Chcete změnit svůj život?

Chcete změnit svůj život?

Chcete změnit svůj život?

Evropská revoluce

 Tato prezentace vznikla na začátku června 2011 na základě významných událostí z posledních týdnů. Na následujících stránkách jsou uvedené informace o důležitých událostech, které se ve velké míře dotýkají nás všech a proto je jistě důležité věnovat jim pozornost. Pokud chcete mít přehled o věcech, které v blízké budoucnosti pravděpodobně změní Váš život a případně je nějak ovlivnit, čtěte následující informace velmi pozorně.

Předmětem těchto informací není podat podrobný rozbor daných témat, ale jen poukázat na konkrétní události, které v širším kontextu nabývají velkého významu. Tato prezentace si klade za cíl dodat potřebný impuls k zájmu o aktuální dění a hledání pravdy místo pasivního přijímání předkládaných faktů ze strany masmédií.

 

 

Pro lepší přehlednost je tato prezentace rozdělena do několika bloků, které se budou zabývat těmito oblastmi:

 1. Plánované reformy v ČR
 2. Krátký náhled do korupce v ČR
 3. Demonstrace v ČR
 4. Masové demonstrace v Evropě
 5. Cenzura masmédií v ČR
 6. Co bude dál?

 

 

Daně

(zdroje:www.aktualne.centrum.cz , www.penize.cz , www.finance.cz , www.nasepenize.cz ,

 

 

1/ Od 2008 = zvýšení nižší sazby DPH z 5% na 9%

2/ od 2010 = zvýšení obou sazeb DPH:

a) Základní sazba DPH se zvyšuje z 19% na 20%

b) Snížená sazba DPH se zvyšuje z 9% na 10%

3/ Od 2012 = zvýšení nižší sazby DPH z 10% na 14%

4/ Od 2013 = sjednocení obou sazeb na 17,5%, a to bez jakýchkoliv výjimek základních potravin.

 

 

Toto razatní zvýšení nižší sazby DPH se týká zejména potravin, nealkoholických nápojů, vodného a stočného, tepla, městské dopravy, knih, časopisů a novin, ubytovacích služeb, kulturních akcí, léků a zdravotnických pomůcek, dětských plen či stavebních prací.

 

Otázkou je: „MÁTE NA TO?“

 

 

Všechny státy EU (kromě jediného Dánska) považují jednotnou daň za ekonomicky neefektivní a nepravedlivou, a proto ji nevyužívají. Jako důvod k tak razantnímu zvýšení DPH byla uvedena potřeba financí do důchodového systému. Ovšem je tomu skutečně tak?

 

Důchodová reforma 

 

Jednou z nejvýznamnějších změn je zvýšení věku pro odchod do důchodu. Ten má tato reforma zvýšit na 67 let pro osoby narozené v roce 1977 a osobám mladším se tato hranice zvyšuje zaždým rokem o dva měsíce. Ve všech zemích EU se pohybuje věk pro odchod do důchodu mezi 60 a 65 lety. Nikdo nemá stanovenou hranici vyšší než 65 let!

Nejvíce zarážející je fakt, že není stanoven horní strop důchodového věku. Zatímco tedy osoba narozená v roce 1977 půjde do důchodu v 67 letech, tak osoba narozená 1995 půjde do důchodu až v 70 letech.

 

BUDE V TOMTO VĚKU SCHOPNI PRACOVAT?

 

 

Navíc se prodlužuje potřebná doba pojištění a to z 25 na 35 let. A zároveň se zruší doba studia jakožto náhradní doba pojištění. Prostě a jednoduše už se studium na střední, vyšší a vysoké škole nebude žádnou formou započítávat do potřebné doby pojištění.

Dokáže si někdo představit, že v 68 letech bude vykonávat práci nemocniční sestry, popeláře, horníka, řidiče taxíku či kamionu, pokrývače, dělníka ve výrobě, svářeče, hasiče atd.??? Nebo se těšíte až Vás bude operovat chirurg, kterému se třesou ruce či na řidiče autobusu, který nic nevidí a má pomalé reflexy?

Podle aktuálních průzkumů a vyjádření lékařů a sociologů to tedy zatím vypadá, že lidé po 67 letech budou mít největší uplatnění v „útvaru rychlého nasazení“…

(URNA)

 

 

(poznámka: Podle prohlášení politiků v TV je důvod zvýšení hranice věku odchodu do důchodu zvyšující se aktivní věk občanů. V podstatě by měl občan užívat důchodového věku maximálně 20 let.)

 

Další změnou je možnost „přesměrovat si“ 3% ze mzdy, které teď odvádíte státu, na soukromé penzijní fondy. Tento krok je ale podmíněn povinným příspěvkem dalších 2% z Vaší mzdy do tohoto fondu.

Pokud by dnes dvacetiletý muž s průměrnou mzdou přešel na tuto formu důchodu – tedy část od státu a část ze soukromých PF – pak by si na důchodu polepšil cca o 1400,-Kč měsíčně.

To má ale dva háčky. Za prvé málo lidí si vydělá 24.000,-Kč. A za druhé musíte si spočítat částku, kterou navíc povinně odvedl do PF (2% ze mzdy) – a to je cca 270.000,-Kč. Čili ani mladí si nepolepší.

Jistě Vás taky „potěší“, že součástí důchodové reformy je i zvýšení minimálního měsíčního vkladu do PF pro připsání státního příspěvku. Zatímco dnes stát přispívá na každých 100,-Kč částkou 50,-Kč a pro vklad 500,-Kč měsíčně přispívá 150,-Kč, tak nově budou limity vkladu 300,-Kč pro příspěvek 50,-Kč a vklad 700,-Kč pro příspěvek 150,-Kč.

(poznámka: Ne jen že průměrného platu nedosahuje pomalu 80% zaměstnaných, ale počítá vůbec někdo s pánů politiků, že ne všichni budou zaměstnaní a nezaměstnanost každý rok rapidně stoupá v celé Evropě? A další otázka k zamyšlení. PF mají být soukromé společnosti. Není nikde stanoveno, jaký akciový podíl bude mít stát a jestli vůbec. Po neblahých zkušenostech, kde je skutečně zaručeno, že soukromé PF nezkrachují v předpokládaném dlouhodobém horizontu?Není to opět další tunel v pořadí?)

 

 

 

Zdravotnická reforma

 

(zdroje: www.ct24.cz , www.aktualne.centrum.cz , www.sfinance.cz ,

 

 

Konkrétní podoba zdravotnické reformy k 3.6.2011 zatím představena nebyla. To, co už víme, jsou následující změny:

 1. Navýšení poplatku za den strávený v nemocnici z 60ti na 100,-Kč,
 2. Yrušení příspěvků od pojišťoven na léky do 50,-Kč.
 3. Větší kompetence pojišťoven v rozhodování při volbě způsobu léčby.

 

 

V praxi to znamená, že člověk, který vážně onemocní a bude na neschopence 30 dní, z nichž stráví 14 dnů v nemocnici, pak s běžnou mzdou 16.000,-Kč hrubého dostane nemocenskou cca 8.500,-Kč, ze kterých 1.400,-Kč zaplatí za pobyt v nemocnici, kde mu bude poskytnuta díky větší rozhodovací kompetenci pojišťoven ta nejlevnější léčba a péče a po propuštění si ještě zaplatí léky.

Našemu nemocnému tedy zůstane cca 6.500,-Kč. Z této částky zaplatí průměrný nájem 8.000,-Kč + jídlo na 16 dní, kdy nebyl hospitalizován a všechny ostatní pravidelné platby.

 

MÁTE NAŠETŘENO NA TO, ABYSTE PŘEŽILI „DELŠÍ CHŘIPKU“??

 

 

Zajímavé také je, že přestože se všechny poplatky ve zdravotnictví stále zdražují, tak součástí nové daňové reformy je zvýšení odvodu daně na zdravotní pojištění zaměstnance, a to ze 4,5% na 6,5%.

Zajímavé ale je, že dle Ústavy ČR má každý občan, který si platí zdravotní pojištění, právo na bezplatnou zdravotní péči.

Tak mi jen nejde do halvy, že když si zdravotnictví v podstatě platíme dvakrát, proč celé naše zdravotnictví stále krachuje a kde ty peníze jsou.

(poznámka: Jaksi se zapomělo ma zaměstnavatele. Ten za vás odvádí taktéž zdravotní a sociální. Takže v souhrnu se platí třikrát!)

 

 

 

 

Korupce v ČR

 

 

(zdroje: www.aktualne.cz , www.letorost.cz , www.zpravy.idnes.cz , www.hn.ihned.cz , www.lidovky.cz , www.prvnizpravy.czwww.domaci.eurozpravy.cz , www.zpravy.tiscali.cz , www.neutralne.cz , ,

 

 

Že peníze většinou nejdou tam, kam by měli a tak, jak by měli, je asi jasné.

Smutné jen je, že lidé mají velice krátkou paměť. Jak by jinak bylo možné, že tak rychle zapomínají na nehorázné korupční aféry? A pokud na ně nezapoměli, proč to těm samým politikům stále trpí a znovu a znovu je volí za své představitele?

 

 

 

Propagační kampaň Prahy

Objednávka na zbytečně předraženou kampaň na oživení cestovního ruchu v Praze. Vyšetřuje protikorupční policie. Podle analitiků daného resortu 15 miliónů korun určených na zakázku „cestou“ někde zmizela.

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

ProMoPro

Tato firma dostala za ozvučení a tlumočení při akcích EU 766 milionů Kč, a to bez výběrového řízeníakázka stále 9 krát více než měla. 135 milionů skončilo na účtech společníka majitele firmy.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Tunelování Státního fondu životního prostředí

V tomto případě šlo o manipulaci s 5 miliardami korum, které měly sloužit k financování karoéry pana Drobila a ODS.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Jaroslav Kopřiva – nákup minometů

Nákup minometů za stovky miliony korun pan Kopřiva dohadoval spolu s lobbistou Josefen Jindrou. Obchod měl být uskutečněn bez výběrového řízení a s tučnou provizí.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Armádní zakázky

Protikorupční policie navrhla obžalovat 54 lidí kvůli manipulacím s nejméně 30 zadávacími řízeními za 300 milionů korun. Např.: Ministerstvo obrany si postupně nasmlouvalo celkem 112 obrněných vozů Iveco za více než 4 miliardy korun. Vojáci jich ve skutečnosti požedovali jen 19.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Zeman&Zeman

Firma získala zakázku na dodávku potravin armádě v hodnotě miliard korun bez výběrového řízení. Na ministerstvu obrany byly uplácena řada důstojníků, z nichž někteří byli přistiženi při přebírání statisíců korun od zástupců firmy Zeman&Zeman.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Štábní informační systém

Protože výběrové řízení (dokonce ve dvou kolech) vyhrála konkurenční společnost Unisys, Kalouskův úřed přesto nabídku firmy EDS označil za výhodnější. Tato společnost zaplatila padesátimilionovou provizi lidoveckým činitelům.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Areál pražských kasáren

Firma EPF koupila za 900 milionů areál kasáren u pražského náměstí Republiky. Díky šikovné smlouvě stát peníze firmě EPF vrátil a dalších cca 500 milionů zaplatil jako odškodnění za to, že budovy nebyly prázdné, ale (pro ministerstvo překvapivě) využívala Akademie věd ČR.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Opencard

Tento projekt stál už téměř 900 milionů korun. Firma Haguess si jen do roku 2008 vydělala cca 318 milionů korun. „Karta Pražana“ nyní funguje jako tramvajenka, průkazka do knihovny či na parkování.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

Justiční palác v Brně

Podle plánů byl rozpočet na postavení Justičního paláce 800 milionů. Ministerstvo však rozpočet bez schválení neustále navvyšovalo, a to až na cenu 2,1 miliardy korun.

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

Internet do škol

Stát na projekt vyčlenil sedm miliard korun. Ministerstvo školství nehospodárně využilo nejméně 884 milionů korun, porušilo zákon o rozpočtových pravidlech, uzavíralo smlouvy nevýhodné pro stát, platolo za neodvedenou práci a nekontrolovalo realizaci smluv.

 

 

Nikdo ze zodpovědných osob nebyl nijak právně postižen!

 

 

 

Stále se divíte, proč je náš stát tak zadlužený?

Nebo proč je potřeba zvyšovat daně?

 

 

(poznámka: A to musím upozornit, že to jsou jen jedny z mála příkladů, především jen ty, které byly odhaleny a prošly medii. Je to jen špička ledovce! Je nutné se taky zamyslet, co vše bylo rozkradeno a zničeno např. ve vlně privatizace a pak následnou vlnou odkupem majetků zahraničnim kapitálem a nasledně zlikvidováno. Jako jeden z příkladů jsou české cukrovary, sklárny, hutě, doly atd. Nato se zapomíná! Podle mého názoru to byla a je cílená likvidace národního majetku a hospodářství.)

 

 

Dle Transparency Internationala (hodnocení míry korupce) se ČR umístila v roce 2010 na 53. místě – pro porovnání např. Německo je na 15. místě.

Nejhorší na všem je, že NIKDY NIKDO ZE ZODPOVĚDNÝCH OSOB Z TĚCHTO KORUPČNÍCH AFÉR NEBYL NIJAK PRÁVNĚ POSTIŽEN!

 

 

Aktuálně výše státního dluhu v ČR je 1.510.600.000.000,-Kč

 

 

Podle odhadů ekonomů a názorů samotných politiků nás korupce stojí ročně cca 120 miliard. Pokud bychom tedy jen minimalizovali korupci, pak by český dluh úplně zmizel do 15 let, a to bez jakýchkoliv jiných úspor a zvyšování daní.

(poznámka: Zde je dobré se taky zamyslet nad dalším prvkem ovlivňující státní dluh a to je arogance moci bank! Ty mají jeden z hlavních podílů na nesplatitelnosti státního dluhu.)

 

 

 

Demonstrace v ČR

 

(Zdroje: www.ct24.cz , www.parlamentnilisty.cz ,

 

 

A přeně to už se konečně českým občanům přestává líbit a také s tím začínají něco dělat.

Právě proto se konala dne 21.5.2011 velká demonstrace v Praze, na které lidi vyjádřili svoji nespokojenost s reformami a korupcí politiků. Tato demonstrace rozhodně nebyla první, ale jistě nejvíce slyšet. Zůčastnilo se jí cca 48.000 lidí.

 

Shrnutí této akce vystihuje Prohlášení účastníků demonstrace „Proti zákeřným reformám“ ze dne 21.5.2011.

 

Prohlášení účastníků demostrace:

 

 • Odmítáme vaši důchodovou loupež – reformu, prospěšnou jen pro soukromé penzijní fondy.
 • Odmítáme, aby placení tzv. Nadstandardu znamenalo, že většina občanů bude odkázána na chudinskou zdravotní péči.
 • Odmítáme pohrdání vlády veřejným míněním a sociálním dialogem.
 • Odmítáme, aby tzv. Reformy prohlubovaly další zadlužování země a ze zaměstnanců se stali daňoví soumaři, kteří ponesou hlavní břemeno zvýšení daní.
 • Odmítáme tuto vládu rozpočtové nezodpovědnosti. Nechceme být občany třetí kategorie ani doma ani v Evropě a svá práva jsme odhodláni důsledně bránit.
 • Odmítáme neustálé osekávání práv zaměstnanců v zákoníku práce.
 • Odmítáme, aby zaměstnancům byly likvidovány benefity a politici si nadužívali služebních výhod za naše daně.

 

 

Výroky a fotografie z demostrace konané v Praze 21.5.2011.

 

„Říká se, že nás komunisti vedli 40 let do Prčic. Tato naše vláda, ta našla zkratku!“

„Tahle vláda je jako bratrstvo kočičí pracky. Ale to bych je spíš urazil, protože ti alespoň drželi spolu,“

„Chceme nové volby. Naše cesta jsou nové volby. Ať se bojí o svá místa. Nebudeme čekat na to, až to tady všechno zničí a rozkradou!“

„Bohatí si péči zaplatí, ale my půjdeme rovnou z práce do kremace. Nechceme, aby Nečas sloužil zahraničnímu kapitálu.“

„Vlada si snad myslí, že neumíme počítat, ale to se přepočítali. Režijky ani stravenky si vzít nedáme!“

„Ručička vládního kompasu ukazuje jasným směrem. Rozdíly mezi lidmi se budou zvyšovat. Otevřme oči, než se nám je někdo pokusí vystřelit.“

„Tato vláda se nám vysmívá. Už ani nevíme, kdy členové vlády mystifikují, či kdy se jen tak opíjejí a blábolí.“

 

Důležité je, že se lidé postupně přestávají hádat mezi sebou, která z politických stran je horší, ale začínají si uvědomovat, že tento problém není o „barvách“, ale o lidech.

Současný systém umožňuje korupci – rozkrádání našich peněz (daní) – opravdu ve velkém a zároveň jsou dané osoby prakticky trestně nepostihnutelné.

 

 

Demonstrace v Evropě

 

(zdroje: www.ceskapozice.cz , www.ct24.cz ,

 

 

Naštěstí přichází pomalu a jistě změna! A to nejenom u nás, ale prakticky v celé Evropě.

Z naprosto stejných důvodů – neúnosná korupce vlády, zadlužení státu politickými stranami a nefunkční demokratický systém – se bouří lidé i v ostatních zemích.

Nejsilnější vlna odporu je aktuálně ve Španělsku, ve kterém vláda přivedla tuto zemi k bankrotu.

 

Již od 15.5.2011 nepřetržitě (dnes je to již více jak tři týdny) demonstrují španěké na náměstí velkých měst po celém Španělsku!

 

Některé dny byl počet španělských demonstrantů odhadován na dva miliony.

 

Ze strany demonstrantů nejsou hlášeny žádné výtržnosti ani agrese.

Neprotestují proti konkrétním politikům nebo politickým stranám, ale proti systému jako takovému.

Dne 20.5.2011 si demonstranti přímo na náměstí sestavili a odhlasovali své konkrétní požadavky.

 

 

Některé z požadavků španěkských demonstrantů a fotografie z demonstrací:

 

Změna volebního zákona. Otevřený a jasný volební systém.

Zrušení zákonů a opatření, která jsou diskriminační a nespravedlivá, jako tzv. „Boloňského proces“ zabývající se vysokoškolským vzděláváním.

Daňová reforma příznivá pro nižší příjmové skupiny lidí, reforma daní a nemovitostí. Zavedení „Tobinovy daně“, která zdaňuje mezinárodní finanční převody a odstranění daňových rájů.

Reforma pracovních podmínek politiků. Trvalá a okamžitá odvolatelnost, závazné plnění volebních slibů.

Odmítnutí a odsouzení korupce. Absolutní netolerance vůči politikům podezřelým nebo usvědčeným z korupce.

Participativní a přímá demokracie, na níž se občané budou aktivně podílet. Média musí informovat eticky a pravdivě.

Jasné oddělení moci výkonné, zákonodárné a soudní.

Snížení vojenských výdajů, okamžité uzavření továren vyrábějící zbraně a větší kontrolu nad bezpečnostními silami státu. Neangažovat se v žádných válkách.

 

 

Celkovou transparentnost účtů a financování politických stran za účelem snížení míry politické korupce.

Tyto požadavky jsou samozřejmě některé více a jiné méně idealistické, ale důležité je to, že španělský lid ví, že současný stav je neudržitelný a je odhodlán ke změně. Základní změny, kterých chtějí docílit, jsou změna volebního systému, kdy se volí konkrétní politici  a ne politické strany, které si následně do funkcí dosadí koho chtějí.

Dále je to především prevence korupce – dohled nad financováním politických stran a veřejnými zakázkami.

A v neposlední řadě snížení vlivu Mezinárodního měnového fondu a Evropské centrální banky na vnitrostátní politiku.

 

Kdyby byla vlna demonstrací pouze v krachujícím Španělsku a v krizí zmedializovaném Řecku, dala by se svést tato „nespokojenost“ na neochotu lidí k utahování opasků.

Jenže demonstrace se rychle šíří celou Evropou a proti prohnilosti politiků a nefunkčnosti systému se ve velkém protestuje ve Španělsku, Řecku, Francii, Itálii, Anglii, Belgii, Nemecku, Česku…

 

Evropská revoluce v Řecku. Květen 2011

Evropská revoluce v Itálii. Květen 2011

Evropská revoluce v Belgii. Květen 2011

Evropská revoluce ve Francii. Květen 2011

Cenzura masmédií

 

Co je ale na celé věci nejvíce zarážející? Jak je možné, že o těchto demonstracích a o průběhu evropské revoluce neinformují prakticky žádná oficiální média?!

Copak je cenzura zase už všudypřítomná? Ať chcete nebo ne, je tak tomu.

 

Česká televize informovala o revoluci ve Španělsku až po cca dvou týdnech dotazování na pasivitu ČT ze strany lépe informovaných lidí.

Proč jsme měli o demonstracích v arabském světě i několik zpráv denně a o událostech, které se nás týkají daleko více, se mlčí?

Že by to bylo už moc blízko?

A když už konečně někdo o této situaci informoval, tak pouze okrajově – např. iDnes až 1.6. (masové demonstrace byly nepřetržitě od 15.5.) a to jen v technické rubrice pod titulkem „Vypukla Španělská revoluce. Svrhnou Facebook a Twitte další vlády?“

A pokud už se dostal nátlakem občanů nějaký článek do správné rubriky, tak v popisu událostí, kdy demonstrovaly ve Španělsku cca dva miliony lidí, je naše média označují za tisícový, maximálně desetitisícový dav…

 

V době, kdy se k Vám tato prezentace dostane, už se pravděpodobně o vlně demonstrací v Evropě snad bude psát více, ale zkuste si vyhledat nějaký článek vydaný v květnu, který objektivně popisuje dané události.

Do 30.5.2011 Vám Google nezobrazí žádný článek z řad hlavních informačních zdrojů. Mlčí ČT24, Novinky, iDnes, iHned, Aktualne, Lidovky, atd.

 

 

 

 

Co bude dál?

 

 

Je to tak správně? Cenzura, politický hyenismus, korupce, trestní nepostihnutelnost tunelářů a zlodějů, soudní mafie, razantní zvýšení daní, snížení sociálních dáve a důchodů…

Je záměrem, aby se bězní lidé starali více o holé přežití než o politiky a podnikatele v pozadí?

V takovém světě chcete žít?

A co že s tím můžete udělat právě Vy?

 

 

Buďte aktivní!

 

 

Uvědomte si, že jsme například dokázali donutit vládu k předělání zákona na zvýšení DPH, které se mělo půvpdně sjednotit na 20% (a prý se to nedá změnit). Ale po vlnách odporů ho vláda snížila na 17,5%.

Pokud máte rádi filmy, shlédněte si snímek „V jako Vendeta“. Nejenom že uvidíte, kam až může naše nečinnost k aktuálnímu dění zajít, ale pochopíte význam masky – historické postavy – Guy Fawkese, kterou můžete na demonstracích také vidět.

 

 

 

 

Diskutujte o těchto tématech se svými známými. Přeposílejte si e-mailem odkazy na videa z demonstrací (Youtube), pokud můžete, účastněte se plánovaných protestních akcích (už jen tím, že se na dané náměstí půjdete jen podívat), pište své názory do dizkuzních fór, Twitteru a Facebooku.

Je nutné prosadit změnu volebního systému tak, abychom volili konkrétní osoby a ne strany, které si tam dosadí stále stejné a zkorumpované tváře. Tím docílíte toho, že lidé, kteří evidentně škodí této zemi, již nebudou do těchto funkcí zvoleni.

 

 

Osud politiů musí být v našich rukou a ne náš osud v rukou politiků.

 

 

Odmítněte státní dluh! Státní dluh ve výši 1,5 bilionu korun jste nezpůsobili Vy, ale politici. A to zejména špatnými rozhodnutími a doslova rozkrádáním tohoto státu.

 

Pokud budete takto hospodařit jako podnikatel a nasekáte si takové dluhy, tak je zaplatíte Vy, který jste dané rozhodnutí udělal, a ne Vaši zákazníci…

 

Takto to nedávno udělal i Island, kde si lidé při vládních protestech a následném referendu mimo jiné rozhodli, že nejsou za státní dluh zodpovědní a daní věřitelé musí své peníze požadovat a případně trestně vymáhat po zodpovědných politicích a ústavních činitelích, kteří tyto dluhy způsobili.

 

Demonstrace jsou po celé Evropě čím dál tím častější a mohutnější. Někde jsou jednou týdně (jako třeba v ČR – i když se o tom v TV, rádiu ani novinách nedozvíte) a někde jsou prakticky denně.

 

Proto sledujte internet (diskuze a Facebook) a zapojte se do plánovaných protestních akcí.

 

 

Politici sami od svých „koryt“ neodejdou!

 

 

Je to dlouhodobý proces ve kterém záleží na počtu lidí, kteří dají nahlas najevo svoji nespokojenost…

 

Buďte skeptičtí k informacím, které Vám servírují masmédia. Snaží se nás jen rozpoltit proti sobě a odradit od jakékoliv akce. Hledejte co nejvíce objektivních zpráv.

 

 

 

Pokud Vám záleží na Vaší budoucnosti, pak je teď ten pravý čas začít být aktivní.

 

 

Teď je to na každém z nás…

 

 

Výzva občanům a další podrobnosti na: www.neo2011.cz

 

 

/ Spiknutí / Štítky:

O autorovi

Gaspar

Šéfredaktor matrix-2012.cz