Kdo je Online

Právě přítomno: 64 hostů a žádný člen

4266241
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1178
1923
14133
3021392
39462
125451
4266241

Your IP: 3.235.45.196
2020-08-14 13:35

 

 

Masáž dětských mozků

 Je všeobecně známo, že lidský mozek je jako houba,která do sebe nasává informace a podměty z okolí. Toto platí vždy, všude a bez ohledu na věk.

 

V dnešní době to platí především co se týče vlivu masmédií, zejména televize  a ti, co je ovládají si jsou toho dobře vědomi.

 

Člověk má i nadále v sobě zakódován pud dravce. Je tomu tak, ať se kdo chce jak chce tváří, potřebuje někdy zvýšit adrenalin v krvi. A toho filmoví tvůrci využívají.

 

Dříve po zapnutí televize na nás "vypadla lopata" a dnes nás poleji potoky krve, jsme rozstříleni a zahltí politické debaty.

 

Násilí na obrazovkách se stává denní skutečností. Zpravodajství je postaveno na přírodních katastrofách, podvodech a násilí. Hlavní večerní programy jsou o násilí a dětské pořady? Ty se hemží neidentifikovatelnými hybridy se zadrátovanými čelistmi, vulgární výrazy a vyhrožování smrtí je na běžném pořádku, zbraněmi nejrůznějších typů a ráží. Zato nahé lidské tělo na obrazovce je "hodno zavržení" a filmy s "hambatými sekvencemi" jsou přesunuty na dobu po dvaadvacáté hodině. Je to podobné jako za "soudruhů", kde se v televizi buď pracovalo, nebo bojovalo, a když mělo dojít (i v pozdních nočních hodinách) k milostné scéně, kamera zabrala strop. Ti co rozhodují o tom, co se může a namůže vysílat jakoby nevěděli, že prodejny časopisů jsou plné časopisů s erotickou tematikou a na Internetu je erotických stránek nepočítaně. Stačí jen chvilka nepozornosti rodičů, a dítě si najde co chce.

 

Přitom vládní úředníci s nevinnou tváří tvrdí, že oni jsou v tom nevinně, a že to je vina rodičů. Ti přitom dnes mají starost aby uživili rodinu a díky politice zaměstnanosti je to stále náročnější.

 

Dětská kriminalita díky této politice neustále stoupá a věk mladistvých delikventů klesá. Nabízí se otázka, kdy děti začnou nosit do školy zbraně.

 

Nejtrapnější na tom všem je, když na televizní obrazovce probíhá debata, proč je mezi dětmi stále více násilí a šikana se týká stále většího počtu a stále mladších dětí. Jsou lidé na rozhodujících místech tak odtrženi od reality, nebo je v tom úmysl?

 

Jiří Slapnička - http://jirslap.sweb.cz

 

 

 

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.