INDICKÁ PRVNÍ MISE NA MĚSÍC

INDICKÁ PRVNÍ MISE NA MĚSÍC

INDICKÁ PRVNÍ MISE NA MĚSÍC A ZNOVUOBJEVENÍ MIMOZEMSKÝCH ARTEFAKTŮ

rozhovor s Richardem Hoaglandem

 

Dne 14.11. 2008 indická vesmírná sonda úspěšně přistála na povrchu Měsíce. Sonda byla vypuštěna z orbitální družice Chandrayaan -1 (v sanskrtu – měsíční vozidlo) obíhající 100 km nad Měsícem, kde 8.11. 2008 vypustila měsíční družici. Družici vypustila Indická vesmírná badatelská organizace 22.10. 2008. Chandrayaan- 1 ukazuje na první indické úsilí dosáhnout Měsíce. Indie se tak připojila k malé skupině národů, které dosáhli Měsíce a k jednomu ze třech národů, které mají v současné době družice kolem Měsíce. Již začala dodávat snímky s vysokým rozlišením povrchu Měsíce, které vzrušili ty, co hledají nezávislá ověření toho, co přesně na Měsíci je.

 

Jedním z těch, kdo je nejvíce uchvácen misí Chandrayaan-1, je Richard C. Hoagland, který strávil desítky let analyzováním snímků NASA Měsíce a Marsu. Ve své knize z roku 2008 „Dark Mission“ Hoagland tvrdí, že NASA přes Laboratoř tryskových pohonů systematicky zakrývá nebo pozměňuje údaje satelitních snímků, na kterých je zachycena existence mimozemských artefaktů jak na Měsíci, tak na Marsu. Kromě toho zdůraznil, že NASA je poplatná ministerstvu obrany USA vzhledem k národně bezpečnostním předpisům nalezených v chartě NASA.

 

Zeptal jsem se Richarda Hoaglanda na jeho názor ohledně mise Chandrayaan-1 a o její významnosti vzhledem k tezím, že tam byly nalezeny mimozemské artefakty. Zdůraznil při tom výrok prezidenta Obamy z 22.10. 2008: „Indie svým vypuštění  první lunární lodi bez posádky těsně šlape na paty Číně a jejímu prvnímu opuštění kosmické lodi posádkou, což nám připomíná, jak naléhavě musejí Spojené státy oživit svůj vesmírný program, pokud máme zůstat jednoznačnými vůdci ve vesmíru, vědě a v technologiích.“

 

Salla: Co si myslíte o tom, jak dlouho může pokračovat zakrývání NASA-MO  (ministerstvo obrany) mimozemských artefaktů, když se objevují další národy – Indie – umísťující své družice kolem Měsíce a vysílající na něj své sondy?

 

Hoagland: Pokud Obama a ti, co za ním stojí, se doopravdy zajímají o novou indickou misi na Měsíc, jak jeho veřejné prohlášení silně naznačuje (McCain neučinil žádné takové veřejné prohlášení, ani Bush), pak musí Obama také tušit nebo vědět proč je pro Indii zapojení se do toho zcela „neekonomickým“ hlavním domácím výdajem a proč se k tomu ještě plánuje daleko dražší budoucí lunární mise s Ruskem! Takže, ať bude pokračovat „NASA-MO“ v zakrývání mimozemských artefaktů“ za Obamovy administrativy, částečně zdá se, že se do toho zapojuje i Obamova osobní obeznámenost o tom, proč Indové hodlají dobýt Měsíc…a jeho související plány pro nějaký druh „nových vztahů“ s Ruskem.

 

Krátce: Myslím, že se zde konečně pokoušíme o nějaké skutečné „odhalení“ – jestliže s žádného důvodu než z toho, že čím více je zapojeno dalších mezinárodních „hráčů“ (i když jsou řízeni jedním „ústředním“ zdrojem – „rodinami“) …tím více příležitosti se naskytne pro vážné nové „úniky dat“, ať již plánovaných nebo jiných.

 

Salla: Jak úspěšná bude Indie, když se objeví s nezávislými údaji týkajícími se toho, co je na měsíčním povrchu?

 

Hoagland: Mise Chandrayaan je vybavena citlivými, nejmodernějšími, vysoce rozlišujícími přístroji – kamery, radar a jedinečné instrumenty specificky navržené na záznam přístrojů pro „TLP“ – (tzv. „krátkodobé měsíční jevy“ – jasná, minuty dlouhá „světla“, která se objevují na měsíčním povrchu po stovky let…). My na Enterprise, na základě fotek z NASA věříme, že tato dlouho známá „světla“ jsou vlastně světelné nepravidelné solární odrazy od zachovalých skleněných rozvalin na Měsíci, které jsou na fotkách NASA! Doopravdy máme nějaké vcelku pozoruhodné příklady v databázi NASA právě takových odrazů „od skla“! Pokud je to tak, skutečnost, že Indie vybavila svůj lunární orbiter specifickými nástroji a vyslala jej studovat a zaznamenávat tento dlouhotrvající záhadný jev, by se mohla vykládat jako silná předzvěst jejich plánů na konečné veřejné odhalení zdroje těchto odlesků – jakmile budou mít svá vlastní TLP údaje o prastarých skleněných ruinách na Měsíci!

 

Salla: Jak odhadujete, že NASA-MO se pokusí ovlivnit to, co Indie předloží veřejnosti o své budoucí měsíční databázi?

 

Hoagland: Indická vláda před několika lety podepsala „memorandum porozumění“ s NASA ohledně této indické mise na Měsíc. Výsledkem toho je pár experimentů NASA letících s misí Chandrayaan vedle indických experimentů od zainteresovaných vědců z JPL (laboratoře tryskových pohonů). Avšak plánuje-li indická vláda odhalit „dobrou věc“, nevěřím, že NASA si udrží dost vlivu pro své širší politické cíle. Znovu, vše závisí na dohodách, o kolik navýší „potravní řetězec“ a kolik „změn“ Obama a ti, co stojí za ním, skutečně podpoří …při rozjezdu do roku 2012.

 

Salla: Považujete Indii za možného uchazeče, který bude informovat svět o artefaktech na Měsíci skrze satelitní snímky?

 

Hoagland: Rozhodně ano. Indické védy pozoruhodně narážejí na prastarou, rozsáhlou historii špičkové technologie všeho lidstva – ze vzdálených věků, když byly Měsíc, tak Mars (a mnoho ostatních těles v našem solárním systému) kdysi obydleny…našimi vznešenými a mocnými předky. Jestliže se má uskutečnit „odhalení“ této dlouhotrvající pravdy, není žádný jiný vhodný „posel“ než Indie…pokud jí to dovolí uveřejnit ostatní geopolitické síly v tomto období na ni působící. Obamova nezvyklá veřejná „specifikace“ indické nové mise na Měsíc…týdny před tím, kdy byl v pozici cokoli s tím ještě udělat…je velmi zajímavým znamením toho, co by se mohlo stát v nadcházejících měsících…

 

Salla: Očekáváte, že ti stojící za tímto tajemstvím jsou si plně vědomi indického odhalení pravdy o tom, co je na měsíčním povrchu a mohou se pokusit předejít takovým souvislostem, aby neztratili důvěryhodnost?

 

Hoaghland: To nás znovu vede zpět k Obamově veřejné reakci proti indické misi dokonce ještě před tím, než byl zvolen. Jsem sice opatrný, ale optimistický v tom bodě, že „změna“ přichází. Kdo ji iniciuje (zda my ze strachu, že „ztratíme tvář“ …nebo Indové) je zcela na spadnutí….objeví-li se vůbec. Umožnit to Indii „udělat“ má v sobě jistou logiku. Poskytne to NASA tolik potřebné „věrohodné popírání“ – v termínech jejích vlastních desetiletí trvajících údajů NASA a zakrývání; Indové prostě měli „lepší novější vybavení“…které umožnilo vědecký důkaz toho, na co se pouze jen již 40 let naráží na starých snímcích NASA! Protože se všemi dalšími nakonec politickými rozhodnutími by se zdálo, že závisejí jen na tom, jak hloupí si „oni“ o zbytku z nás myslí, že jsme….abychom koupili tento typ „indického odhalení“. Pokud přijde. Zůstaňte na příjmu.

 

Více o Hoaglandových výzkumech o NASA a vesmírných misích: Enterprise Mission website: http://www.enterprisemission.com.

 

 

PhDr. Michael Salla

překlad Karel Rašín

 

 

Převzato:  http://www.exopolitika.cz/

/ Různé / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz