Morgellonový syndrom

Morgellonový syndrom

Důležité!

Morgellonový syndrom dr. Gwen Scott – léčebný protokol nemoci chemtrails

 

Zatímco jsme tlačeni do mnoha směrů, vede se proti nám a našim blízkým válka. Tato válka představuje útok ze vzduchu. Dr. Gwen Scott N.D. nabídla výsledky mnohaleté snahy a výzkumu, aby pomohla s protiakcí a pomohla našemu zdraví a životu. Přečtěte si to prosím a rozšiřte!

 

Pozn. redakce OSUD.cz: Zdá se vám v poslední době ta „chřipka“ opravdu nějaká divná? Zde se podívejte proč…. a začněte pro své zdraví, resp. udržení života, dělat něco dříve, než později. Samozřejmě, můžete i nadále nevěřit. Jen se pak nedivte. Obzvlášť, jste-li modroocí..

 

Zatímco jsme tlačeni do mnoha směrů, vede se proti nám a našim blízkým válka. Tato válka představuje útok ze vzduchu. Dr. Gwen Scott N.D. nabídla výsledky mnohaleté snahy a výzkumu, aby pomohla s protiakcí a pomohla našemu zdraví a životu. Přečtěte si to prosím a rozšiřte!

Pro lidské bytosti a všechny živé věci jsou to nebezpečné časy. Náš vzduch je toxická polévka, kvůli chemtrails. Těžké kovy, biologické patogeny, „vlákna“, polymery a další nebezpečné materiály jsou denně rozstřikovány po celé planetě. Tyto materiály jsou jemné částečky a jsou snadno vdechnutelné. Jakmile jsou v těle, stávají se za méně než minutu systémové.

Před deseti lety jsem měla čest setkat se s předním nezávislým výzkumníkem a vědcem zkoumající chemtrails, Cliffordem Carnicomem (carnicom.com). Prostřednictvím jeho neúnavné a nesobecké snahu jsme začali odhalovat složky této toxické polévky. Při každém jeho novém objevu jsem navrhla přírodní lék, který pomohl v lidském těle zmírnit důsledky. Následující dokument představuje mé nejlepší a aktuální chápání problému.

Mnoho zde předkládaných informací pochází z vědecké komunity (od pana Carnicoma a mnoha dalších, kteří si přejí zůstat v anonymitě). Část představují osobní zkušenosti, pozorování a svědectví klientů.

Tak, jak se mi dostává nových informací, práce se vždy vyvíjí. Píši toto 31. ledna 2009. Ačkoliv cítím, že tento protokol je platný, mohou následovat dodatky. Nakonec směs rozstřikovaná do ovzduší se mění také. A také se nezdá, že všechny prvky, účel a přípravky jsou známé v této době všem.

Nabízím tuto práci všem. Měla by být kopírována, sdílena a rozesílána. Nicméně neslouží to k obohacení kohokoliv. Představuje deset let mé práce zdarma, pro blaho lidstva. Věnovala jsem jí svoji mysl, tělo a ducha. Tyto časy po nás vyžadují zbavit se hrabivosti a sobectví. Veškerý život, jak ho známe, se obrací na ty, kdo dokážou slyšet. Doufám, že některé chytré hlavy k tomu přispějí, poučí se z toho a zdarma předloží své vlastní názory stejným způsobem. Pouze nesobecká spolupráce může lidem přinést naději na překonání těchto útoků.

 

Prvky morgellonů/syndromu chemtrails

Kovy – vědecky prokázané

Biologické/mykoplazmatické baktérie, viry, plísně – vědecky potvrzeno.

„Vlákna“/pseudo-život/pozměnění paraziti – vědecky potvrzeno

Frekvence vstupující do těla prostřednictvím manipulace s atmosférou – potvrzeno

Částice vápníku – potvrzeno

Částice hořčíku – potvrzeno

 

 

Rozložení komplexu

 

A. Kovy – hliník, barium, titan, možné další

Nejlepším a nejúčinnějším způsobem, jak odstranit těžké kovy z těla na denním základě je křemelina nebo jíl. Lékařský výzkumník našel nejčistší zdroj potravinové kvality zvaný „fosilní mouka“ na Permaguard.com. denně to přijde na pár haléřů a nemá žádné známé vedlejší účinky, je-li užíván v destilované vodě, na lačno. Většině lidí zdá se stačí jedna čajová lžička denně. Jíl je bohatý na křemen, který pomáhá tělu fungovat. Měl by být skladován ve skle nebo v papíru, ne v plastu. Lékař výzkumník zjistil, že většina křemeliny je znečištěna kovy a dalšími toxiny, dokonce i ty prodávané v obchodech se zdravou výživou. Tento zdroj pochází ze dna hlubokého jezera v Utahu a zdá se, že byl ochráněn před znečištěním prostředí.

Povšimněte si prosím, že tento lékař výzkumník strávil léta a provedl stovky testů vlasů a krve, aby potvrdil, že kovy jsou tímto jílem z těla skutečně odstraňovány.

 

B. Biologické složky

Věřím, že jiní přede mnou (Rife, Beauchamp, Nassans a jiní) měli ohledně povahy organizmů, kterým říkáme baktérie, viry a plísně, pravdu. Tito vědci věřili v pleo-morfickou povahu těchto bytostí… že baktérie se může přeměnit, či „metamorfovat“, na vir nebo plíseň, a dokonce na drobný „semenáček“, který se může před léčbou schovat a objevit se později.

Ať již je to pravda, či nikoliv, existuje několik přírodních medikamentů, které působí na všechny tři, a viděli jsme u nich při léčbě morgellonů/nemoci chemtrails úspěch.

 1. Koloidní stříbro: používané vnitřně se zdá mít vynikající výsledky. Je také velmi účinné jako nosní sprej. Většina lidí používá probatika s koloidním stříbrem, protože může zahubit „dobré“ baktérie ve střevech.
 2. Zázračná mýdlo II (bez zvlhčovače): vynikající koupelové smáčedlo, šampon a přípravek na mytí celého těla. (miracle2.net nebo distributor – nyní upřednostňuji Kathy Zozula v Pennsylvánii, 412-558-0438)
 3. Zázračný neutralizér II: čirá tekutina, skladované v lednici, užívaná denně. Doporučují 7 kapek denně, ale někteří lidé potřebují více. Někteří lidé si také ostříkávají tváře, inhalují ho do dutin a stříkají si ho do vlasů. Zdá se, že „neutralizuje“ některé patogeny… plísně zabíjí okamžitě. Bylo mi řečeno, že také vytváří v těle zásadité prostředí.
 4. Deep Health od Herbs, atd.: Tento výtažek obsahuje mnoho bylin, určených pro posílení imunitního systému. Některé z bylin byly tradičně používány pro zabíjení baktérii a virů, a stejně tak plísní.
 5. Yeast Re-Leaf od Herbs, atd.: Tento výtažek obsahuje mnoho bylin, včetně Pau D’ Arco, které byly tradičně používány pro hubení plísní.
 6. Dieta je také důležitá: potraviny by měly být organické, místní, a vypěstované pokud možno ve skleníku (naše Země absorbuje všechny toxiny padající z oblohy… jsou pak v potravinách). Pokud jíte maso, nejlepší je organické, z volného výběhu. Destilovanou vodu pro vnitřní užití a stejně tak pro vaření. Je třeba se vyhnout mikrovlnám. Pouze neupravené organické tuky. Mnoho „organických“ potravinových společností bylo koupeno velkými firmami. Označení „organické“ může být zavádějící. Některé firmy nám však stále dodávají čisté, zdravé potraviny. Jejich počet se zmenšuje, takže pěstování vlastních potravin ve skleníku je dobrým plánem.
 7. Velmi silný, kapalný jód, užívaný denně, je pro kontrolu plísní zdá se velmi prospěšný. Požívání velkého množství kokosového oleje se rovněž zdá být velmi prospěšným.
 8. Čištění orgánů (jater, střev, ledvin, močového měchýře, plic atd.) je velmi prospěšné. Dr. Hulda Clark má řadu dobrých přípravků, stejně jako mnoho dalších v lékařském světě. Najděte si takové, které vám vyhovují.
 9. Jako vždy, cvičení tělu pomůže při detoxikaci a obnově. Vyberte si formu, která vás těší. Protože se mrtvá tkáň z odumřelých patogenů hromadí ve žlázách, je pohyb pro jejich vyplavení ze systému důležitý. Lymfatický systém nemá žádnou „pumpu“, jako je srdce (krev), takže pohyb je důležitý.
 10. Existuje mnoho bylin s antibakteriálními. Proti-virovými a proti-plísňovými účinky: česnek, všechna „italská“ koření, kurkuma, zázvor, cibule, čínské houby (reishi, maitake, shitake atd.), Pau D’ Arco, chilli papričky a mnoho dalších, které můžeme do naší stravy zařadit. Trochu to prozkoumejte a najdete potraviny a byliny, které se vám budou líbit a budou vám chutnat. Cukry živí plísně a je třeba se jim vyhýbat, stejně jako všem rafinovaným, denaturovaným a změněným potravinám. Chceme také jíst probatické potraviny jako kefír, jogurt atd.
 11. Namáčení chodidel v Zázračném mýdlu II bylo extrémně účinné při zabíjení plísní na nohou. Namáčení nehtů při plísních funguje také.

 

C. Polymery/vláknito-optický materiál

Tato složka morgellonů je pravděpodobně na léčbu nejobtížnější. Zdá se, že se včleňuje do vlasů, pokožky, očí (zorniček), a stejně tak do dalších orgánů těla. Může být použita jako „povlak“ nebo vnější membrána „vlákny“ nebo upravenými parazity. Nenašla jsem doposud nikoho, kdo by znal skutečnou odpověď ohledně jejich účelu (mnozí spekulují o kontrole mysli/těla atd.) nebo účinné terapie pro jejich „vyplavení“ ze systému. Nicméně existují jisté důkazy, že následující terapie jejich vylučování povzbuzují.

 1. Při použití organické šťávy kloktané v ústech (bude probráno později) tento polymer vyjde z úst spolu s „vlákny“.
 2. Pití organického hroznového džusu a organického červeného vína zdá se také povzbuzuje vylučování plastů ze systému. Někteří lidé hlásí, že pití bublinkové vody pomáhá také.
 3. Napařování plic olejem T-tree (bude probráno později) pomáhá též. Také kouření čistého, neupraveného tabáku (indiánského) pomáhá lidem to vykašlat.
 4. Jablečný ocet (pouze organický), rozpuštění v destilované vodě je dobrý pro vyplavování toxinů.
 5. Napařování se ve sprše (používejte dobrý filtr) pomáhá mnoha lidem to vykašlat a vyfoukat.
 6. Zdá se, že Zázračné mýdlo II pomáhá rozkladu a vytahuje to, obzvláště v horké lázni.
 7. Zdá se být velmi pravdivým, že „plasty“ se začleňují do sítě plísní. Někteří tvrdí, že je plísně používají jako potravu, ale není to známo. Je pravda, že když je plíseň „rozbita“, je polymer uvolněn a opouští tělo přes dýchací systém, vyměšovací systém a chodidly.

 

D. Vlákna/paraziti/pozměněné životní formy

Existuje mnoho teorií a mnoho spekulací ohledně toho, co ta „vlákna“ v morgellonech jsou. Někteří říkají, že je to geneticky upravená bavlna, jiní, že nějaký výtvor nanotechnologie, a další, že je to živý parazit. Viděla jsem jich mnoho pod mikroskopem, a tisíce z nich pocházely z mého těla. Většina z jejich vlastností jsou pro mne stále záhadou, ale za pomoci některých skvělých vědců a osobních pozorování mám ohledně jejich povahy pár teorií:

 1. Zdá se, že mají nízkou úroveň inteligence
 2. Jsou vysoce magnetické
 3. Jsou přitahovány k vínu, ať již šťávě nebo červenému vínu (organickému – ne tak u vína, které bylo denaturováno a oslabeno)
 4. „Shlukují se“, což znamená, že následují pohyb „vůdců“. Pohybují se směrem k něčemu nebo od něčeho, co je buď přitahuje (víno), nebo odpuzováni od něčeho, co nemají rády (světlo červeného laseru)
 5. Mají různé „konce“. Některé mají háčky, jiné vypuklinu, další jsou rovné
 6. Nesou v sobě patogeny
 7. Mají tlustou, houževnatou slupku, která se zdá být vláknito-optickým/polymerovým materiálem, který je vysoce fluorescentní
 8. Některé z těla v tichosti vyjdou a „začnou být“ podobné vlasům, zatímco jiné vytváří boláky a způsobují ostrou, intenzivní bolest
 9. Zdá se, že jsou schopné „metamorfovat“ do mnoha forem… listů, bacilů, zlata, stříbra a dalších, kdy pouští lidské tělo velmi viditelným způsobem.  Zdá se, že komunikují s ostatními životními formami, jako brouky, a dokážou ovlivnit chování. To je možná to nejpodivnější a nejzáhadnější aspekt jejich „vlastností“.

 

Zprávy v množství a rozsahu neustále rostou. Jak a proč „metamorfují“ do jiných forem mi stále známo není. Zdá se, že lidé, kteří dosáhnou stádia, kde k těmto fenoménům dochází, jsou morgellony nejvíce nemocní. Ironicky, či možná nikoliv, si to vyžaduje velmi silný imunitní systém a ducha tyto nepřirozené patogeny „vyhnat“. Používají Zázračné mýdlo II a neutralizér pro čištění svých oděvů, domovů a příslušenství a ukázalo se to jako nápomocné. Dodržování ostatních protokolů /jíl, dieta, byliny, koloidní stříbro atd.) také tyto symptomy značně zmírnilo.

 

Zdá se, že vlákna jsou také přitahována k vodě a dlouhé koupele se ukázaly být nápomocné.

 

Mnoho lidí hlásí, že tato „vlákna“ v koupeli jejich tělo opouští. Někteří vědci výzkumníci věří, že „vlákna“ jsou pozměněnou formou parazita zvaného hlíst kmene Aschelminthes (poznámka: po začátku 20. století byla většina, ne-li všechny informace o Aschelminthes buď pozměněny, nebo vágní). Protože jde o stvoření přebývající ve vodě, dávalo by smysl, že by byly přitahovány k vodě. Nicméně obecně existuje shoda, že pokud jsou tato „vlákna“ hlísti, byli pozměněni a jde o pseudo-životní formu.

Další zajímavé pozorování… když jsem je vytrhala ze své paže a dala je do misky, zůstala stát buď vzpřímeně, nebo pod ostrým úhlem, směřujíc nahoru. Asi po 2-3 týdnech lehla. Mohlo by to být jejich magnetickými vlastnostmi reagujícími na frekvence ve vzduchu, nebo by mohlo jít o přirozený způsob „držení se“ na kameni nebo rostlině (hlísti to dělají) a čekání na dalšího hostitele. (Viz úplná zpráva o přitahování e vytahování „vláken“ z mých paží na konci tohoto dokumentu, neboť to může obsahovat vodítka pro vědeckou komunitu ohledně jejich povahy, kterých jsem si nepovšimla).

Jednou z terapií, která lidem umožňuje tato vlákna „vyexpedovat“, je rázné vyplachování úst organickou hroznovou šťávou. Šťáva by měla být nalita do sklenice, pak vypita v malém doušku, kterým se pak vyplachuje asi 10-15 vteřin. Pak to člověk vyplivne do umyvadla nebo mísy, aby si mohl prohlédnout výsledky. K dnešnímu dni u mnoha set lidí, kteří podstoupili tuto terapii, jsem nenašla nikoho, kdo by tato „vlákna“ nevytvářel (až na lidi s umělým chrupem… výstupní cesty jsou zapečetěné). Pro nejlepší výsledky je třeba tento proces provádět 7-10 krát. Někteří lidé hlásili, že tuto terapii provádí 30-50 krát po sobě. Nicméně podle mé zkušenosti, pokud „vyexpedujete“ příliš a příliš rychle, zuby, plomby a korunky se mohou narušit. Po terapii se ústa a jazyk opláchnou. Je-li zub křehký, často pomůže vyplachování koloidním stříbrem. Také pomůže pít organický hroznový džus a organické červené víno, protože se zdá, že stádně následují hrozno ven ze systému.

Skvělý chemický inženýr mne přivedl na tuto terapii, je zatím v raném stádiu tělesného testování, ale zdá se, že pomáhá vlákna zdolávat. Dr. John Milewski objevil poté, co dal vodu na magnetit na tři dny, že i samotná voda se zmagnetizuje. Podával ji rostlinám a ty prospívaly. V podstatě ještě mnohem více, neboť se staly velmi velkými a zdravými. Pozorovala jsem to u všech mých více než 40 rostlin. Tento chemik si myslí, že to „přehazuje póly“ pseudo-životních forem a činí je impotentními. Je možné, že jsou k ní přitahovány a vyplavovány z těla podobně, jako u hroznové šťávy. Povšimla jsem si, že pokud si vyplachuji ústa magnetickou vodou (Ormus) před použitím terapie s hroznem, dojde k nárůstu množství škodlivin opouštějících má ústa. Snad ohledně tohoto děje najdeme časem nějaké odpovědi.

Kupodivu jsem nedávno viděla reklamu na „přírodní čistič záchodových mís“. Reklama říká, že tableta, kterou vhodíte do nádrže, obsahuje „hydro-minerální magnety“ a zabije baktérie a plísně. Přehled zjištění dr. Johna Milewskiho můžete najít na internetu.

Při nejmenším se zdá, že jde o velmi účinnou detoxikační látku, protože při jejím používání se množství moči a fekálií zvýší.

 

Dr. Hulda Clark napsala mnoho knih a ve všech z nich uvádí parazity a znečišťující látky jako primární příčinu veškerých nemocí. Protože existuje velmi slušná možnost, že část „vláken“ mohou být paraziti, dává smysl dodržovat její protiparazitický protokol. Věřím, že dvěma hodnotnými aspekty jsou 17 denní bylinné čištění a „zapper“.  Bylinný přípravek obsahuje tři byliny, které jsou silné a byly tradičně používány pro očistu od parazitů. Její přípravky a dávkování jsou velmi specifické a člověk by to měl dodržovat. „Zapper“ je frekvenční zařízení určené pro zabíjení parazitů. Je důležité přečíst si její knihu (Léčba všech nemocí), abyste pochopili, co děláte a proč.

 

Dokonce i kdyby „vlákna“ nebyli paraziti, mělo by to zcela jistě pomoct tělu zbavit se všech existujících parazitů. Jak dr. Clark vysvětluje, paraziti způsobují nemoci a připravují tělo o jeho přirozenou léčebnou energii.

 

 

SNADNÉ, DOMÁCÍ TESTY

 

Mezi většinou lidí koluje, že existují nemocní „morgellonovou nemocí/nemocí chemtrails“ a zbytek světa. Jinými slovy, pokud lidí nevykazují boláky, nejsou dotčeni. Díky vědeckému výzkumu Clifforda Carnicoma víme, že je to mylné. Pan Carnicom udělal mnoho krevních testů, dokud to nemohl statisticky vyhodnotit a zahrnout tam každého člověka na planetě. Jinými slovy, VŠICHNI, které testoval, měli v krvi „vlákna“ v různé míře. Udělal dostatek testů, aby jeho statistické hodnocení bylo správné. Ohledně toho, proč někteří lidé (jejichž počet rychle roste) mají boláky, a jiní ne, je třeba prodebatovat. Osobně věřím, že imunitní systém odvádí svoji práci a vytlačuje tyto věci ven z těla. Nakonec, nepatří tam.

Lidé si povšimli, že na všech hlavních mediálních sítích, jakož i na španělských kanálech, jsou propagovány léky pro lidi s boláky po celém těle. Bylo mi řečeno, že boláky nikdy neukazují, ale ukazují šťastné lidi, kteří jsou šťastní a těší ne na opětovné zapojení se do společnosti, protože jejich zjev je nyní přijatelný. Na španělských stanicích je prezentován stejný problém „boláků všude“, ale je nabízen bylinný lék. To naznačuje široce rozšířený problém. Bylo mi také řečeno, že zprávy nedávno ukazovaly lidi v Peru s velkými boláky, ošetřovanými oplachováním jódem. Komentátor řekl, že příčina je „neznámá“.

Vyplachování úst hroznovou šťávou (probráno dříve) – vidíte po vyplivnutí ve šťávě vlákna? Tato vlákna byla identifikována jako identická s těmi v krvi, v kožních lézích a vzduchu (viz analýzy Carnicoma na internetové stránce carnicom.com).

 

V temné místnosti se podívejte na své zorničky černým světlem. Svítí vám? Pro lidské oči není přirozené „svítit“. Bylo mi řečeno nedívat se do černého světla dlouho, protože může poškodit oči (závisí na vlnové délce).

Pomocí digitálního teploměru si měřte teplotu dvakrát nebo třikrát denně. V průměru by normální lidská teplota měla být 36,67 stupňů. Všichni lidé, které jsem o to požádala, hlásí mnohem nižší teplotu, někteří až 34,45. Lidé také hlásí, že častěji pociťují chlad. Mám mnoho teorií, proč se to děje, ale žádné konkrétní vědecké důkazy. Vím, že horké koupele a sezení u ohně lidi velmi zklidní.

Po 10 letech práce s „morgellony“ a jejich pozorování je stále ještě třeba udělat spoustu práce. Jsem si jistá, že bude průběžně aktualizována. Používala jsem stovky různých terapií (některé škodlivé, některé prospěšné) a tyto jsou ty nejlepší, které mohu nabídnout. Splňují kritéria dostupnosti pro každého, nejsou drahé a jsou účinné. Vždy se podělte o moji novou terapii se svým praktickým lékařem. Je to důležité, abyste se vyhnuli kontraindikacím.

 

 

RESPIRAČNÍ PROBLÉMY

 

Ačkoliv to není specifické pouze pro lidi trpící morgellony, respirační problémy jsou při pokusu uzdravit tělo důležité. Kyslík je pro léčbu to hlavní. Fungujeme na velmi nízké úrovni kvůli jeho nedostatku při dýchání. Je třeba mít na paměti, že všechny jemné částečky rozptýlené v našem vzduchu (těžké kovy, vlákna, patogeny atd.) vymísťují kyslík.

Nedávno bylo hlášeno, že 70-80% nových plicních pacientů nikdy nekouřilo. To není překvapující.

Nedávno mi bylo řečeno, že kovy (hliník, barium atd.) mají tvar podobný meči, takže mohou proniknout plícemi snadněji a vstoupit do krevního řečiště. Je třeba mít také na paměti, že barium potlačuje kašlání. Lidé by měli při všech těch přicházejících toxinech kašlat neustále, ale kašle jich jen málo.

Existuje pár dobrých přírodních terapií, které pomáhají detoxifikaci plic, jejich opravě a obnově.

Můžete-li, noste venku masku. Vím, že to vypadá legračně a může to být nepohodlné, ale neexistuje žádný lepší způsob, jak udržet všechny ty částečky mimo plíce.

Všechny dýchací systémy fungují nejlépe, když jsou vlhké. Plíce potřebují vlhkost, aby vypudili nechtěnou hmotu. Napařování se ve sprše (používejte dobrý vodní filtr) a používání odpařovačů během spánku v noci může pomoct mnohým lidem, obzvláště v suchých podnebích.

Můžete se napařovat bylinami: dobrý je olej z T-tree. Pár kapek do džbánku, něco vařící destilované vody, a hluboce inhalujte a čichejte. Když pára dojde, vylijte zbytek do kanálu. NIKDY to nepijte. Sůl je dalším vynikajícím plicním tonikem a látkou pro napařování. Měla by to být mořská sůl nebo „skutečná“ sůl. Lidé těžící sůl mají velmi málo problémů s dýcháním, a to díky vdechované soli.

Někteří lidé kouří čistý, nepozměněný indiánský tabák. Bylo mi řečeno, že to pomáhá částečky blokovat, protože to vytváří hlen, který lze pak vykašlat. Ačkoliv je to kontroverzní, věřím, že to pomáhá.

Braní vitaminu C má pomáhat plicím také.

 

 

DODATEČNÉ POZNÁMKY A POZOROVÁNÍ

 

 1. Čím více používám jód (kapalnou formu), tím více výsledků při kontrole a rozbíjení sítě plísní vidím. Vidím také nárůst v množství polymerů/plastů opouštějících můj systém. Používám ho s destilovanou vodou.
 2. Je pravda, že vápník je pro nás dobrý, nicméně jeho přílišné množství v krevním řečišti může způsobit vážné zdravotní problémy, obzvláště v kardio-vaskulárním systému. Přirozeným způsobem, jak snížit hladinu vápníku, je brát fosfor (minerál nebo bublinkovou vodu), protože vápník a fosfor mají ve střevech stejnou absorpci. Můžete si nechat zkontrolovat hladinu svého vápníku u praktického lékaře a zjisti, jestli ho máte příliš nebo málo.
 3. Hořčík je potřeba pro mnoho tělesných funkcí. Ale když kombinujete hořčík s hliníkem (řekl mi to fyzik), můžete dostat krevní sraženiny, nebo při nejmenším zhoustnutí krve. Některá dobrá řediva krve obsahuje zázvor, kajenský pepř a ginko biloba. Je velmi důležité tyto bylinky do svého systému nezavádět, pokud již trpíte řídkostí krve. Věše krev se může stát příliš řídkou a mohli byste „vykrvácet“.

 

 

PŘITAHOVÁNÍ A EXTRAKCE „VLÁKEN“ Z PAŽÍ

 

Pokud jste četli práci Clifforda Carnicoma o morgellonech, a doporučuji vám to (carnocom.com), pak víte, že jsem subjektem, který poskytl vzorky vláken ze zad. Vlákna se objevila pro morgellony obvyklým způsobem, velmi bolestivým, žihadlovým způsobem, a vyvrcholilo to velkými boláky vypadajícími jako sopky. Některé se zhojily během týdnů, přičemž další zůstaly otevřené měsíce, a v několika případech roky.

Problémem u mne bylo, že jsem je chtěla studovat vcelku. Vlákna byla často včleněna do jizvové tkáně, a vždy byla potrhaná.

Povolala jsem svého „zdráhavého šamana“, aby našel způsob, jak tyto věci přitáhnout na moji paži, kde bych je mohla studovat na vlastní oči. Chtěla jsem je celá, „živá“ a po ruce. Navrhl obklad, který toho dosáhl. Nepodělím se o ingredience, protože tento proces trval měsíce, a byl neskutečně bolestivý.

Když se začaly objevovat, byly velmi tmavé a velké. Bylo snadné je vidět bez zvětšení. Vytrhla jsem jich asi 40-50 a dala jsem je panu Carnicomovi na pozorování. Velmi ho zajímalo vidět, že v jeho míse se vzorky stojí, jak bylo zmíněno dříve.

Podíval se na ně pod velmi citlivým mikroskopem a potvrdil mi, že jsou to stejná „vlákna“, která jsme viděli u vzorků tkáně, krve a vzorků z úst.

Po několika měsících jsem si povšimla, že „vlákna“ jsou menší a hůře viditelná. Opět jsem požádala svého „zdráhavého šamana“ o roztok a on navrhl velké zvětšující sklo (3x) se světlem. Fungovalo to dobře a byla jsem schopna najít menší vlákna snadněji a pak je vytrhnout. Chovala se stejně, jako ta větší, ale pod větším zvětšením jsem mohla vidět, že jejich „ocásky“ se liší. Některá měla jasné háčky, jiná „vypoukliny“ a některá byla rovná. Říkám tomu „ocásky“, protože ty se objevily jako poslední.

Opět jsem jich denně z paže vytáhla 40-50. Proces se stal trochu obtížnějším, protože některá uvízla pod pokožkou a musela jsem odloupnout vršky jehlou, abych je mohla vytáhnout. Až dosud šla ven jen málo porušená. Nyní byla nějakým způsobem narušená a začala jsem mít menší boláky. Nicméně nebyly takových rozměrů, jako na mých zádech, kde se objevily spontánně. V jistou dobu jsem si oholila malou část své paže, abych viděla výsledky. Bohužel to způsobilo velmi svědivou vyrážku, která trvala měsíce. Mám podezření, že jsem je narušila a uvolnila nějaký druh „nákladu“.

Také jsem si začala všímat nové vrstvy kůže, která byla „plastická“ a velmi „rozkvetlá“. Zdálo se mi, že vlákna žila v plastovém materiálu a mohla ho používat pro utváření vnější slupky. Později jsem byla schopná pod mikroskopem pozorovat vnější optický obal vláken, která byla během procesu vytržena.

Další důležité pozorování: všechny mé extrakční nástroje, které jsou z nerezu, začaly vykazovat známky magnetického přitahování. Jehla se chytala k pinzetě atd. Vlákna také začala lnout ke kovům, a bylo těžké je posbírat. Pak jsem je začala dávat do malé sklenice s čistým alkoholem, abych je dostala z pinzety.

Později se začala objevovat třetí generace. Tato vlákna byla (a stále jsou) velmi jemná a je obtížné je sbírat. Používám pro jejich pozorování klenotnickou lupu se zvětšením 30x (ta se také značně zmagnetizovala). Tato drobná vlákna vypadají a reagují přesně jako ta větší dříve. Mohou vytvářet malé boláky, ale nejsou tak bolestivé. Mohu na nich nosit oblečení, aniž by to bylo nepříjemné, což jsem u těch větších dělat nemohla.

Rozmnožují se? Je to to samé, jen o jiné velikosti? Jsou to částečně živá stvoření?

Řeknu, že po vytažení se pohybují jako „had“. To by mohla být reakce plastů/polymerů na napínání a stahování, nebo by to mohla být nějaká forma života, reagující na to, že je vytahována ze svého „hostitele“. Na to je ještě třeba odpovědět.

Tato vlákna „rostou“ rychle, někdy půl centimetru za noc. Některá, jsou-li ponechána v klidu, pokračují v růstu a jsou pak jako vlas. Dokonce i mění barvu, aby vypadala jako ostatní chlupy na paži. Mé jsou blonďaté a tato tmavá vlákna se stanou blonďatými chlupy, s tmavými kořeny. Když jsou tyto „chlupy“ utrženy, vypadají a chovají se přesně jako krátká, tmavá vlákna (háčky, vypoukliny, rovné, pohyb jako had). Můžete velmi snadno říct, jestli jste vytrhli skutečný chlup nebo jeden z těchto.  Tato vyjedou snadno, zatímco u skutečného chlupu to při vytahování štípne (ženy to znají).

Podílím se o tyto zkušenosti s nadějí, že nějaký velmi chytrý člověk do této „morgellonové“ skládačky přispěje, pro nás všechny.

Jakmile se mi dostane nových informací, bude tento protokol aktualizován.

 

Mnoho požehnání

Gwen Scott, N.D.

translation OSUD.cz 2009 by Luboš

Převzato: http://www.osud.cz/

/ Zdraví / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz