaná precese rovnodennosti.

Starověký Egypťané, stejně jako kultury před nimi, zjistili, že přibližně každých asi 2150 roků, vychází Slunce v den jarní rovnodennosti v jiném souhvězdí zvěrokruhu. Souvisí to s nepatrnou úhlovou výchylkou rotace Země kolem osy..

Říká se tomu precese, protože souhvězdí jakoby couvala, namísto toho, aby sledovala normální cyklus. Čas, který precesi trvá průchod všemi 12 souhvězdími zvěrokruhu, je zhruba 25 765 let. Říká se tomu „Velký rok“ a starověké národy ho velmi dobře znali. Každých 2150 roků nazvali jako „Věk“.

V letech 4300 – 2150 př.n.l. byl věk Býka. V letech 2150 př.n.l. – 1 n.l. byl věk Berana. Od roku 1 n.l. do roku 2150 n.l. probíhá věk Ryb, období, které trvá dodnes. Okolo roku 2150 vstoupíme do nového Věku. Do Věku Vodnáře.

Bible v širším smyslu odráží události 3 věků… a předznamenává čtvrtý.

Když v Starém zákoně sestoupil Mojžíš z hory Sinaj s desaterem, nahněvali ho lidé, uctívající zlaté tele. Rozbil kamenné desky… a přikázal svým lidem navzájem se zabíjet, aby se očistili. Většina vykladačů Bible zdůvodňuje tento hněv tím, že se Izraelité klaněli falešným modlám, anebo něco na tento způsob. Zlaté tele však představovalo Býka a Mojžíš prezentoval nový Věk Berana. Proto židé ještě i dnes troubí na beraní rohy. Mojžíš představoval nový Věk Berana, a v novém Věku musel každý zavrhnout Věk starý.

Jiná božstva zobrazují tento přechod věků také, např. Mitra, předkřesťanský bůh, který ve stejné symbolice zabil Býka.

Ježíš je postava, která zvěstuje nový Věk po Věku Berana a tím je Věk Ryb. Rybí symbolika je v Novém zákoně velmi čitelná. Ježíš nasytil 5000 lidí chlebem a „dvěma rybami“. Když začal kázat v Galileji, potkal dva rybáře, kteří ho následovali. Jistě jste všichni viděli symboliku ryb, ale jen málo kdo ví, co to ve skutečnosti znamená. Předpokládané Ježíšovo narození je počátkem nového Věku.

V evangeliu podle Lukáše v 22. kapitole se učedníci Ježíše ptají, kde bude poslední oběť, Ježíš odpovídá: „Zřete, až budete vcházet do města, potká vás člověk, který ponese džbán vody. Jděte za ním do domu, do kterého vejde.“

Tento zápis je jeden z nejvíce odhalujících astrologické souvislosti. Muž, nesoucí džbán vody, je Vodnář, nosič vody, který je vždy vyobrazen jako muž vylévající džbán vody. Představuje věk za Rybami a když Slunce (Boží Slunce) opustí Věk Ryb (Ježíše), vejde do domu Vodnáře, neboť Vodnář následuje Ryby v precesi rovnodennosti. Ježíš tedy říká jen to, že po věku Ryb nastane Věk Vodnáře.

 

Všichni jsme slyšeli o konci Věků, nebo o konci světa. Když vynecháme „pohádkové“ výjevy u Knihy zjevení, hlavním zdrojem této myšlenky je Matouš 28:20, kde Ježíš říká: „Já s vámi jsem po všechny dny, až do konce světa.“

V současné verzi Bible je však slovo „svět“, jedním z mnoha špatných překladů. V původním znění je použito slova „aeon“, které znamená „Věk“. „Já s vámi jsem po všechny dny, až do konce Věků“. To se naplní, když Ježíšova sluneční personifikace Ryb skončí… přechodem Slunce do Věku Vodnáře. Celá koncepce konce věků a konce světa, je jen zkomolená astrologická alegorie.

Řekněte to těm 100 milionům Američanů, kteří věří, že se blíží konec světa. Navíc, postava Ježíše, jako literárního a astrologického hybridu je nejzjevnějším plagiátem egyptského boha–Slunce Hora.

Například na stěnách v egyptském chrámu v Luxoru, jsou asi 3500 let staré nápisy, obrazy neposkvrněného početí, zrození a uctívání boha Hora. Obrazy začínají tím, jako Thovt oznamuje panně Isis, že se jí narodí Hor. Pak Nef svatý duch oplodňující pannu a pak porod z panny a uctívání. Toto je přesně příběh Ježíšova zázračného zplození.

Faktem je, že podobnosti mezi egyptským náboženstvím a křesťanstvím jsou zarážející.

 

A plagiátorství pokračuje.

 

Příběh o Noemově arše pochází přímo z tradice. Myšlenkou velké potopy je přeplněný celý antický svět. Existuje o něm více jak 200 zmínek z různých období. Nemusíme dál hledat předkřesťanský zdroj této ideje, stačí pohlédnout do eposu o Gilgamešovi z doby 2600 př.n.l.

Hovoří o velké potopě nařízené Bohem, o arše, která zachránila zvířata, a dokonce o vypuštění a návratu holubice, všechno přesně tak, jako v Bibli, nemluvě o dalších podrobnostech.

A potom je tu ukradený příběh o Mojžíšovi. O Mojžíšovým narození se říká, že byl uložen do proutěného koše a vypuštěný na řeku, aby unikl zabíjení novorozeňat. Později ho zachránila královské dcera a vychovali ho jako prince. Tento příběh je zkopírovaný přímo z mýtu o akkadském Sargonovi z roku 2250 př.kr. Sargona po narození vložili do proutěného koše a pustili po řece, aby unikl zabití. Nato ho zachránila Akki z královského rodu.

Mojžíš je známý i jako Dárce zákona, čili 10 přikázání, Mojžíšova práva. Avšak motiv, jak Bůh dává zákon prostřednictvím proroka na hoře, je také velmi starý. Mojžíš je jen jedním z dlouhého zástupu dárců zákona v mytologické historii. V Indii byl velkým dárcem zákonů Manou. Na Krétě vystoupil Mínós na horu Dicta, kde mu dal Zeus svaté zákony. V Egyptě to byl Mises, který nosil kamenné tabulky s božími zákony.

Manou, Mínós, Nise, Mojžíš (Moizes)…

A co se týká 10 přikázání, pocházejí z periody 125 v egyptské Knihy mrtvých. To, co Kniha mrtvých vyslovuje jako „Nekradl jsem“, bylo přebrané jak „Nepokradeš“. Z „Nikoho jsem nezabil“, se stalo „Nezabiješ“, z „Neklamal jsem“, se stalo „Nevyslovíš křivé svědectví proti svému bližnímu“, a tak dále. Ve skutečnosti je egyptské náboženství velmi pravděpodobné… prvotním základem pro židovsko-křesťanskou víru. Křest, posmrtný život, poslední soud, zrození z panny a vzkříšení, ukřižování, Archa úmluvy, obřízka, spasení, svaté přijímání, velká potopa, Velikonoce, Vánoce, oběť a mnoho dalšího – všechno to jsou atributy egyptských myšlenek o mnoho starších než židovství nebo křesťanství.

Justinián (100-165 n.l.), jeden z prvních křesťanských historiků a jeho zastánců, napsal: „Jestliže tvrdíme, že Ježíš Kristus, náš učitel, byl počat bez pohlavního styku, ukřižovaný, zemřel a znovu vstal a vstoupil na nebesa, nepředkládáme nic jiného než, v co někteří věří ohledně synů boha Jupitera“.

V jiném spise Justinián napsal: „Kromě narození se z panny je to stejné, jako to, čemu věříte u boha Persea“.

Je zřejmé, že Justinián stejně jako jiní ranní křesťané věděl, jak velmi bylo křesťanství podobné pohanským náboženstvím. Avšak Justinián znal řešení. Jeho obavy vyřešil Ďábel. Ďábel byl totiž vychytralý a přišel dřív, než Kristus… a vytvořil jeho charakteristiky už v pohanském světě.

 

„Fundamentalistické křesťanství – úžasné! Tito lidé věří, že svět je starý 12 000 let. Jednou jsem se jednoho zeptal: „A co fosilie dinosaurů?“ Řekl: „Fosilie? Dal je tam Bůh, aby zkoušel naši víru!“

„Bůh tě sem seslal, aby vyzkoušel moji víru, kamaráde!“

 

Bible není nic jiného, než astro-teologický literární hybrid, podobně jako všechny náboženské mýty předtím. Ve skutečnosti je možné najít přenosy vlastností, jedné postavy na druhou postavu i v samotné Bibli.

Ve Starém zákoně je příběh o Josefovi. Josef byl Ježíšův prototyp. Josef se narodil zázrakem, Ježíš se narodil taky zázrakem. Josef měl 12 bratrů, Ježíš 12 učedníků. Josefa prodali za 20 stříbrných, Ježíše za 30 stříbrných. Bratr Juda chtěl prodat Josefa, učedník Jídáš prodat Ježíše. Josef začal pracovat jako 30-letý, Ježíš začal pracovat taky jako 30-letý. A paralely pokračují.

 

A existuje vůbec nějaká nebiblická zmínka o člověku jménem Ježíš, synovi Marii, který cestoval s 12 učedníky, léčil lidi a děla zázraky?

 

V středomoří tehdy žilo mnoho historiků, či už během života Ježíše nebo krátce po něm. Kolik z nich dokumentovalo jeho osobu?

Ani jeden!

 

Abychom byli fér: neznamená to, že obránci Ježíše někdy tvrdili opak.

 

Obyčejně se na důkaz Ježíšovy existence uvádí 4 historici:

Plinius mladší, Suetonius a Ticitus jsou první tři.

Každá z jejich zmínek se skládá přinejmenším z několika vět a odkazující jen na slovo Kristus. To však není jméno, ale titul. Znamená „Pomazaný“.

Čtvrtý zdroj je Josefus, a ten se už před stoletími ukázal jako podvrh. Bohužel, stále je citovaný jako pravdivý zdroj.

 

Možná si pomyslíte, že o chlapíkovi, který zemřel a před očima všech vstal z mrtvých, vystoupil na nebesa, vykonal plno zázraků, za které ho velebili, by měla být někde nějaká zmínka.

Není, protože po prozkoumání důkazů je velmi vysoká pravděpodobnost, že osoba jménem Ježíš nikdy neexistovala.

 

 

Křesťanská víra je parodie na uctívání Slunce, které z něho udělali osobu, nazvali ho Kristus, a uctívali ho, tak jako původně uctívali Slunce.

Thomas Paine, 1737 – 1809

 

 

Nechceme být zlí, jen se chceme držet faktů. Nechceme se nikoho dotknout, jen chceme být akademicky korektní v tom, čemu rozumíme a co považujeme za pravdivé. Křesťanství jednoduše není založené na pravdě.

Křesťanství není nic jiného, než politický příběh z dob starověkého Říma. Ve skutečnosti byl Ježíš slunečním bohem gnostické křesťanské sekty, a jako všichni pohanští bohové, byl mýtickou postavou. Politické rozhodnutí udělalo z Ježíše historickou postavu, a to kvůli získání moci.

Roku 325 císař Konstantin uspořádal v Římě Micejský koncil. Na tomto setkání byly přijaté politicky motivované křesťanské doktríny, a tak začala dlouhá historie křesťanského prolévání krve a duchovních lží. A dalších 1600 roků Řím držel politickou moc nad celou Evropou a přivedl nás do temných věků, provázených křižáckými výpravami a Inkvizicí.

Křesťanství, stejně jako jiné teistické systémy víry, jsou největším podvodem věků. Slouží k odpoutání lidí od přírody a sebe navzájem. Podporují slepou oddanost autoritě. Snižují lidskou zodpovědnost tvrzením, že „všechno ovládá Bůh“, a tyto odporné zločiny mohou být ospravedlněné v jménu Božích záměrů. Ale hlavně posilují ty, kteří znají pravdu, ale používají mýty na ovládnutí a manipulaci společnosti.

Náboženský mýtus je nejsilnější nástroj v dějinách a slouží jako psychologická půda, na které mohou kvést další mýty.

 

„Mýtus je něco, čemu mnoho lidí věří, ale přitom to není pravda. V hlubším náboženském smyslu, složí mýtus jako směrovací a mobilizační příběh pro lidi. Nezáleží na jeho souvislosti s realitou, ale na jeho funkci. Příběh nemůže sloužit účelu, jestliže mu neuvěří široká společnost, komunita, nebo národ. Některým lidem není po chuti, když chce někdo diskutovat o pravdivosti mýtu. Strážci víry nevstupují do takových diskuzí. Ignorují je, nebo je prohlašují za rouhačství.“

 

„Je špatné, rouhačské a hříšné, když někomu dopomůžete k poznání, že americká vláda zabila 3000 vlastních občanů?“

 

 

 

 

II.

 

Svět je jedno velké jeviště

Z médií slova filmovaných svědků a reportérů:

„… je to jako práce demoličního týmu, když se demoluje stará budova“

„Vypadá to jako jedna z těch scén demolicí budov, které vyhodily do vzduchu dynamitem.“

„Každý, kdo někdy viděl řízenou demolici, ví, že musíte proniknout do její infrastruktury a strhnout ji.“

„Způsob, jakým se ta struktura zhroutila… to je výsledek něčeho plánovaného. To není náhoda, že první budova prostě spadne, a druhá spadne přesně stejným způsobem. Jak se jim to podařili, nevíme.“

„Budova zkolabovala na prach. Nenašli jsme ani stůl, židli, telefon, či počítač. Největší kus telefonu, který jsem našel, byla půlka klávesnice asi 8 cm veliká.“

„Co se stalo s betonem? Ten beton byl rozdrcen. Masy a masy tohoto prachu, 5-8 cm tlusté, od břehu k břehu. Ten beton byl jednoduše… rozdrcený!“

„Vzpomínky na záběry, které jsme tolikrát viděli v televizi – budova úmyslně zničená dobře umístěnými trhavinami, které ji srovnaly se zemí.“

„Jako by tam byly nálože, ano, nálože, které rozbily tu budovu, bum, bum, bum.“

„Slyšela jsem druhou explozi.“

„Byla tam mohutná exploze.“

„Byla to sekundární exploze a následný kolaps.“

„… ozval se výbuch, a ten pak odhodil všechny kolem.!

„Znělo to jako exploze.“

„Znělo to jako palba, bang- bang- bang- bang. A potom tři obrovské exploze.“

„… a slyšeli jsme velkou explozi.“

„… a potom celý vršek budovy jednoduše vybuchl.“

„Viděl jsem jakousi explozi.“

„… pod náporem exploze… velká exploze… hodilo nás to zpět na 8. podlaží…“

„… šli jsme do vestibulu, došlo tam k obrovské explozi.“

„Vestibul vypadal, jako by tam vybuchla bomba“

„… obrovská exploze a pak padající trosky…“

„… velká exploze, kterou jsme všichni viděli a cítili“

„… byli jsme svědky jakési exploze… byla velmi hlasitá… ohlušující… exploze… dým a další exploze ve Věži 1…“

„… to byla další bomba, co vybuchla… myslel, že tam byly nálože, uložené v budově… uložené v budově“

 

 

 

 

Mýtus o 11. září

 

 

19. únosců, řízených Usámou bin Kádinek, uneslo 4 komerční letadla, a zatímco unikli leteckému obrannému systému (NORAD), zasáhli 75% cílů. Na to, se „palačinkovým způsobem“ zřítily budovy WTC 1, 2 a 7, a to díky požáru uvnitř. Letadlo, které zasáhlo Pentagon se po nárazu vypařilo, stejně jako stroj, který se zřítil u Shanksville. Vyšetřovací 9/11 Komise zjistila, že nebyla žádná varování před těmito teroristickými útoky, zatímco vícerá vládní pochybení znemožnila adekvátní obranu.

 

 

 

 

„Žádná varování“

„Nemyslím si, že někdo mohl předvídat, že se pokusí využít letadla, unesená letadla jako střely.“

„Přinejmenším nikdo z naší vlády, stejně jako předchozí vlády si nedokázaly představit letadla narážející do budov.“

„Nebyly předem známy žádné specifické hrozby, zahrnující co se 11. září, města, aerolinky, atd.“

„Nevím o žádných známkách varování…“

„USA Today oznámilo, že během dvou let před 11. zářím… uskutečnilo NORAD cvičení s použitím unesených letadel jako zbraně. Jedním z cílů bylo Světové obchodní centrum.“

CNN:

„Z důvěrných dokumentů z Filipín, které získala CNN, byl plán jasný: Nastoupit na americký komerční let, ovládnout kokpit, a nasměrovat ho na velení CIA. Další cíle – Pentagon a Světové obchodní centrum.“

 

„Protiteroristická zabezpečení podle George Teneta bylo na červené, když varování před hrozícími útoky byly tak vážné, mělo se udělat něco radikálního. Bylo to nevídané. Místo toho, jel náš prezident na měsíční dovolenou.“

Náčelník pakistánské tajné služby (ISI) Mahmúd Ahmed… požádal Omara Šejka o zaslání 100000 dolarů hlavnímu únosci, kterým byl Mohamed Atta

CNN:

„… únosce Mohamed Atta obdržel peníze přes Pákistán. Muž který je odeslal, je podle všeho Ahmed Omar Saed Šejk. Omar Saed Šejk připustil, že ho podporovala pákistánská vládní zpravodajská služba ISI.“

 

Nikdy nebylo vyšetřeno proč generál Ahmed přikázal poslat 100000 dolarůMohamedovi Attovi. Ráno 11. září vládní představitelé snídali s generále Ahmadem ve Washingtonu. Vyšetřovací komise ve svojí zprávě připisuje financování „MALOU“ důležitost.

Ačkoliv nám říkají, že v každém letadle bylo 4-5 údajných únosců, v seznamu pasažérů by měla být uvedena jejich jména. Jenže zveřejněný seznam pasažérů nejenže neobsahuje jména únosců, ale ani žádní arabská jména.

 

David Ray Griffin:

„Víme, že muži označováni za únosce, měli domy, auta a kreditní karty financované americkou vládou. Ve skutečnosti to byli agenti. Důkazy byly taky zjevně podvržené. Pas jednoho z únosců letu 11 byl k překvapení nalezen v troskách budovy.

… prolétl vzduchem, vylétl stranou letadla… a dopadl na zem nepoškozený…

Ale něco se stalo… šest měsíců tvrdili, že mají jeho pas, že to je důkaz „Ano, máme to, máme důkaz“. A najednou se chlápek ozval, že žije!

Vícero z těchto 19 mužů jsou stále na živu.

Nemohl jsem uvěřit, že mne FBI zařadila na ten seznam. Je tam moje jméno a datum narození, ale nejsem žádný sebevrah. Jsem tu. Jsem živý. Nemám představu jak řídit letadlo.“

 

 

Aspoň 6 únosců je stále na živu. FBI dodnes nerevidovala jejich seznam. Žádný důkaz nesvědčí o jejich spojení s Usámou bin Ládinem.

 

 

 

 

Usáma bin Ládin

„Jasné, že jdeme po Saddámovi Husajnovi, vlastně bin Lacinovi, on je, je, je,…“

 

 

 

Leden 2001. Bushova administrativa přikázala FBI a zpravodajským službám zastavit vyšetřování, zaměřené na bin Ládinovu rodinu, včetně dvou jeho příbuzných, kteří žili, hádejte kde! Ve Falls Church ve Virginii, hned vedla velení CIA. Už když byl v Americe „nejhledanějším zločincem“, strávil 2 týdny v americké nemocnici v Dubaji, léčilo ho americký lékař a navštěvoval ho místní agent CIA.

 

 

David vonKleist:

„Nenašli jsme ani jeden důkaz, který by Usámu bin Ládina, přímo spojoval s plánováním útoku 11. září. Tato neschopnost předložit důkazy byla později označena jako irelevantní, protože bin Ládin na videu údajně nalezeném v Afghanistánu přiznal zodpovědnost za útoky. Toto přiznání je nyní široce považované za důkaz. Ale muž na videu má tmavší pleť, plnější líce a širší nos, než má Usáma bin Ládin na ostatních videích. Opět se zdá, že máme co do činění s podstrčenými důkazy“

 

V roce 1976 si Usámův starší bratr Salím bim Ládin najal v Texasu muže jménem Jim Bath, který měl spravovat investice bin Lacinovy rodiny v USA. Jim Bath byl vojenským pilotem a je taky osobním, dlouholetým přítelem George W. Bushe. Propojení mezi Bushovci a bin Ládinovci se stalo jasnějším, když George W. Bush podnikal výlety do Saudské Arábie v roce 1998 až 2000, aby se setkával s bin Ládinovci v zájmu společnosti Carlye Group.

George H. W. Bush byl 11. září ráno na setkání s Usámovým starším bratrem Šafigem bin Kádinek. Carlye Group je významná světová zbrojařská společnost a pobírá obrovské zisky z „války proti terorismu“ v Iráku a Afghanistánu.

 

 

 

 

Pentagon

 

 

Jak mohl někdo řídit tento 60 tunový, 125 stop široký a 44 stop vysoký kolos takovou překážkovou dráhou?

Letadlo před nárazem do Pentagonu vykroužilo 270º klesající spirálu, přičemž Hanni Hanjour byl známý jako hrozný pilot, neschopný bezpečně řídit ani malé letadlo

 

„Netrápilo ho, že se mu nepodařilo projít výcvikem“ – říká zaměstnanec letecké školy. „Dodnes se divím, jak se mohl trefit do Pentagonu… vždyť vůbec neuměl létat.“

 

„Žádné sedadla, zavazadla, žádná těla, nic, kromě cihel a betonu. Podle oficiální zprávy se letadlo v intenzivním žáru z hořícího paliva vypařilo.

Let 77 měl dva motory Rolls-Royce vyrobené ze slitin titanu a ocele a každý váží 6 tun. Z vědeckého hlediska je nemožné, aby se 12 tun ocele a titanu vypařilo v hořícím palivu.

Také nám bylo řečeno, že pozůstatky prý bylo možné identifikovat, podle otisku, nebo DNA.

Jaký oheň dokáže vypařit hliník a ocelové slitiny, zatímco těla nechá nedotčená?

 

„Podle mého prozkoumání není žádný důkaz, že by se kdekoliv v blízkosti Pentagonu zřítilo letadlo. Přičemž jediné trosky, které je možné najít, jsou tak malé, že je zvedneme jednou rukou.“

Krátce po tomto nárazu vládní agenti posbírali trosky a odnesli je.

rávník byl pak poryt hlínou a pískem, takže zbývající důkazy, byly doslova zakryty. Záběry z bezpečnostních kamer, které mohly ukázat skutečné události v Pentagonu okamžitě zkonfiskovali agenti FBI. Administrace spravedlnosti je dodnes odmítá zveřejnit. Pokud tyto záběry dokazují, že byl Pentagon zasažen nějakým 757, pak by asi většina z nás očekávala, že vláda je zveřejnila.

 

 

 

 

Shanksville

 

 

„Zdá se, že tam není nic, než díra v zemi.“

„V podstatě je to tak, Jediné, co jsme z našeho pohledu viděli, byla velká jáma a pár zlomených stromů. Pár lidí tam pracovalo a procházeli se sem a tam, ale zdálo se nám, že tam mnoho nezůstalo.“

„Žádné větší trosky?“

„Ne, nic tam nebylo. Nic, co by naznačovalo, že tam spadlo letadlo

Pád komerčního letadla v Nigérii

Pád komerčního letadla v Nigérii

(můj názor je ten, že to spíše vypadá na dopad nějaké řízené střely a ne letadla)

 

 

 

 

Světové obchodní centrum 1, 2 a 7

 

 

Palačinková teorie, podle které požáry, i když neroztavili ocel, způsobili takovou teplotu, že se podlahy oslabené nárazem letadel, odtrhly od ocelových sloupů, a to způsobilo řetězový pád.

Podle této oficiální teorie byste očekávali, že uvidíte jednotlivá poschodí, naskládaná na sebe a z nich trčící ocelové nosníky jádra.

Jádra obou dvojčat sestávaly ze 47 masivních ocelových sloupů, kdyby se z nich poschodí oddělila, sloupy by měli nadále tyčit do výšky několika stovek metrů.

Letadlo nepřeseklo všechny mohutné sloupy jádra.

 

 

 

Les Robertson:

„Budovu jsme navrhovali tak, aby vydržely náraz Boeingu 707 do kteréhokoliv místa. Budovy by zřejmě vydržely i náraz několika letadel.“

 

Voice of Aaron Swirsky a Dr. Steven Jones:

„… letadlo vletělo přímo do budovy.“

„Přímo dovnitř?“

„Takže říkáte, že budovy byly navrženy tak, aby si s takovou dírou poradili?… a zůstaly stát?“

„Ano, je to tak.“

„Kdyby jste ze střechy WTC hodili kulečníkovou kouli, z výšky 110 poschodí, trvalo by jí 8-10 sekund, aby volným pádem padla na zem. Dvojčata se zřítila téměř rychlostí volného pádu. 200000 tun oceli, bylo rozmetáno do vzdálenosti 150 m. To znamená, že budova “kolabovala“ rychlostí 10 poschodí za sekundu.“

„Neexistuje takový palačinkový kolaps, při kterém padají poschodí rychlostí volného pádu.“

„Co to dokáže? Co dokáže odstraňovat hmotu z cesty?“

„Výbušniny“

47 masivních sloupů jádra, navzájem propojených. Jak dosáhnout jejich současného selhání tak, aby jádro zmizelo? Zdá se, že sloupy jádra byly odseknuty“

Dělá se to tak, že sloupy řežeme pod úhlem

Jádrový sloup po kolapsu WTC. Všimněte si tvar „řezu“ a „roztavený kov“

Začal jsem se zajímat o roztavený kov. V troskách všech tří budov, v suterénu budov WTC 1, 2, a 7, byla jezera roztaveného kovu!

Ještě dobrých 6 týdnů po kolapsech byla v troskách místa s teplotou více jak 1000º C. To je o 250º C více, než je teplota hořícího leteckého paliva.

„Sejdete dolů a vidíte roztavený kov, jak stéká komorami. Jako ve slévárně. Jak láva v sopce.“

 

Roztavený kov našli ještě po 3 a 4, i 5 týdnech, když se odstraňovali trosky. Roztavený kov se našel i v suterénu WTC 7.

 

„A tak se probírám v oficiálních zprávách, co tam píšou o roztaveném kovu? Nepíšou nic! Ale počkat, toto je přece důležitý důkaz. Odkud se tam vzal?“

 

Termit vyvíjí teplotu, která dokáže prořezat ocel, například i konstrukční, jako nůž máslem. Produkty jsou roztavené železo a oxid hlinitý, který uniká ve formě dýmu.

Umíte si představit ty oblaky dýmu, když tuto látku nasadíte v rozsáhlém množství?

 

Analýzou roztavené ocele a železných mikrokuliček v prachu WTC, objevil Dr, Jones jasné stopy, nejen po termitových náložích, ale díky vysokému obsahu síry i stopy po Termatu, tedy speciálním druhu Termitu, používaným při řízených demolicích.

Jezírka roztaveného kovu v troskách obou věží, ale i budovy WTC 7. Přitom WTC 7 nezasáhlo žádné letadlo.

 

Problém je ten, že většina lidí o budově WTC 7 jednoduše neví, a to díky  neobvyklého utajení okolo jejího pádu.

Byl to 47 poschoďová mrakodrap. Budova se zřítila v 17:25 h. Nezasáhlo ji žádné letadlo! Požáry zasáhly jen 2 nebo 3 poschodí… a strhli ji způsobem, jaký známe z řízených demolic. Průhyb budovy uprostřed, takto vypadají řízené demolice, a potom se budova zhroutí rovnou dolů téměř volným pádem. Nejprve se zničí centrální pilíř, aby se budova zřítila do sebe.

Budova WTC 7 má klasický průhyb. To je centrální pilíř, který byl odpálen jako první. A tak budova nepoškodila okolní budovy vzdálené jen několik metrů

 

Vládním vysvětlením pro všechny tři kolapsy byl POŽÁR! NIKDY před 11. zářím se žádná ocelová budova nezhroutila kvůli požáru. Kolapsy budov WTC 1, 2 a 7, mají všechny charakteristiky ŘÍZENÉ DEMOLICE.

A zmínil jsem exploze v základech? DOŠLO K NIM TĚSNĚ PŘED NÁRAZEM PRVNÍHO LETADLA.

William Rodriguez:

„Naše kancelář byla na poschodí B-1. Právě jsem hovořil s vedoucím, bylo 8:46, když jsme najednou slyšeli – BUM! Explozi tak silnou, že nás to nadhodilo! A přišlo to ze suterénu, mezi poschodím B-2 a B-3. Než jsem stačil něco říct, ozvalo se – BUM! Náraz letadla zhora.“

 

Phillip Morelli:

„Jak jsem šel po chodbě podél hlavního dopravníku, prostě mě to odhodilo. Úder exploze se mnou prásknul na zem… a tehdy to všechno začalo. Znenadála se ozval další další úder, stropní krytina padala na zem, padaly i světla. Víte musel jste proběhnout z budovy 1 do budovy 2, kde se to celé znovu opakovalo. Zase nás něco srazilo k zemi, přímo v suterénu, to jste cítil, stěny se až prohýbaly, když to všechno probíhalo. Totiž znám lidi, které to v suterénu zabilo, kterým to v suterénu zlomilo nohy, nebo museli na plastiku, protože je zdi zasáhly do tváře.“

 

 

 

 

 

NORAD (protivzdušná obrana)

 

 

Podle standardních operačních procedur, když letová kontrola zaznamená událost, která naznačuje možný únos, pracovníci kontaktují nadřízené, když není možné vyřešit problém přibližně do jedné minuty, vedení požádá NORAD (vzdušný obranný systém) o vyslání stíhaček, které zjistí, co se děje. NORAD na to vydá rozkaz nejbližší základně, která disponuje stíhačkami. A i když se stíhači objeví obyčejně asi do 10 minut, v tom případě uplynulo asi 80 minut, než stroje vůbec vzlétly. To je zarážející anomálie.

Ani jedna stíhačka nebyla schopna odstartovat, dokud nebylo pozdě. Nejsou tam žádná letadla. Co když byli tak zmatení, schválně zmatení, že nemohli reagovat?

Příčina, že nevěděli kam letět, byla, že se v té době konala mnohá překrývající se vojenská cvičení s použitím falešných radarových signálů v severovýchodním obranném sektoru.

 

 

Letová kontrola:

„Dobrý den, Boston, máme tu problém. Unesené letadlo míří na New York. Potřebujeme, aby tam někdo poslal F-16-ky, nebo něco, aby nám s tím pomohly.“

 

NORAD:

„To je skutečnost, nebo je to cvičení?

 

Jiné cvičení, nazvané „Vigilland Warior“, bylo podle zdroje z NORADu… LIVE-FLY HIJAK DRILL tréninkem únosu letadla a probíhalo právě v té době. Jen s 8 dostupnými stíhačkami, které musely startovat v párech, měli čelit až 22 možným únosům právě 11. září, přičemž nebylo možné rozlišit cvičení od skutečných možných únosů.

 

V roce 2000 měl NORAD 67 zásahů ze 100% úspěšností. 11. září selhal 4-krát za jeden den. Ráno 11. září, se všechny rozkazy NORADu vydávaly z velitelského bunkru pod Bílým domem. Přinejmenším jedno ze cvičení, které se konalo 11. září, mělo ve scénáři náraz letadla do budovy.

 

 

Zpráva vyšetřovací komise 11. září

Strana 172:

„Americká vláda není schopná zjistit původ peněz, použitých na útoky z 11. září. V obecném důsledku má tato otázka z praktického pohledu nízkou důležitost.“

 

Michael Meacher:

„Americkým vyšetřovatelům se nepodařilo vystopovat zdroje financování. A pak zveřejnili neuvěřitelné lži, prý „nezáleží na tom“. Velmi na tom záleží!“

„Prý nezáleží na tom, kdo platil útoky z 11. září? Pád budovy WTC 7 se ukázal jako těžko vysvětlitelný. Zpráva 9/11 Komise v podstatě přiznává, že ho nedokázala zdůvodnit, tím, že se o této budově ve své zprávě ani slovem nezmínila.“

 

„Pane presidente, proč s viceprezidentem tak naléháte, abyste před 9/11 Komisí vystoupili společně?“

„Protože Vyšetřovací komise nám chce položit otázky… Proto se setkáváme. Já se na toto setkání těším a rád jim na otázky odpovím.“

„Otázka byla: proč chcete vystoupit spolu, a ne samostatně, jak to požadují?“

„Neboť je to pro nás oba dobrá šance odpovědět na otázky vyšetřovací komise, která se velmi těší se nás dotazovat, a já se těším na jejich otázky odpovědět.“

 

„Myslíte, že nejsou schopni vyslovit vlastní postoje? Měli by vypovídat pod přísahou.“

„Ano. A veřejně.“

 

Bush a Cheyney se setkali s komisí jen za podmínek, které si sami určili:

–         vypovídali společně

–         nebyli pod přísahou

–         tisk ani pozůstalí nemohli být přítomni

–         žádné nahrávání ani záznam nebyl povolen

–         žádný zápis

 

 

„Nemyslíte si, že pozůstalí si zaslouží zápis, aby si přečetli vaše svědectví?“

„Ptali jste se mě na to už včera, odpověď se nezměnila. Další otázka?“

 

Závěrečná zpráva byla jednomyslná.

To znamená, že jestli měl někdo s komisí jakoukoliv námitku proti čemukoliv, ten fakt ze zprávy vypustily.

„O Philipovi Zelikowovi jsme zjistili, že nesloužil jen v přechodném týmu Bushovy administrativy, že to byl on, kdo navrhl národní bezpečnostní radu v Bushovy administrativy. Také to byl on, kdo napsal preventivní válečnou strategii, která byla zřejmě použita v Iráku. Je to blízký přítel Condoleezzy Riceové. Chceme aby odstoupil.“

 

 

Paul Thomson:

„Ve správě 9/11 Komise není nic, co by Bushova administrativa neschválila.“

 

„Nyní už chápeme, proč komise pod Zelikowovým vedením, ignorovala všechny důkazy, vedoucí k pravdě – že 11. září byla Operace pod falešnou vlajkou, sloužící jako záminka pro schválení doktrín a získání financí potřebných pro nový stupeň imperiální mobilizace.

 

 

 

 

Terorismus

 

 

 

Terorismus:

1)  systematické využívání teroru, projevující se násilím a zastrašováním, vytvářením strachu

 

 

Vytváření strachu

 

Vyzbrojení noži. Vyzbrojeni jadernými, biologickými a chemickými zbraněmi. Fanatici. Teroristi. 11. září. Vrazi. Teroristi. Teroristi. Al-Kajda. Teroristi. Jaderné zbraně. Zlo. Teror. Válka a nebezpečí. Globální terorismus. Světový terorismu. Zbraně hromadného ničení. Zlí teroristé.

 

Terorismus. Hypoteticky se opakující slova: Terorismus.Teroristi. Hrozba terorismu, a samozřejmě všemu je na vině Al-Kajda. Je to právě „Válka proti terorismu“, kterou máme celé dni na stole, jako střed našeho života, před kterým není úniku.

Jednoho dne se nás naše děti zeptají: „Jak jste zvítězili proti terorismu?“

 

Webster Terpey – historik:

„Celá vládnoucí americká třída, vládnoucí elita, vidí terorismus jako preferovaný nástroj, a vskutku jediný nástroj, pro vytvoření sociální soudržnosti, aby společnost získala obraz nepřítele a tak zůstala jednotná. Podle teorie neokonzervativce Carla Schmidta, aby jste vytvořili společnost, potřebujete obraz nepřítele. Je to velmi nebezpečné, protože nyní to je celý společenský pořádek, politické strany, vzdělání, politika ve všeobecnosti. Všechno založené na monstrózním mýtu.“

 

Téměř všichni podezřelí z terorismu jsou propuštěni bez obvinění… ale nejprve vám je ukázali na prvních stránkách novin.

Teroristická hrozba? Blbost!

 

 

2)  Terorismus:  technika používaná vládou na manipulaci veřejného mínění v zájmu její vlastní agendy

 

Ted Gunderson:

„Podívejte, co této zemi udělala CIA, je to neuvěřitelné. Podívejte na teroristické útoky. CIA stojí za většinu z nich, jestli ne za všemi. Útoky na vojenské základny, ambasádu v Keni. Let Pan Am 103, útok na USS Cole, Oklahoma City, výbuch ve WTC z roku 1993. FBI pomáhala teroristům, aby uskutečnili první výbuch ve WTC. Vyrobili bombu, získali řidičský průkaz. Informátor Emad A, Salem, 43-letý důstojník egyptské armády, měl za úkol vyrobit bombu a potom šel za nadřízeným z FBI a řekl: „Vyrobíme jen atrapu bomby, že ano?“, a šéf z FBI řekl: „Ne, bude to skutečná bomba“. Ve skutečnosti útok na WTC v roce 1993 uskutečnila FBI. Najala Emada Salema a zaplatili mu 1 milion dolarů, dali mu skutečné výbušniny, rozbušku a přikázali mu udělat bombu, a tu měl potom odevzdat šílencům, které ovládal, aby mohli zaútočit na komplex WTC. Naštěstí pro ně, zahynulo jen 6 lidí, málo na prosazení legislativy. A tak během dalších dvou let, 19. dubna přišla Oklahoma City, budova Murah, 168 mrtvých a o rok později vyšli protiteroristické zákony, které lidem odebrali mnoho ústavních práv a občanské svobody.“

 

7.7.2005, Londýn, explodovali 3 vlaky a 1 autobus, 56 lidí zahynulo. V to ráno se zároveň konalo „Protiteroristické cvičení“, které předpokládalo: PŘESNĚ STEJNÝ SCÉNÁŘ ÚTOKŮ. NA STEJNÝCH ŽELEZNIČNÍCH STANICÍCH. V STEJNÉM ČASE.

 

 

Peter Power:

„Bylo ráno  9:30. Právě probíhalo cvičení pro společnost asi 1000 lidí v Londýně. Šlo o nácvik současných výbuchů na přesně těch stejných stanicích, kde se v to ráno odehrály… Stále mi z toho vstávají vlasy na hlavě.“

Řečeno na rovinu, měli jsme cvičení, na kterém jste zkoušeli postup při událostech, které se během Něho i odehrály?

„Přesně tak. Ano, to je pravda“

 

PŘESNĚ TEN STEJNÝ SCÉNÁŘ VÝBUCHŮ. NA PŘESNĚ STEJNÝCH STANICÍCH METRA. PŘESNĚ V TOM SAMÉM ČASE.

 

 

David Shayler:

„Máme věřit, že šlo jen o shodu náhod? Protiteroristické cvičení probíhalo i 7. 7. A znovu, stejně jako 11. září, mluvili o útocích na stejné cíle, tři stejné stanice metra, ve stejném čase, jak se i skutečně odehrály. Tak se pokoušeli nějak krýt tyto Operace, zosnované nějakým způsobem ze strany státu.“

 

 

 

Pravda o 11. září

 

 

Zločinné živly v americké vládě zosnovali „útok pod falešnou vlajkou“ na vlastní občany, aby zmanipulovali vnímání občanů v prospěch prosazení vlastní agendy. Dělají to už roky. 11. září byla „práce zevnitř“.

 

Jsem naprosto zděšený z toho, že lidé v této zemi vůbec nepřemýšlejí. Chtějí, abychom uvěřili, že nějaký Arab z hor, financoval nejpropracovanější útok na tuto zemi. Myslíte, že nějací lidé z jeskyně byli schopni zařídit nereagování NORADu? Myslíte, že zorganizovat něco takového jsou schopni nějací lidé z jeskyně?

Když si vzpomenu, kolik Američanů bylo v New Yorku zabyto a uvědomím si, že šlo o nefingovaný útok, vidím učebnicový příklad toho, co udělali nacisti, a děje se to znovu a znovu. Amerika je jen další příklad v řadě.

 

 

„Network“ 1976:

„Nemusím vám říkat, že je to zlé. Každý ví, že je to zlé. Dolar má hodnotu 5 centů. Banky krachují. Obchodníci nají pod pultem zbraně. Puberťáci šílí po ulicích. Nikde není nikoho, kdo by věděl co dělat, a není tomu konce. Víme, že dýchá,e špatný vzduch a jíme nezdravé jídlo. Sedíme a sledujeme televizi, kde nám místní redaktor oznamuje, že dnes se stalo 15 vražd a 63 násilných činů, jako by to mělo takto být! Víme, že je to špatné. Horší než špatné. Je to šílené. Jakoby všechno a všude zešílelo, takže už ani nechodíme ven. Sedíme doma a náš svět se pomalu zmenšuje. Povíme jen: „Prosím, nechte nás aspoň na pokoji v našich domovech.“ „Nechte mi toustovač a televizi, elektrony na autě a neřekneme ani slovo. Jen dejte pokoj.“ Ale já vám nedám pokoj. Chci abyste se fakt nasrali“! Nechci, abyste se bouřili, anebo dělali výtržnosti. Nechci, abyste psali vašemu kongresmanovi, neboť nevím, co vám mám poradit, abyste psali. Nevím, co mám dělat s úpadkem, inflací, Rusy, ani se zločinem na ulicích. Vím jen, že nejprve se musíte pořádně nasrat! Musíte říct: „Jsem lidská bytost, k čertu!“ Můj život má cenu!“

 

 

Charles Lindbergh, projev z 11. září 1941

„Když v roce 1939 v Evropě propukly násilnosti, američtí občané nechtěli mít s válkou nic společného. Ale určitá skupina lidí věřila, že Ameriku je možné zatáhnout do války, a to stejným způsobem, jakým byla zatažena do války předchozí. Jejich plán byl: 1) Připravit USA na válku v zahraničí pod záminkou obrany Ameriky. 2) Zatáhnout nás do války, krok po kroku, bez toho, aniž bychom si to uvědomovali. 3)  Udělat sérii incidentů, které by nás zatáhla do konfliktu. Těmto plánům samozřejmě pomáhala a maskovala je jejich propaganda v plné síle. Naše kina začala promítat ztvárňující slávu války. Noviny ztratily jakousi špetku objektivity. A válku použili k ospravedlnění omezení moci Kongresu, a přijetí diktátorských praktik prezidentem a jím jmenovanými lidmi. Nastoupila masivní kampaň strachu. Nemůžeme dovolit, aby agenda a záměry, jiných lidí, vedly naši zemi do záhuby.“

 

 

 

 

III.

 

Nestarejte se o muže za oponou

 

 

Je něco za trůnem, většího než král

Sir William Pitt 1770

 

 

Světu vládne někdo úplně jiný, než si představují lidé, kteří nevidí za oponu

Benjamin Dislaeli

 

 

Skutečná pravda je, že velké finanční elementy měli pod palcem vládu už po Andrew Jacksonovi

Frenklin d. Roosevelt

 

 

 

V roce 1775, začala v Americe občanská válka za nezávislost. Americké kolonie se snažily osamostatnit od represivní Anglické monarchie. Ačkoliv se za příčinu této revoluce označují mnohé důvody, jeden vyčnívá nad ostatními jako primární příčina:

Anglický král George III postavil mimo zákon nezávislou měnu, kterou americké kolonie produkovaly a používaly pro sebe. Na místo ní je nutil půjčit si peníze od centrální anglické banky – na úrok.

Tím se kolonie okamžitě dostávali do dluhů. A jak později napsal Benjamin Franklin: Odmítnutí krále George III. dovolit koloniím užívat čestný peněžní systém, který osvobodil obyčejné lidi od sevření finančními manipulátory, byla pravděpodobně prvotní příčina revoluce.

Roku 1983 získala Amerika nezávislost na Anglii. Avšak její boj proti konceptu centrální banky zkorumpovaných chamtivců se však teprve začal.

Co je tedy centrální banka? (u nás je to Národní banka)

Centrální banka je instituce, která produkuje peníze pro celý národ. Na základě historického precedentu jsou pro centrální banku neodmyslitelná dvě specifická privilegia:

Kontrola úrokových sazeb a kontrola množství peněz v oběhu – inflací.

Centrální banka však nezásobuje vládní ekonomiku penězi, ale půjčuje jim je za úrok. Potom pomocí zvyšování a snižování množství peněz v oběhu, reguluje centrální banka hodnotu peněz.

Je klíčové pochopit, že celý tento systém může dlouhodobě vytvořit jen jedinou věc: Dluh!

Na pochopení tohoto podvodu netřeba být žádný génius. Každý dolar vydaný do oběhu centrální bankou je od ní půjčen za nějaký úrok. To znamená, že každý dolar, je vlastně dolar + určité procento dluhu. A protože má centrální banka monopol na tvorbu peněz pro celou zemi a každý dolar dává do oběhu okamžitě s dluhem… Odkud se vezmou peníze na splacení tohoto dluhu?

Může je opět vydat jen centrální banka. To znamená, že centrální banka musí neustále zvyšovat množství peněz, aby dočasně pokryla nesplacený dluh, který vytvořila. A když jsou nové peníze dané do oběhu opět za úrok, vytváří se ještě vetší dluh.

Výsledek takového systému je zaručené otroctví, protože pro vládu a tím i lid je nemožné vysvobodit se z tohoto samo-generujícího se dluhu.

 

 

Zakladatelé USA si byli této věci velmi dobře vědomi.

 

„Domnívám se, že bankovní instituce jsou nebezpečnější než armády…“ „Jestliže americký lid někdy dovolí soukromým bankám vydávat jejich měnu, banky a korporace, které okolo nich vyrůstají, připraví lid o všechen jejich majetek, dokud se jejich děti neprobudí bez domova na kontinentě, který dobyli jejich otcové.“

Thomas Jefferson 1743-1826

 

 

 

„Jestli chcete zůstat otroky bankéřů a platit si za vlastní zotročení, nechte je dál vytvářet peníze a kontrolovat kredit národa.“

Sir Josiah Stamp 1840-1941

 

 

 

Do začátku 20. století bylo v USA nasazených a odstraněných několik centrálních bankovních systémů, které byly podsunuty bezohlednými bankéřskými zájmy. V té době byly ve finanční a obchodní sféře dominantní rodiny:

Rockefellerů, Morganů, Warburgů a Rothschildů.

Na začátku 20. století se opět snažili prosadit legislativu na vytvoření další centrální banky. Věděli však, že vláda ani veřejnost nebyli příznivě nakloněni takové instituci. Potřebovali tedy vytvořit incident, který by ovlivnil veřejné mínění.

A tak J. P. Morgan, veřejně považovaný za finančního velikána té doby, využil svého masivního vlivu a zveřejnil fámu, že prominentní banka v New Yorku zkrachovala. Morgan věděl, že to způsobí masovou hysterii, která se dotkne i jiných bank. To se i stalo.

Veřejnost ve strachu, že přijde o své úspory, začala ve velkém vybírat z bank peníze. Následně toho musely banky stáhnout svoje půjčky, díky čemu museli dlužníci prodat svůj majetek, aby zaplatili. Následovala spirála bankrotů, opětovných přivlastnění a zmatku.

O tomto incidentu o několik let později Fredrik Allen z LIFE Magazíne napsal:

„Morgan v roku 1907 využil možnost vyvolat paniku a promyšleně ji usměrňoval v jejím vývoji.“

Neuvědomujíc si tento podvod, nařídil Kongres tento chaos vyšetřit. Vyšetřování vedl Nelson Aldrich, který měl důvěrné spojení s bankovními kartely a později se díky sňatku stal součástí rodiny Rockefeller. Komise pod vedením Aldricha doporučila vytvoření centrální banky. To mělo zaručit, aby se panika z roku 1907 už nikdy neopakovala. To byl podnět, který mezinárodní bankéři potřebovali na spuštění svého plánu.

Roku 1910 se uskutečnilo tajné setkání na půdě J. P. Morgana na ostrově Jekyll Island u pobřeží Georgie. Bylo to právě tady, kde byl sepsán zákon umožňující vznik centrální banky – Federal Reserve Act. Tato legislativa pocházela od bankéřů, ne od zákonodárců. Setkání bylo zcela utajeno před vládou i veřejností. Přibližně deset osob, které se ho zúčastnili, dokonce při komunikaci nepoužívali ani vlastní jména. Po sepsání zákona ho odevzdali svému politickému zástupci – senátorovi Nelsonovi Aldrichovi, aby ho protlačil Kongresem.

Až v roce 1913 se díky vydatnému sponzorování ze strany bankéřů stal prezidentem Woodrow Wilson. Wilson už tehdy souhlasil, že podepíše zákon o centrální bance – jako protislužbu za podporu jeho kampaně bankéři. Dva dny před vánocemi, v době, kdy byla většina kongresu doma se svými rodinami, byl tento zákon odhlasován a Wilson ho následně podepsal. Později Woodrow Wilson s lítostí napsal:

 

 

„Náš skvělý průmyslový národ je kontrolován jeho systémem kreditu. Tento systém kreditu, je soustředěný v soukromých rukou. Růst našeho národa, stejně jako všechny naše aktivity, jsou v rukách hrstky lidí. I kdyby jejich kroky byly čestné a ve veřejném zájmu, jsou přímo zaměřené na podnikání, v kterém jsou zahrnuty jejich vlastní peníze. Jsou omezování svými vlastními limity. Potlačují, kontrolují a ničí pravou ekonomickou svobodu. Stali jsme se nejkontrolovanější vládou v celém civilizovaném světě. Už nejsme vláda s možností svobodné volby, nejsme vládou volenou většinou, ale vládou ovládanou malými skupinami dominantních lidí.“

Woodrow Wilson

 

 

 

Poslanec Louis NcFadden také řekl pravdu po přijetí tohoto zákona“

„Buduje se tu celosvětový bankovní systém, superstrát kontrolovaný Mezinárodními Bankéři, kteří spolupracují na zotročení světa pro vlastní potěšení. FED (centrální banka) převzala moc nad vládou.“

 

Veřejnosti bylo řečeno, že centrální banka bude ekonomickým stabilizátorem a inflace a ekonomické krize jsou minulostí. Jak však historie ukázala, pravdou byl přesný opak. Mezinárodní bankéři měli nyní elegantní mašinérii na rozšiřování a dosahování svých osobních ambicí.

Například:  v letech 1914 až 1919 zvýšila centrální banka množství peněz v oběhu skoro o 100%, výsledkem byly rozsáhlé půjčky malým bankám a veřejnosti. Potom roku 1920 stáhla centrální banka zpět velkou část peněz v oběhu. To způsobilo, že banky, které je měly o ní půjčené, musely vypovědět svým klientům velké množství půjček, a stejně jako roku 1907, nastal masový výběr bankovních vkladů, bankroty a kolapsy. Zkolabovalo více jak 5400 bank mimo Federální rezervní systém. Tím se ještě víc upevnil monopol malé skupiny Mezinárodních bankéřů.

Vědomi si tohoto zločinu, poslanec Lindbergh prolomil mlčení a v roce 1921 vyhlásil:

„Pod rouškou zákona o centrální bance je panika vytvářena vědeckým způsobem. Momentální panika je první vědecky vytvořenou panikou a funguje stejně dokonale, jako když řešíme matematickou rovnici.“

 

Panika z roku 1920 však byla jen slabým zahřátím. V letech 1921 až 1929 centrální banka opět zvýšila množství peněz v oběhu. To mělo opět za následek mnoho půjček pro veřejnost a komerční banky. Na trhu cenných papírů se tak objevil nový typ půjčky – tzv. marginální půjčka.

Velmi zjednodušeně: marginální půjčka dovolovala investorovi složit jen 10% ceny cenného papíru, zbylých 90% bylo půjčeno prostřednictvím burzovního makléře, jinými slovy, někdo mohl vlastnit cenné papíry hodnoty 1000 Kč a stačilo mu na to jen 100 Kč. Tato metoda byla kolem roku 1920 velmi populární. Zdálo se, že každý na trhu vydělával peníze.

Tento typ půjčky měl však jeden háček:

O její splacení mohlo být požádáno kdykoliv, a musela být splacena do 24 hodin. Takový krok se nazývá výzva na dodatkovou úhradu. Jeho typickým výsledkem je, že majitel musel předat cenné papíry, které byly díly půjčce zakoupeny.

Několik měsíců před říjnem 1929 J. D. Rockefeller, Bernard Barack a jiní zasvěcení hráči v tichosti odešli z trhu a 29. října 1929 začali finančníci v New Yorku požadovat splacení těchto marginálních půjček ve velkém. To okamžitě spustilo na trhu rozsáhlé výprodeje, kdy každý musel získat peníze na splacení marginální půjčky. Znova nastal masivní výběr bankovních vkladů. Zkolabovalo víc jak 16 tisíc bank.

To bankéřům umožnilo nejen koupit konkurenční banky s výraznou slevou, ale také koupit celé korporace za pár drobných. Byla to největší krádež v Americké historii. To však ještě nebyl konec.

Namísto toho, aby centrální banka zvýšila množství peněz a uzdravila trh z kolapsu, stáhla z něho ještě víc peněz, a tak způsobila jednu z největších depresí v historii.

Znova rozhněvaný poslanec Louis McFadden, dlouhodobý odpůrce bankovních kartelů, začal prosazovat trestní zodpovědnost vůči vedení centrální banky. O kolapsu a depresi řekl:

„Byla to precizně naplánovaná událost. Mezinárodní bankéři chtěli do společnosti vnést zoufalství, aby se mohli stát vládci nás všech.“

 

Po dvou neúspěšných pokusech o vraždu McFaddena byl třetí pokus úspěšný. McFaddena otrávili na banketu před tím, než mohl prosadit trestní zodpovědnost vůči vedení FED.

 

Poté, kdy bankéři zubožili společnost, rozhodli se odstranit krytí bankovek zlatem. Aby to mohli udělat, potřebovali získat zbylé zlato v systému. A tak pod zamínkou „pomoci ukončit ekonomickou krizi“ přišel roku 1933 zákon o povinnosti odevzdat zlato. Pod hrozbou desetiletého trestu byl každý v Americe povinen odevzdat všechny zlaté předměty do státní pokladnice. Tím byla společnost obrána i o poslední zbytky bohatství, které jí zůstaly.

Koncem roku 1933 bylo krytí bankovek zlatem zrušeno. Když se podíváte na dolarovou bankovku před rokem 1933, je na ní napsáno, že je vyměnitelná za zlato. Když se podíváte na dolar dnes, stojí tam, že je to legální prostředek na platbu – což znamená, že není krytý absolutně ničím. Je to bezcenný papír. Jediné, co dává penězům hodnotu, je to, kolik se jich nachází v oběhu.

Proto moc regulovat množství peněz je stejná moc, jako regulovat jejich hodnotu a moc, která možná celou ekonomiku a společnost může položit na kolena.

 

 

„Dejte mi moc nad penězi celého národa, a potom mi bude jedno, kdo dělá zákony“

M. A Rotschilld – zakladatel bankovní dynastie Rotschilldů

 

 

Je důležité jasně pochopit, že centrální banka je soukromá společnost. Je asi tak „federální“, jako „Federal Express“. Sleduje vlastní zájmy a vláda USA nemá v podstatě žádný prostředek na její regulaci. Je to soukromá banka, která vládě půjčuje peníze pro celou zemi – za úrok. To je stejný model, jako podvodnický-bankovní model, od kterého se země snažila utéct, když při velké revoluci vyhlásila nezávislost.

Roku 1913 však nebyl zákon o centrální bance jediným protiústavním zákonem, který prošel kongresem. Prošel i zákon o federální dani z příjmu.

Je důležité dodat, že nepozornost a ignorance americké veřejnosti vůči federální dani z příjmu je důkazem toho, jaká je americká populace nedbalá a málo inteligentní.

  1. Federální daň z příjmu je úplně protiústavní. Je to přímá daň a zároveň není rozdělena mezi státy. Všechny přímé daně musí být takto rozděleny – to říká ústava USA.
  2. Požadovaný počet států nikdy neschválil dodatek, který by tuto daň z příjmu povolil. Tato skutečnost byla dokonce citována i v případech moderního soudnictví. „Když přezkoumáte 16. dodatek Ústavy, že ho nikdy neschválil dostatečný počet států“ – soudce US. krajského soudu James C. Fox, 2003.
  3. Dnes, prostřednictvím této daně, odevzdává člověk v USA státu asi 25% svého celkového příjmu. A hádejte, kam jdou tyto peníze. Jdou na zaplacení úroků na peníze, které vyprodukovala podvodná centrální banka a půjčila státu. Tato instituce přitom vůbec nemusí existovat. Peníze, které vyděláme za tři měsíce, jdou každoročně doslova do kapes Mezinárodních bankéřů, kteří vlastní centrální banku.
  4. I když vláda lživě tvrdí, že je federální daň z příjmu legální, v USA neexistuje žádný zákon, který by vám ukládal povinnost platit tuto daň. Tečka.

 

 

 

Joe Turner:

„Skutečně jsem předpokládal, že samozřejmě musí být takový zákon, na který můžete ukázat prstem ve sbírce zákonů, který vyžaduje, abyste tuto daň platili. Samozřejmě, že musí existovat. A dostal jsem se do bodu, kde jsem takový zákon nemohl nikde najít, já ani lidé které znám. A osobně jsem neviděl jinou možnost, než z daňového úřadu odstoupit. Tuto daň jsem nezaplatil od tehdy, co jsem odešel z IRS. Neplatím ji od roku 1999.“

 

Shery Jackson:

„Na základě zkoumání, které jsem provedla během roku 2000, a které stále provádím, žádný takový zákon jsem nenašla. Ptala jsem se i mnoho lidí z kongresu, i komisařů daňového úřadu (IRS). Nemohou odpovědět, protože kdyby odpověděli, Američané by se dozvěděli, že celá věc s federální daní z příjmu je podvod.“

 

 

Federální daň z příjmu není nic jiného, než zotročení celé země. Kontrola ekonomiky a permanentní loupež majetku… je jen jeden nástroj, který drží bankéři v rukách.

Dalším způsobem, jak ovládat a profitovat, ve válka.

Od vzniku centrální banky v roce 1913, proběhlo několik velkých i menších válek. Tři největší byly I. A II. světová válka a válka ve Vietnamu.

 

 

 

I. světová válka

 

V roce 1914 vypukly v Evropě války jejichž středem byly Německo a Anglie. Americká veřejnost nechtěla mít s válkou nic společného. Proto prezident Wilson veřejně vyhlásil neutralitu. Vláda USA však neveřejně hledala jakoukoliv záminku, na základě které by USA mohly vstoupit do války.

Z poznámek ministra zahraničí Williama Jenningse:

„Velké bankovní zájmové skupiny vstup do války velmi zajímal. Protože to pro ně byla rozsáhlá příležitost k velkým ziskům.“

 

 

Je důležité pochopit, že nejlukrativnější věc, která se může přihodit Mezinárodním bankéřům, je právě válka. Válka totiž nutí zemi půjčit si od centrální banky víc peněz – za úrok.

Jeden z nejdůležitějších poradců prezidenta Woodrowa Wilsona – plukovník Edward House, muž s velmi úzkými konexemi na Mezinárodní bankéře, kteří velmi chtěli vstoupit do války. Z dokumentované konverzací mezi Housem – prezidentovým poradcem a Edwardem Greyem – ministrem zahraničí Anglie, ohledně toho jak dostat Ameriku do války:

Grey se zeptal: „Co by udělali Američané, kdyby jim Němci potopili loď s americkými občany na palubě?“

House odpověděl:

„Myslím, že by to v USA způsobilo zápal rozhořčení a samo o sobě by to stačilo na zatažení USA do války.“

 

 

Atak 7. května 1915, v podstatě na návrh Edwarda Greye byla loď se jménem Lusitania úmyslně poslána do vod kontrolovaných Německem, kde byla německá bojová plavidla. A přesně jak se očekávalo, německé ponorky torpédovaly loď. Na Lusitanii díky tomu vybuchla i skladová munice. Zemřelo 1200 lidí.

 

 

Pro ještě lepší pochopení úmyslnosti tohoto činu:

Německá ambasáda dala inzeráty do New York Times, varující lidi, že jestliže na Lusitanii nastoupí, udělají tak na vlastní riziko, protože loď, plavící se z Ameriky do Anglie přes válečnou zónu, bude vystavena značnému riziku zničení.

A přesně podle předpokladu – potopení Lusitanie vyvolalo u Američanů velkou vlnu hněvu a Amerika krátce na to vstoupila do války. Během první světové války zahynulo 323 tisíc Američanů.

J. D. Rockefeller na této válce vydělal asi 200 milionů dolarů. Nemluvě o tom, že válka stála Ameriku 30 miliard dolarů, z kterých většina byla půjčena centrální bankou – za úrok. Dále zvýšila zisky Mezinárodních bankéřů.

 

 

 

II. světová válka

 

7. prosince 1941 zaútočilo letectvo na americkou flotilu v zátoce Pearl Harbor. Tento incident zatáhl Ameriku do války.

Prezident Franclin D. Roosevelt vyhlásil, že „tento útok si bude historie pamatovat jako hanebnost“. To je nepochybně pravda, ale ne kvůli tomu, že se udál nečekaný útok na Pearl Harbor.

Po 60-tich letech od této události je jasné, že tento útok byl nejen znám týdny předem, ale byl i mimořádně žádán a také vyprovokován.

Rooseveltova rodina patřila mezi bankéře v New Yorku od 18. století, a jeho strýc Frederik byl dokonce v původním vedení centrální banky. Roosevelt velmi sympatizovat se zájmy Mezinárodních bankéřů a jejich eminentní zájem byl vstoupit do války. A jak jsme viděli, pro Mezinárodní bankéře není nic výnosnějšího, než právě válka.

V zápisníku Rooseveltova ministra války Henryho Stimsona z 25. listopadu 1941 si Stimson zaznamenal rozhovor s Rooseveltem:

„Otázka byla, jak je nasměrovat, aby vystřelili první. Bylo žádoucí zabezpečit, aby Japonci byli ti, kteří zaútočí první, aby nezůstala žádná pochybnost o tom, kdo byl agresorem.“

 

 

V měsících před útokem na Pearl Harbor udělal Roosevelt všechno, co bylo v jeho moci, aby Japonce rozhněval. Zastavil všechen prodej Americké ropy Japonsku. Zmrazil Japonská aktiva v USA. Dal veřejné půjčky Číně a taky poslal vojenskou pomoc Británii aby oba tato státy byli ve válce nepřáteli Japonska. To je mimochodem úplně v rozporu s Mezinárodními válečnými pravidly.

4. prosince, 3 dny před útokem, dostal od australské tajné služby Roosevelt informaci o japonských jednotkách směřující k Pearl Harboru. Roosevelt ji ignoroval. A jak se očekávalo a dovolilo, 7. prosince 1941 zaútočily japonské jednotky na Pearl Harbor. Zemřelo 2400 vojáků.Před útokem na Pearl Harbor nechtělo mít s válkou nic společného 83% americké veřejnosti. Po útoku se dobrovolně přihlásilo 1 milion mužů.

Je také důležité poznamenat, že válečnou mašinérii nacistického Německa výrazně podporovali 2 organizace. Jedna z nich se jmenovala I. G. Farben. I. G. Farben produkovala 84% německých výbušnin a dokonce i jedovatý plyn Zyklon B, používaný v koncentračních táborech na usmrcení miliony lidí.. Jedním z tichých partnerů I. G. Farben byla americká společnost J. D. Rockefellera s názvem Stand Oil Copany.

Faktem bylo, že německé vzdušné síly nemohly létat bez speciální přísady do paliva – patentované společností Stand Oil. Drastické bombardování Londýna nacistickým Německem bylo možné díky tomu, že Stand Oil prodala I. G. Farbenu tuto přísadu v hodnotě 20 milionů dolarů.

 

 

Toto je jen jeden malý příklad, jak americký byznys financoval obě strany 2. světové války.

 

 

Další zrádcovskou organizací hodnou zmínit byla korporace Union Banking v New Yorku. Ne jen že financovala početné aspekty vzestupu Hitlera k moci, stejně jako materiál během války, ale byla to i banka na praní nacistických špinavých peněz. Tato banka byla odhalena, že ve svých sejfech měla miliony dolarů nacistických peněz. Majetek korporace Union Banking byl posléze zabaven za obchodování s nepřítelem. A hádejte, kdo byl viceprezidentem Union Bank? Prescott Bush, děda pozdějšího prezidenta a samozřejmě otec bývalého prezidenta. Mějte to na paměti při hodnocení morálních dispozic rodinného klanu Bushů.

 

 

 

Vietnam

 

USA oficielně deklarovalo Severnímu Vietnamu válku 1964. Stalo se to po té, co se stal incident, při kterém na americké bojové lodi v Tonkinském zálivu údajně zaútočily vietnamské torpédové čluny.  Tato událost se stala známá jako incident v Tonkinském zálivu. Incident se stal katalyzující záminkou masivního nasazení jednotek a spuštění války. Je tu však jeden problém. Útok na bojové lodě ze strany vietnamských člunů se nikdy nestal. Byla to kompletní zinscenovaná událost, která měla posloužit jako záminka pro vstup do války.

Bývalý ministr obrany Robert McNamara po letech prohlásil, že incident v Tonkinském zálivu byla „chyba“. Tak také promluvilo mnoho dalších důstojníků přiznávajících, že tento incident byl uměle vytvořená fraška, úplná lež. Jednou ve válce – už to byl byznys jako obvykle.

V roce 1966 prezident Lyndon Johnson zpřísnil omezení pro obchod se sovětským blokem. Věděl přitom, že sověti produkovali víc než 80% vojenského materiálu pro Severní Vietnam. Na druhé straně, Rockefeller financoval továrny ve tehdejším Sovětském svazu, které vyráběly vojenský materiál pro Severní Vietnam. Financování obou stran konfliktu byla však jen jedna strana mince.

V roku 1985 byla odtajněna pravidla vojenských operací ve Vietnamu. Tyto pravidla definovaly, co americké jednotky mohly anebo nemohly dělat ve válce. Obsahovali absurdity jako:

Protiletadlové systémy Vietnamu nemohly být bombardovány, pokud nebylo známo, zda jsou plně funkční a bojeschopné. Žádného nepřítele nesměli pronásledovat poté, co překročili hranice s Laosem nebo Kambodžou.

A ještě jasnější příklad: cíle kritické důležitosti nesměly být atakovány, pokud to nepřikázalo vrchní armádní velení.

Kromě těchto absurdních omezení bylo také zarážející, že Severní Vietnam byl o těchto omezeních informován. A tak celou bojovou strategii založil na těchto omezení amerických vojsk. To je důvod, proč válka trvala tak dlouho. A podstatné je toto:

Cíl nikdy nebyl válku ve Vietnamu vyhrát, ale aby trvala co nejdéle.

Tato válka pro zisk stála život 58 tisíc Američanů a 3 miliony Vietnamců.

A kde jsme dnes?

 

 

11. září byla událost, díky které nastartovala agenda bezohledné elity. Byla to zinscenovaná událost, použitá jako událost pro válku, stejně jako potopení Lusitánie, vyprovokování Pearl Harboru a lež o incidentu v Tonkinském zálivu. Byla by to výjimka z pravidla, kdyby tomu tak teoreticky nebylo. 11. září bylo použito pro spuštění dvou nelegálních válek. Jedna proti Iráku a druhá proti Afganistanu. 9/11 byla však záminka i pro další válku. Válka proti tobě!

 

Patriot Act, ministerstvo vnitra, zákon o vojenských soudech a další zákony jsou naprosto a totálně zkorumpovány ke zničení vašich občanských svobod. Mají limitovat vaši schopnost bojovat proti tomu, co se chystá. Dnes jsou v USA možné věci o kterých médii oblbovaná a neinformovaná veřejnost vůbec netuší.

Váš dům může být prohledán bez povolení a bez toho, abyste byli doma. Na základě této prohlídky vás mohou zatknout bez toho, aby vám bylo řečeno za co. Mohou vás držet ve vazbě na neurčitou dobu, bez přístupu k právníkovi, a legálně vás mučit. A to jen na základě podezření, že byste mohli být terorista.

Jestli potřebujete obrázek toho, co se v této zemi děje, pojďme se podívat, jak se opakuje historie.

V únoru 1933 zinscenoval Hitler útok pod falešnou vlajkou – podpálil vlastní budovu Německého parlamentu (Reichstag) a útok svedl na teroristické komunisty. O pár týdnů později prosadil zákon, který úplně zrušil německou ústavu, a eliminoval práva a svobody občanů. Potom vedl sérii preventivních válek, které němečtí občané odsouhlasili pod záminkou udržení bezpečnosti v zemi.

 

 

„Existuje zlo, které ohrožuje každého muže, ženu i dítě v této skvělé zemi. Musíme podniknout určitá opatření, abychom zajistili domácí bezpečnost a ochránili naši zemi.“

George Bush?

 

 

Řekl to Adolf Hitler, když představoval lidem gestapo.

 

„Co se týče komunismu a jeho organizací, ti nám nesmí stát v cestě!“

Adolf Hitler

 

 

„Našim nepřítelem je radikální síť teroristů, stejně jako každá vláda, která je podporuje.“

George Bush

 

 

 

Je na čase vzbudit se!

 

 

Lidé u moci dělají všechno, co je v jejich silách, abyste byli nepřetržitě klamáni a manipulováni. Vnímání reality není u laické veřejnosti, hlavně v aréně politiky, její vlastní. Je jí mazaně podstrkována, aniž by o tom vůbec věděla.

Například, veřejnost si povětšině myslí, invaze do Iráku jde špatně, neboť sektářské násilí stále neutichá. Co ale ona veřejnost nevidí, že destabilizace Iráku je přesně to, co lidé, stojící v pozadí vlády, chtějí. Ta válka má trvat co možná nejdéle, aby v regionu došlo k rozštěpení, zásoby ropy zajištěny, stejně jako nepřestávající zisky zbrojních dodavatelů, a co je nejdůležitější, vybudovat trvalé vojenské základny, aby je bylo možno použít jako odrazový můstek proti dalším nekonformním zemím s velkými zásobami ropy, jako je Írán a Sýrie. Aby bylo jasnější, že občanská válka a destabilizace je čistě úmyslné:

V roce 2005 zatkla irácká policie dva elitní členy britských speciálních jednotek. Zatkli je za to, že během jízdy autem stříleli po civilistech a byli převlečeni za Araby. Okamžitě po jejich zatčení a uvěznění v Irácké Basře, žádala britská vláda jejich propuštění. Když to vláda v Basře odmítla, přijeli britské tanky a fyzicky muže vysvobodily z vězení.

Jestliže chcete nějaké území zničit, jak to uděláte?

„Jsou dvě možnosti: Buď tam jdete bombardujete atd. … Ale to není moc účinné. Lepší je dosáhnout, aby lidé v oblasti zabíjeli jeden druhého, a zničili si vlastní území, vlastní farmy. A to je to, co se v té oblasti stalo. Způsob, jak porazit protivníka, je ten, že dosáhnete, aby zničil sám sebe poštváním jeho řad proti sobě. A potom přiléváte olej do ohně na obou stranách, jejich vzájemný popouzením. A oni se mezi sebou zabíjejí. Je čas, aby se někteří z nás probudili a viděli tuto realitu, abychom pochopili, že lidé, kteří se snaží udržovat a vytvářet impéria, to dělají manipulací lidí, které chtějí porazit.“

 

 

Možná se ptáte, proč je celá kultura ze všech stran tak přesycena zábavou z masmédií, zatímco americký vzdělávací systém pokračuje ve svém rapidním úpadku do otupělosti neboť se vláda rozhodla převzít kontrolu nad systémem veřejného vzdělávání. Za co vaše vláda platí, to i dostává. Když to pochopíme a pak se podíváme na vládou financované vzdělávací instituce, a uvidíme ten druh studentů a způsob vzdělávání, který vzniká za státní peníze, logika napoví, že kdyby se to, co se ukazuje na těchto školách ukázalo nebýt v souladu s tím, co vláda chtěla, tak to vláda změní. Podstatné je, že vláda dostává přesně to, co si objednává. Oni nechtějí, aby byly naše děti vzdělávány. Nechtějí, abyste příliš mysleli. To je důvod, proč se naše země a náš svět stal tak přesycen zábavou, masmédii, televizních show, zábavnými parky, drogami, alkoholem a všemožným bavením se, aby lidé byli zabaveni. Abyste se náhodou nedostali do cesty důležitým lidem, jen že moc přemýšlíte.

Je lepší se probudit a pochopit, že někde tam venku jsou lidé, kteří ovládají vaše životy a vy o tom ani nevíte.

„Jsme ve velkém problému! Protože vy, lidi, a 62 milionů dalších Američanů mě právě poslouchá. Protože méně než 3% z vás čte knihy. Neboť méně než 15% z vás čte noviny. Neboť jediná pravda, kterou znáte, je ta, kterou vidíte v této obrazovce. Právě teď tu je celá generace, která nikdy neviděla nic, než co vyšlo z této bedny. Ta obrazovka je váš gospel, nejvyšší zjevení. Ta bedna dokáže udělat nebo svrhnout prezidenty, papeže, premiéry. Ta bedna, je ta nejděsivější moc na celém tomto bezbožném světě a běda, když padne do rukou nesprávných lidí. A když ta největší společnost na světě ovládá ten nejděsivější prostředek propagandy na celém tomto bezbožném světě kdoví, jaký bordel vám budou strkat pod nos na místo pravdy! Tak mě tedy dobře poslouchejte: Televize není pravda! Televize je jen pitomý zábavní park. Televize je jen cirkus, karneval, cestující tlupa akrobatů, vypravěčů, tanečníků, zpěváků, žongléřů, krotitelů lvů a fotbalistů. To je byznys na zabíjení nudy! A vy tam sedíte den za dnem, noc za nocí, všechny věky, barvy pleti, vyznání… My jsme to jediné, co znáte. Začínáte věřit iluzím, kterými vás tu krmíme. Začínáte si myslet, že bedna je skutečnost a vaše vlastní životy neskutečné. Uděláte cokoliv, co vám v té bedně řeknou. Oblékáte se jako v té bedně, jíte jako v té bedně, vychováváte své děti jako to dělají v té bedně, dokonce přemýšlíte jako ta bedna! Toto je masové šílenství, jste maniaci! Ve jménu božím, lidi, vy jste skuteční. My jsme ta iluze!“

 

 

Poslední věc, kterou si lidé za oponou přejí, je uvědomělá, informovaná veřejnost, schopná kritického myšlení. A to je ten důvod, proč je ten falešný duch doby produkován, cestou náboženství prostřednictvím masmédií a vzdělávacího systému. Jde jim o to, aby vás udrželi ve zmateném, naivním blábolu. A daří se jim to pokaždé dobře.

Roku 2005 byla uzavřena dohoda mezi Kanadou, Mexikem a USA. Tato dohoda neohlášená veřejnosti, neodsouhlasená kongresem, spojuje USA, Kanadu a Mexiko do jedné entity, odstraňuje všechny hranice. Nazývá se to Severoamerická Unie. A ptáte se, proč jste o tom nikdy neslyšeli?

Ve skutečnosti je jen jeden mainstreamový reportér, který o tom slyšel a měl odvahu o tom informovat. Politika Bushovy administrativy ohledně otevřených hranic a její rozhodnutí ignorovat zákony této země je část širší agendy. Prezident Bush podepsal formální dohodu, která ukončí Spojené státy, jak je známe. A učinil tak jak bez souhlasu kongresu, tak i bez souhlasu obyvatel USA. Je to věc, o které slyšelo pouze velmi málo lidí. Opět je to dílem malé hrstky lidí, tam úplně nahoře, ve prospěch investorů. Ale pracující lidé, političtí úředníci z celé země, z vesnic a měst, ti o tomto nevědí vůbec nic. Toto není jen nějaká obchodní dohoda. Je to totální odstranění suverenity těch zemí, které vyústí i v novou měnu, zvanou Amero.

Myslím, že na co by se lidé, žijící na dolaru, měli zaměřit, je právě toto Amero. Je to věc, o které nikdo nemluví. A bude to mít obrovský dopad na život každého v Kanadě, USA a v Mexiku. Amero je nová měna plánovaná pro severoamerické společenství, které se právě mezi Kanadou, Spojenými státy a Mexikem vytváří. Jde o vytvoření území bez hranic, v podstatě jako EU. A dolar, Kanadský dolar a Mexické peso bude nahrazeno tímto Amero. Podle té dohody americká ústava v podstatě ztratí paltnost.

 

Asi si myslíte, že něco takového by bylo na první straně každých novin. Ale jen do tehdy, než si uvědomíte, že lidé, kteří jsou za tím vším, jsou přesně ti samí lidé, kteří stojí za masmédii. To, co nemáte vědět, vám jednoduše neřeknou. Severoamerická Unie je ten samý princip jako Evropská Unie, Africká Unie a za chvíli i Asijská Unie. A ti samí lidé stojí za všemi. A až přijde ten správný čas, Severo-americká Unie, Evropská Unie, Africká Unie a Asijská Unie budou spojeny dohromady, vytvoří poslední stádium plánu, na kterém ti lidé pracovali  přes 60 let. Celosvětová vláda.

(poznámka: na této formě celosvětové vlády – NWO – se pracuje a je naplánována už stovky let Illumináty, kteří jsou v podstatě členy Elity a nejmocnějších lidí světa.)

 

 

„Měli bychom mít jednu světovou vládu, ať se nám  to líbí, nebo ne. Jedinou otázkou zůstává, zda bude dosažena bojem, nebo dohodou.“

Paul Wartburg, Council of Foreing Relations, architekt federálního systému – 1950

 

 

„Jsme vděčni Washington Postu, novinám New York Times, Time Magazíne a jiným výborným periodikám. Jejich ředitelé chodili na naše setkání a zachovali diskrétnost po více než 40 let. Bylo by nemožné, abychom rozvinuli náš plán pro svět, kdybychom po tato léta byli pod dohledem médií. Svět je však dnes vyspělejší a lépe připravený zavádět světovou vládu. Nadnárodní suverenita intelektuální elity a světových bankéřů, je určitě lepší, než samostatné rozhodování každého národa praktikované v minulých stoletích.“

David Rockefeller, Council of Foreing Relations

 

 

Jedna banka, jedna armáda, jedno centrum moci. A jestli jsme se něco z historie poučili, je to fakt, že moc korumpuje a absolutní moc korumpuje absolutně.

Toto je Aaron Russo – filmař a bývalý politik. Nalevo od něho je Nicholas Rockefeller z nejslavnější Rockefellerovy bankéřské a podnikatelské dynastie. Poté co byl Aaron Russo s Nicholasem Rockefellerem velmi dobrý přítel, Aaron nakonec ukončil toto přátelství po tom, co si zjistil, co jsou Rockefellerové zač, a o jejich ambicích.

 

 

Telefonní rozhovor s Aaronem Russo:

„Jednoho dne mi zavolala moje známá advokátka a řekla: „Chtěl by ses setkat s jedním s Rockefeller?“

A já řekl: „Samozřejmě, velmi rád“

Spřátelili jsme se, začal mi prozrazovat spoustu věcí.

Jeden večer mi řekl: „Přijde událost, Aarone,  a na jejím základě půjdeme do Afganistánu, abychom mohli natáhnout ropovod ke Kaspickému moři. Půjdeme do Iráku, vzít ropu a založit vojenské základny na středním východě. A půjdeme do Venezuely a zbavíme se Cháveze.“

První dvě úlohy se jim podařily, Chávez však ne.

Řekl mi: „Uvidíš chlápky prohledávat jeskyně, hledat lidi, které nikdy nenajdou.“

Smál se tomu – že máme tuto válku proti Teroru a přitom tam není vůbec žádný skutečný  nepřítel. Mluvil o tom, jak když máte tuto válku s terorem, není ji možné nikdy vyhrát, neboť to je věčná válka, a tak vždy můžete lidi obrat o jejich svobody

A já říkám: „A jak chcete ty lidi přesvědčit, že je ta válka skutečná?“

A on odpověděl: „Přes média. Média dokážou přesvědčit každého, že je skutečná. Jednoduše o tom pořád do kola mluvíš. Znovu a znovu… a nakonec tomu lidé věří.“

Víte, oni stvořili tu Federální rezervu v roce 1913 pomocí lží. Stvořili 11. září, to byla zase jen další lež. Po 11. září bojují ve válce s terorem, a naráz z ničeho nic vtrhnou do Iráku, to byla další lež, a nyní budou pokračovat s Íránem. Celé je to jedna věc vedoucí k další, ta vedoucí k další…

Řekl jsem mu: „Proč to všechno děláte? Jaký to má smysl? Máte všechny peníze světa, které si vzpomenete, máte všechnu moc. Vždyť ubližujete lidem. To není dobrá věc.“

On odpověděl: „A proč tě zajímají lidi? Zajímej se o sebe a svoji rodinu.“

A pak jsem se zeptal: „Jaký je primární cíl tohoto všeho?“

Řekl: „Našim cílem je označkovat každého člověka na tomto světě RFID čipem. A všechny peníze budou na těch čipech, a všechno ostatní, a kdyby chtěl někdo protestovat proti tomu co děláme, anebo nedělat, co chceme, můžeme mu jednoduše vypnout ten čip.“

Přesně tak – očipovat.“

 

 

V roce 2005 Kongres pod záminkou kontroly imigrantů a takzvané války s terorismem schválil zákon o Real ID, podle kterého je do května 2008 plánováno, že bude každý povinen u sebe nosit federální občanku, která bude na sobě mít skenovatelný čárový kód s vašimi osobními údaji. Tento čárový kód je však jen mezistupeň před tím, než bude karta vybavena sledovacím mikročipem, který bude využívat rádiové vlny na sledování každého vašeho kroku na této planetě. Jestli jste o tom ještě neslyšeli, vězte, že RFID sledovací čip je už v každém novém americkém (i evropském) pasu. A posledním krokem je implantovaný čip, který díky manipulaci a pod různými záminkami už přijalo mnoho lidí.

 

 

Televize ABC:

„Na Floridě máme rodinu, která je skutečným průkopníkem krásného nového světa. Jsou to první dobrovolníci, kteří budou mít identifikační mikročip, implantovaný do jejich těl.

 

Leslie Jacobs:

„Po 11. září jsem se bála o bezpečnost mojí rodiny. Nevadilo by mi, kdybych měl do své paže voperované něco, co by mě identifikovalo.“

 

 

 

Nakonec bude každý uzavřen do modifikované, kontrolní síti, kde každý krok, který uděláme, bude zaznamenán. A když vybočíte z řady, mohou vám jednoduše váš čip vypnout. V té době se každý aspekt společnosti točit kolem používání těchto čipů. Toto je obraz budoucnosti, který vidíte, když otevřete oči to vidět. Centralizovaná světová ekonomika, kde každého pohyb a každá jeho transakce je sledována a monitorována. Všechna práva odstraněna.

Nejneuvěřitelnějším aspektem toho celého je. že tyto totalitní prvky nebudou lidem vnuceny. Lidé si je budou sami žádat. A to díky manipulaci společnosti, vytvářením strachu a rozdělení, to oddělili lidi od vědomí jejich síly a smyslu reality. Proces, který trvá už celé století, jestli ne tisíciletí. Náboženství, vlastenectví, rasa, bohatství, styl, a každá forma vydělování se od druhých a typy pýchy, sloužila k stvoření ovládané populace, naprosto tvárné v rukou hrstky lidí.

Model zní: „Rozděluj a panuj“

A dokud budou lidé vidět sebe sama oddělené od všeho ostatního, povedou sami sebe do úplného otroctví. Muži za oponou to vědí. A také tak vědí, že jestli si někdy lidé uvědomí pravdu o svém spojení s přírodou a pravdu o své osobní síle, celý ten uměle vytvořený duch doby, ke kterému se modlí, se zřítí jako domeček z karet.

„Celý ten systém, v kterém žijeme, do nás hučí, že jsme bezmocní, slabí, že celá naše společnost je zlo a řízena zločinem a tak dále… Je to všechno velká hnusná lež!

Jsme silní, krásní, moudří a výjimeční.

Není vůbec žádný důvod, proč bychom nemohli pochopit, kdo skutečně jsme a kam směřujeme. Není důvod, proč by si průměrný člověk nemohl být úplně vědom své síly.

Jsme neskutečně silné bytosti.

Myslím, že jsem prožil 30 let svého života. Prvních 30 let ve snaze stát se něčím. Chtěl jsem být dobrý v různých věcech. V tenisu, ve škole, ve známkách. A všechno, co jsem viděl z tohoto úhlu pohledu, byla nespokojenost s tím, čím jsem. Ale když jsem se stal ve věcech dobrý, uvědomil jsem si, že jsem tu hru chápal špatně. Neboť v té hře šlo o nalezení toho, čím jsem už byl.“

Naše kultura nás učí, aby jsme ukazovali navenek naše individuální rozdílnosti od jiných. Tak se na někoho podívejte a první, co vás napadne, je: zda je bystrý, hloupý, starší, mladší, bohatší, chudší… A my takto rozlišujeme a strkáme je do škatulí a jako se škatulemi s nimi zacházíme. A oni s námi, takže druhé vidíme jen oddělena od nás samotných způsobem, kterým jsme rozděleni.

A jeden z dramatických zážitků v životě je, když jste z jiným člověkem a z ničeho nic vidíte, v čem je jako vy a bez rozdílu od vás. A zážitkem tohoto faktu, toho, který je vaší esencí, který je mojí esencí, je, vskutku, Ono jedno. Pochopení, že není nic jiné. Vše je jedno.

Narodil jsem se jako Richard Albert, narodil jsem se jako člověk… a potom jsem zjistil všechny to, kdo jsem, jsem-li dobrý anebo zlý, úspěšný nebo ne… To všechno se člověk učí po cestě.“

 

 

Když moc lásky překoná lásku k moci, svět pozná mír.

Sri Chymnoy Chose

 

 

„Ta stará přitažlivost k rasovému, sexuálnímu a náboženskému šovinismu, či fanatické nacionalistické horlivosti, začíná selhávat. Vytváří se nové vědomí, které vidí Zem jako jeden organismus, a poznává, že organismus ve válce sám se sebou se zahubí.“

 

Bill Hicks zvykl zakončovat svá vystoupení tímto:

„Život je jako jízda v zábavním parku, a když do toho jdete, máte pocit, že je skutečná, protože tak silná je naše mysl. Jezdíte nahoru, dolů a dokola, znovu a znovu, cítíte napětí, vzrušení a celé je to velmi pestrobarevné. A je to velmi hlučné, a na chvíli je to velká zábava.

Někteří byli na této jízdě už dlouho a začali si klást otázku: Je to skutečné? A nebo je to jen jízda?

A jiní lidé si vzpomenou, otočí se k vám a říkají: Hej, žádný strach, není se čeho bát, to je jen jízda.

A takové lidi ničíme.

Ať drží zobák, vždyť jsem do té jízdy tolik dal, zavřete mu klapačku!

Koukněte na mé ustarané čelo. Podívejte se na můj velký účet v bance, na mou rodinu, vždyť to musí být skutečné!

Je to jen jízda. Ale my tyhle dobré lidi, kteří se nám to pokoušejí říct, zničíme, všimli jste si? A necháváme démony šílet… Ale na tom nezáleží, je to jen jízda… a my ji můžeme změnit, kdykoliv se nám zachce. Je to jen volba.

Žádná snaha, žádná práce, žádné úkoly, žádné úspory. Jen volba, právě teď.“

 

Mezi strachem… a láskou.

 

 

Revoluce je teď

 

 

 

Zpracoval: Gaspar

/ 9.11. / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz