Kdo je Online

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen

4375498
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
3389
721
4110
3157822
53538
95181
4375498

Your IP: 3.235.137.159
2020-09-22 11:44

 

 

9.2.09

 

Tajemná fotografie od Scotta Stevense

Více než UFO?

 

 

Scott Stevens, známý meteorolog zabývající se chemtrails a manipulacemi počasí, uveřejnil nedávno na svém blogu tajemnou fotografii. Spolu s ní přinášíme i překlad jeho komentáře. (Původní fotografii nad tímto textem lze zvětšit. Pokud z ní umíte něco vyčíst, ozvěte se.)

 

 

 

Scott Stevens: Co to je?

 

 

27. ledna 2009

 

Detail fotografie: postava a její dvojník v blízkosti. Proskočil snad tenhle chlapík časem, aby zanechal dvojitou podobu?

 

 


Zvýšený kontrast

 

 


Barvy negativuPůvodní obrázek

 

 

Téměř denně dostávám obrázky/fotografie, abych se vyjádřil a) k chemtrails, b) k divným tvarům nebo formacím mraků a c) k orbům či ufo či jiným zvláštním vzdušným jevům. Toto tvoří asi 75% obsahu pošty v mé schránce. To je ta řádná pošta... Počet spamů je však nekřesťanský a jsem si jist, že v té zbytečné záplavě se ztratí i nějaká potřebná konverzace. Tahle fotka je něco, co jsem dosud neviděl. Mám ji už pěknou část roku a místo spatření není důležité, protože když se to může stát na jednom místě na Zemi, potom tohoto návštěvníka mohou mít všechna místa.

 

Po nějaký čas už pracuji s domněnkou, že chemtrailsový program, navíc ke své funkci pro modifikace počasí, hraje vzrůstající roli v pokračujících vojenských interakcích s návštěvníky z jiného světa.


Otázka UFO není žádným tajemstvím, kdo a proč jsou tady, zůstává z podezřelých důvodů tajnou záležitostí národní bezpečnosti.


Chemtrails bývají často viděny a fotografovány s UFO/orby a-nebo s formami života a tvory, kteří sídlí v atmosféře a/nebo ve vesmíru, jak je často vidět na filmech NASA.


Ale tahle fotka je jedinečná.


Tohle fotografické zobrazení silně připomíná stará egyptská témata. Ale co je to vlastně na nebi za objekt (loď)?


Jsou snad "Bohové"  věčnosti stále s námi a řídí důležité otázky světa?


To je téma k přemýšlení.


Velmi by mě zajímalo, co by mohl z původního snímku vyčíst odborník na fotografii. Trochu jsem si s ním hrál, jak vidíte, ale jsou tam detaily, které je třeba ještě odhalit.--Scott


Posted by Scott Stevens at 6:50 PM

 

 

 

Převzato:  http://orgo-net.blogspot.com/

 

 

 

 

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.