Kdo je Online

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen

4394515
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
42
5103
5145
3163134
72555
95181
4394515

Your IP: 54.237.183.249
2020-09-28 00:13

 

Podvod zvaný covid - 19, David Icke

 

 

Zpracoval jsem obrovskou záplavu informací lékařů, virologů a vědců z celého světa – Ameriky, Velké Británie, Německa, Rakouska, Itálie, kterým není dovoleno se ani přiblížit k CNN a BBC, protože ničí podstatu příběhu, na které stojí gigantický podvod. Všichni tito lékaři podporují tvrzení, které vám nyní sdělím. To co vám nyní řeknu, bude většinu z vás šokovat. Covid - 19, tak jak vám ho vylíčili, neexistuje. Tato údajná pandemie vznikla tak, že lidem v Číně, kteří onemocněli z "nějakého důvodu", odebrali vzorek plicní tekutiny, izolovali z ní genetický materiál, který se utváří z mnoha příčin. ONI ale jednoznačně prohlásili, že to bylo způsobeno virem a nazvali ho covid - 19. V každém případě tento virus neizolovali z tohoto genetického materiálu, který se nachází v tělech většiny lidí. Tento virus tedy byl diagnostikován ne pro svou fyzickou přítomnost, ale podle imunitní reakce organizmu, který genetický materiál vyvolal. Potom ONI zvolili celou škálu chřipkových projevů a k nim byla přiřazena přítomnost viru Covid - 19. Tím se čísla "nakažených" začala navyšovat.

V rámci svého plánu zavedli diagnostiku této "nákazy" pomocí testu RT PCR. A pozor!!! Tento test ale netestuje přítomnost nějakého viru Covid - 19, ale jen přítomnost genetického materiálu s imunitní odezvou, která vznikla z nejrůznějších příčin. To znamená, že pokud jste pozitivně testováni na Covid - 19, tak test reagoval na nejrůznější nemoci. Pokud byste tedy zemřeli na Covid - 19, znamená to, že jste zemřeli na některou z mnoha nemocí (zápal plic, rakovina plic, ale třeba i infarkt, ad.). Nic víc a nic míň. Test RT PCR vynalezl v roce 1984 americký biochemik Kary Mullis pro testování mnoha nemocí. Sám jasně uvedl, že se jeho test nehodí na testování infekčních chorob. Takže ONI nám říkají, abychom se nechali otestovat testem, který je nevhodný a naprosto nám nemůže jednoznačně říci, co je příčinou zvýšené imunitní reakce. Navíc platí, že pokud zvětšíte testovaný materiál, automaticky se zvýší i počet pozitivně testovaných lidí a pokud ho zvětšíte ještě více, tak budou pozitivní prakticky všichni testovaní. Toto je tedy skutečně ideální stav pro strašení lidí neznámým smrtícím virem, pro případnou manipulaci s čísly a lidskou populací.

Další "nepochopitelnou věcí" je, že nebyly uplatněny základní vědecké postupy pro identifikaci infekčních virů. Bakteriolog Robert Koch už v roce 1890 vytvořil všeobecně uznávaný postup klasickou medicínou pro zjišťování přítomnosti infekčních onemocnění. Vytvořil 4 kritéria podle kterých je zjišťováno, zda virus či bakterie či infekce jsou příčinou choroby. Prostě když odebraný "infekční" materiál zkoumané osoby vstříknete do jiného organismu, pak propukne také infekční onemocnění. Ani jeden ze 4 Kochových postulátů na prokázání infekčnosti Covidu - 19 ale nebyl uskutečněn a splněn. Ani jeden Kochův test prokázání infekčnosti Covidu - 19, který klasická medicína od roku 1890 vždy používá – NEBYL POUŽIT !!!

Když je naše buňka něčím otrávená, začne vylučovat tzv. "Exozomy", které jsou součástí přirozené imunitní reakce na přítomný jed v buňkách. Buňky mohou být otráveny mnoha způsoby:


- Stresem a strachem
- Nemocení a infekcemi
- Určitými elekromagnetickými poli

 

Úkolem Exozomů je varovat ostatní buňky – "připravte se je zde problém". Vzorek s Covidem - 19 pod mikroskopem je naprosto identický s "Exozomy". Tedy Covid - 19 a Exozomy se vážou na stejné buněčné receptory. ONI tedy udělali to, že vzali výsledky imunitní rekce na všechny jedovaté buňky v genetickém materiálu a přejmenovali tuto reakci na Covid - 19.

Bezmála 30 let odhaluji temný kult Deep State, který postupně tlačí lidstvo ke globálnímu, fašistickému, orwellovskému státu. Tento kult nemá žádné hranice a objevuje se zpoza stínů každé země. Nemá žádnou národnost, není ani americký, čínský, ruský či německý, pohybuje se sebevědomě po celé planetě. Má neomezené finanční zdroje, nemá naprosto žádné zábrany a je jako rakovina prorostlá celou planetou. Dokonale se maskuje, mění neustále národnost, tvář, filosofii, společenské systémy i argumentaci. Je všude, ale dobře znatelný je v Americe, Číně, Anglii, Itálii či Izraeli. Ovládl organizace s celosvětovou působností a světovou zdravotnickou organizaci WHO ovládá prostřednictvím svého poskoka Bila Gatese. Proto WHO mezi prvníma hned křičela: "Je to hrozná pandemie, budou milióny mrtvých", a tak se každý, kdo měl příznaky chřipky a měl zvýšenou reakci imunitního systému, stal nebezpečným nosičem pandemie a byl pozitivně testován na Covid - 19. Cílem bylo vytvořit co největší strach a paniku. Křičeli: "Je to smrtelný virus!" Obrovským problémem se pro ně ale stala ta okolnost, že naprosto chyběli pacienti, kteří by na nákazu Covidem - 19 podlehli, dokonce přes všechny manipulace s úmrtními listy, kdy se řada úmrtí, které nastaly z nejrůznějších důvodů, "na pokyn" připisovaly účinkům Covidu - 19. Přesto všechno tu nebyl dostatek lidí, kteří by umírali a potvrdili tak oprávněnost vyhlášení pandemie. Kdokoliv onemocněl či spadl ze schodů a byl odvezen do nemocnice, kde byl testován na přítomnost Covid - 19, tak byl pozitivní, protože měl pozitivní odezvu imunitního systému na vytvořený genetický materiál z nejrůznějších zdravotních příčin. Tak bylo dosaženo mnoha pozitivních výsledků. O to více se začal projevovat velký rozpor mezi množstvím "nakažených" a katastrofálním nedostatkem obětí pandemie. Pozitivními se stali všichni nemocní se srdečním selháním, zápalem plic, rakovinou, chřipkou ad. (z důvodu širokého záběru testu) a pokud z nich někdo zemřel tak se automaticky stal obětí Covidu - 19. Samozřejmě, že tito lidé nezemřeli na Covid - 19, ale na příznaky, které měli daleko před tím. Média nás neustále "straší", že zemřel další člověk, který byl pozitivně testovaný, ale to neznamená, že zemřel na virus Covid - 19. Lidé v posledním stádiu rakoviny prostě nezemřou po pozitivním testu na tento virus.

Statistika v Itálii nám říká, že 99% úmrtí je na Covid - 19, přestože se tito pacienti dlouhodobě léčili na 1, 2 či 3 závažné nemoci a komplikace. Je velmi jednoduché smíchat dohromady všechny vaše nemoci a zdravotní problémy a pak oznámit, že to je projev viru Covid - 19. Zdravotnická, mocenská a politická hierarchie určuje co je pravda, co je lež, co se má udělat a co se bude říkat veřejnosti a ONI TO UDĚLAJÍ a slepě provedou. Takto to funguje! Pokud se podíváme na celkovou úmrtnost v Evropě a Velké Británii, tak absolutně nestoupla, aby tímto potvrdila, že zde probíhá nějaká pandemie a hrozí velká úmrtnost na Covid - 19. Důvodem zdánlivého šíření pandemie se tak stalo ve skutečnosti to, že pozitivně testovaní zemřeli ze zcela jiných důvodů. Většina pozitivně testovaných má jen velmi mírné příznaky chřipky nebo nemá vůbec žádné zdravotní problémy. Přes tuto fiktivní hrozbu bylo vytvořeno celoplanetární vězení, a to proto, aby bylo dosaženo "vyšších cílů".

Není problém udělat "průzkum" a v rámci "vyšších zájmů" vymodelovat účelově prognózu onemocnění na Covid - 19. Vytvořil ji zprofanovaný profesor Neil Fergusson, který by už nikdy neměl vládě dodávat jakékoliv informace. Tvrdil, že může zemřít 250 000 až 500 000 lidí jen ve Velké Británii a 1 až 2 milióny v Americe. Náhle bylo vše zavřeno a my se ocitli v domácím vězení! Jakmile se to stalo, tak obrátil a řekl, že zemře 20 000 lidí. Jeho postoje vysvětluje to, že část školy, kde pracuje je sponzorována nadací Bila a Melindy Gatesovými (Gates je bohatý poskok kultu). Za krátký čas už tvrdil, že zemře jen 7 500 lidí a nyní dokonce 5 700 lidí, ale naše vězení už bylo nastoleno a úkol splněn. Spouštěčem bylo ale jeho tvrzení o původních 250 000 až 500 000 mrtvých ve Velké Británii.

Přešli jsme postupně ze svobodného světa do globálního fašismu, kde jsou uvězněny v domácím vězení miliardy lidí. Toho bylo dosaženo podvodem s Covidem - 19. Kult je pyramida a směrem dolů se potkáváme s lidmi, kteří s každým patrem směrem dolů vědí méně, než patra nad ním. Pouze tímto způsobem mohla hrstka "nelidí" ovládnout planetu. Manipuluje lidstvo přísným škatulkováním, izoluje a rozděluje všechny lidi. Na každém patře se jim řekne jen určitá a přesně vykalkulovaná část pravdy, to, co si mají myslet a co mají dělat, aby toto celé hrůzné monstrum udržovali v chodu, a aby byla neustále udržována celková lež. Takto jsou lidé neustále od sebe oddělováni, bez možnosti spojení s ostatními lidmi. Realita je rozbita na malé kousky tak, aby si lidé nemohli vytvořit celkový obraz a nechápali, čeho jsou součástí. Ve vyšších patrech pyramidy všichni velmi dobře vědí, že "akce Covid - 19" je celoplanetární manipulace a velký podvod. V nemocnicích lékařům říkají, aby všechny, kteří byli testováni pozitivně na Covid - 19 a zemřeli, byli prohlášeni za oběti viru Covid - 19. Všichni ti, kteří napomáhají zlu a podílí se na tyranii, chlácholí své svědomí a alibisticky se schovávají za frázi: "Já nic, já za nic nemůžu, já jen plnil nařízení". Nacističtí zločinci či pilot, který svrhl atomovku na Hirošimu, to také říkali... Mnozí zdravotníci s tím ale sekli, protestují a řekli, že je to špína, na které se nebudou podílet. Jiní mají strach vystoupit proti svým "šéfům" a jiní jsou zvyklí dělat ještě horší věci.

WHO – Světovou zdravotní organizaci prakticky vlastní Bil Gates, jenž je jejím největším věřitelem, Deep State dosadil do čela této organizace všeho schopného marxistického bojovníka z Etiopie Teda Rosse, který již několikrát zametal stopy příčin šíření epidemie cholery. Stal se ředitelem, protože udělá přesně to, co se mu řekne a uloží. WHO byla založena nechvalně známou Rockefellerovou rodinou a řídí tuto agendu Covid - 19. Poslední měsíce dělá Rose přesně to, proč tam je: špatná rozhodnutí pro lidstvo a dobrá rozhodnutí pro "kult". Z pyramidálního vrcholu padají příkazy, které se musí bezpodmínečně dodržovat. Země i WHO je ovládána psychopaty, v pozadí stojí temné zlo, které agendu řídí a spouští, dole jsou pak bezradní lidé (kde jsem, co jsem a co se to děje). Politici většinou nic neví nebo nechtějí vědět a podle toho patřičně reagují. Politici nic neřídí, rozhodují za ně přidělené stíny (poradci). Proto se aplikují stejná opatření i v jiných zemích, jsou globálně a centralizovaně diktována.

V souvislosti s kauzou Covid - 19 je velmi důležité si uvědomit, že 5G je nesmírně silné pole elektromagnetické energie. Při navýšení ze 4G na 5G nejde vůbec o malé navýšení, ale právě naopak. 3G je špatné, 4G je ještě špatnější, ale 5G je opravdu průšvih. 5G je totiž úplně jiná část elektromagnetického spektra. Jsou to milimetrové vlny, mnohem silnější než to, co znáte. Lidské tělo tvoří elektromagnetické pole a mozek jeho prostřednictvím komunikuje se všemi buňkami a orgány pomocí elektrických signálů. Tak je elektricky zprostředkován přenos informací. Jedna úroveň naší osobnosti je elektromagnetická. Pokud je toto pole nenarušené a v harmonii, tak jsme zdraví, ale pokud je v dis – harmonii, tak jsme ne – mocní a máme ne – moc. Tato disharmonie se manifestuje jako psychická a fyzická nemoc, která je produkovaná atakovaným mozkem. I dnes jsme neustále bombardováni 24 hodin denně technologicky generovanými elektromagnetickými poli a WIFI. To se promítá do našich osobností (nesoustředěnost, roztržitost, zapomnětlivost, podrážděnost, ztráta komplexního vnímání.

Ve stejnou chvíli, ve které došlo k zavádění 5 G sítí, tak se zároveň projevily nebezpečné účinky Covidu - 19. Všem předcházejícím pandemiím předcházelo zavádění vyšší úrovně technologicky generované radiace. Každé takové navýšení způsobuje velké zdravotní problémy lidské populace, a zejména se projeví u jedinců oslabených a s nižší imunitou, kteří toto navýšení prostě "nevydýchají". Proto se mnoho vědců a lékařů hlasitě domáhá, aby toto šílenství 5 G bylo zastaveno a nebylo sváděno na Covid - 19...

Je zajímavé, že všem předcházejícím pandemiím předcházelo zavádění vyšší úrovně technologicky generované radiace. Firmy, které mají zavádět tuto technologii, přiznávají, že nebyl vůbec testován dopad na lidské zdraví a psychiku, a to proto, aby kvůli tomu nebyl tento nebezpečný projekt zastaven. Jsou si velmi dobře vědomi, že by za normálních podmínek nemohl být v žádném případě schválen, protože nepřiznané a skrytě prováděné neoficiální testy ukázaly velké ohrožení populace. Testy byly také prováděny nezávislými kruhy a zjištěné skutečnosti je vyděsily tak, že důrazně protestují a křičí, aby zavádění této technologie bylo zastaveno. Je třeba také zdůraznit, že telekomunikační sektor je "vlastněn" Kabalou stejně jako kontrolní úřad, který má dohlížet na to, aby byla dodržována bezpečnost celého projektu. Každý den jsou věšeny na orbitální stanice kolem Země Muskovi satelity, které mají ozařovat každý centimetr na Zemi elektromagnetickým polem 5G. Tato technologie je stěžejní pro absolutní kontrolu a ovládání lidstva "Umělou inteligencí". Vědí velmi dobře, co 5G technologie umí vyvolat. Proto ji chtějí co nejdříve zavést, aby mohli lidstvo manipulovat jak psychologicky, tak i přes emoce a zdraví. A případně pomocí 5G prakticky provést "hromadnou oběť".

Buňky jsou působením 5G otravovány a začnou vylučovat tzv. Exozomy, jako reakci našeho imunitního systému na otravu. Tím pádem bude takový ozářený organizmus pozitivně testovaný na Covid - 19!!! A tady nám to najednou začíná dávat smysl. Které bylo město, jenž jako první zavedlo technologii 5G před tím, než vypukla epidemie Covid - 19? Ano byl to Wuhan!!!

Během našeho uzavření se začaly velmi usilovně montovat věže na 5G a ve stejnou dobu bylo nainstalováno 5G do 21 měst ve Velké Británii. 5G sítě se montují po celém světě a to v čase, kdy má být všechno zastaveno, dnem i nocí, protože to je prý "nezbytná práce". Lidé jsou izolováni v domácím prostředí a nemohou protestovat. Elon Musk ví moc dobře, co tato instalace přinese. Každý týden posílá na nízkou oběžnou dráhu satelity pro vysílání 5G, které budou ozařovat povrch Země. Má "povolení" na desítky tisíc satelitů s výhledem na 42 000 satelitů. Během našeho uzavření dostal povolení od "FCC" realizovat 5G sítě a to bez jakéhokoliv testování. V USA dostal povolení na instalaci 5 miliónů pozemních antén, které budou propojeny se satelity a budou vytvářet subrealitu 5G, na kterou chtějí napojit lidskou mysl.

Jeden lékař a specialista na základě všech těchto informací tvrdí, že příčina, na kterou lidé umírají, není Covid - 19, jak nám tvrdí, ale záření 5G sítí a Covid - 19 je jen zástěrkou nebezpečnosti a toxicity sítí 5G. Chtějí, aby se lidé soustředili na zcela jinou příčinu případného masového umírání, které by jejich protilidská a genocidní agenda chtěla lidstvu nadělit, a o které už dnes veřejně a bezostyšně hovoří ústy Bila Gatese, jejímž cílem je snížení množství lidí na planetě na půl miliardy.

Lékaři, pitvající pacienty, kteří "zemřeli" na "nákazu" Covidem-19 tvrdí, že jejich plíce byly postiženy tak, jakoby se dotyčný posadil na vrchol Everestu bez jakékoliv aklimatizace a dechového zařízení. Jednoznačně se neví, co to způsobilo, ale rozhodně nejde o Covid-19. Toto on nezpůsobuje a tyto projevy nejsou projevem infekční nemoci.

V současné době se snaží elity zavést na celé planetě 5G sítě a pak je navýšit na 60 GHz. Toto už se lokálně děje a navíc bez jakýchkoliv bezpečnostních testů vzhledem k lidstvu (pokud by takové testy proběhly, tak by k instalaci 5G nikdy nemohlo dojít). 5G při 60 Hz zabraňuje tělu a krvi vstřebávat kyslík! A pokud je člověk zasažen 5G při 60 GHz, není schopen kyslík vstřebávat a zhroutí se na ulici! Tyto příznaky se přesně podobají tomu, co lékaři popisují u zemřelých na Covid-19.

V řadě zemí mění fotbalová hřiště na márnice. Takové přípravy jsou v plném proudu. Příprava na mnoho mrtvých lidí. To zdánlivě nedává žádný smysl, protože počty mrtvých, které jsou spojovány s Covidem-19 jdou celosvětově dolů. Takové úsilí je nelogické, ale z jejich pohledu je zřejmě logické. Je třeba se ptát: Mají lidé, kteří dostávají od někoho pokyny a budují tyto márnice, informace, které my nemáme?! Všude se urychleně a masívně instalují 5G antény a satelity. Čím více se budou tyto sítě zavádět a experimentovat s nimi, tak tím více to bude mít přímé následky na zdraví lidí a tím více je budou svádět na účinky Covidu-19. Až odpálí naplno 5G na 60 GHz, tak budou mít mnoho vrávorajících a hroutících se lidí bez kyslíku, protože ho nebudou moct tito zasažení lidé absorbovat. Kdyby to spustili, tak by skutečně mohli začít plnit ty budované márnice. Zatím usilovně a v tichosti montují 5G sítě dokonce i do škol a nemocnic. Celá tato mašinérie směřuje k dopředu naplánované nechutné a život ohrožující vakcinaci.

V U.K. máme vládní sektor, cenzor OFCOM, kancelář pro komunikaci, která v U.K. reguluje vysílání a je reprezentovaná Melánií DAWES (tyto jména je třeba si zapamatovat a doufejme, že za své činy budou v budoucnu hnáni k zodpovědnosti). Tak tato dáma se svou organizací státní správy nařídila všem britským provozovatelům rádiového a televizního vysílání, že pokud dovolí, aby se v jejich relacích vyskytla diskuse o souvislosti 5G technologie s Covid-19, tak budou ihned vypnuti a oni vážně postihováni. Všichni s tím bezpáteřně souhlasili.

66 miliónů lidí u nás sedí jako idioti doma a čekají, až jim někdo poví, co mají přesně dělat a nedělat. Člověk, kterému byste nemohli svěřit ani chod Legolandu, dosazený ministr zdravotnictví Mati Hancock nařizuje: "zůstaňte doma" a dále nařizuje všem gigantům (Google, Facebook, YouTube), aby diskriminovaly a postihovaly všechny, co dávají do souvislostí 5G technologii s Covid-19.

 

Co nám to ukazuje?

1) Tito lidé, kteří se stali cenzory a regulátory, nemají právo být součástí parlamentu, protože my lidé máme bytostné právo na svobodnou diskuzi.

2) Dále nám to ukazuje, že tato souvislost mezi 5G a Covid-19 skutečně existuje. Jediný důvod, proč o tom nechtějí hovořit, je, že tato SPOJITOST opravdu existuje.

 

Pokud nemohou tuto diskusi vyhrát, tak ji zakážou – toto je motto každé tyranie ve známé lidské historii.

Kdybychom byli rádio a mluvili o spojitostí 5G sítí a onemocnění na Covid-19, budeme vypnuti, zatčeni a šikanováni. Kontrola našeho "vnímání" tady vyústila v naši poslušnost a přijetí domácího vězení. Pokud si lidé ale uvědomí, že šílený vir v té podobě, jak je nám prezentován, neexistuje, přestanou slepě spolupracovat a jejich vnímaní a chování se ihned promění. Pokud by neexistovala ta souvislost mezi 5G a onemocněním na Covid-19, tak by přece diskuze na toto téma nepřinesla žádnou škodu, naopak by pomohla lidem k lepší orientaci. Můj web – "London real" a další podobné se snaží přinést lidem co nejpravdivější informace. Nehledejte pravdu v mainstreamových médiích jako je třeba BBC. Jejich žurnalisté jsou jen sluhové v civilu. BBC nastaví státní linii a nedovolí žádné její zpochybňování.

V Belfastu, Liverpoolu a Biminghamu byly přes noc spáleny 5G věže. Vycházíme-li ze situace, že 5G sítě budou postupovat, tak to bude konec lidství a lidského života, říkám to už dlouho. Smáli se mi, ale dnes se většina z nich už nesměje. Jsem absolutně proti násilí, ale lidé se budou muset rozhodnout, jak se s tím vypořádat. Říkám, že: "s čím bojuješ, tím se stáváš a co nenávidíš, to jsi", pokud ale rozšiřování a instalace 5G bude pokračovat – je konec. Nyní je zcela jasné, že lidé byli vrženi do domácího vězení, na základě lži. Nejsou shromáždění, protesty a oni mají volné ruce instalovat 5G. Zatím, co mnoho lidí přišlo o práci, podnikání a mnoho aktivit bylo zastaveno, tak dnem i nocí se paralelně instalují 5G věže se svým ničivým a psychologickým potenciálem. A to je považováno za nezbytnou práci. Když si to všechno dáme dohromady – vychází nám – nainstalovat 5G bez protestu!

Celebrita ze Silicon Valley – Elon Musk je psychopat, který by měl sedět do konce svého života ve stejné cele spolu s Billem Gatesem. Posílá neustále mnoho satelitů zoufale ozařující zem rušivou 5G frekvencí, vytvářející sub-realitu, do které bude zapojena každá lidská bytost, každý mozek. Jen kvůli tomu "musíte" vytvořit WIFI s polem v každém centimetru planety. Jediné místo jak toho dosáhnout je z vesmíru a Musk to ví. Celková situace je připravována dlouhodobě a vede k zavedení povinné vakcinace. Ve vakcínách bude spousta genetického materiálu a látky, které aktivují otravu buněk – exozomy. Bude mimo jiné obsahovat nanotechnologické mikročipy. Není možné je zjistit lidským okem. Říkají jim nanoroboti nebo neuroboti, cílem je dostat tyto částice lidem do těla, aby se chovaly jako Muskovi pozemní antény s napojením na oběžné satelity. Chtějí takto napojit lidi na síť, na technologickou "Umělou inteligenci" a kontrolovat tak takto vytvořenou subrealitu.

Cílem je, aby se z nás staly pouhé počítačové terminály. Po nějaké době, začnou čísla ještě více klesat a oni začnou uvolňovat opatření. Co ale plánují, jsou další vlny "nákazy", a protože se už nastavila laťka na izolaci, přistoupí ihned k izolaci a právě na tuto situaci lidi psychologicky nastavují. Pak vám už jen řeknou, že je bezpodmínečně nutné, abyste si aplikovali vakcínu, a že bez této vakcíny budete ohrožovat ostatní. Vnutí vám vakcínu plnou svinstev, rtuti, hliníku a nanotechnologie...

Momentálně se vyvíjí minimálně 7 typů vakcín na Covid-19. Každá z nich je financována přímo či nepřímo Billem Gatesem, tím stejným člověkem, který byl zapojen se svou nadací v Eventu 201, což byla simulace koronavirové pandemie a toho, jak by na ni zareagovaly úřady. Tato simulace probíhala 6 týdnů před tím, než se objevila a dostala se na světlo světa v Číně "nákaza" Covid-19. Kardinálním plánem a konečným cílem elit je, že budete muset mít píchlou vakcínu, abyste nebyli izolovaní a abyste "neohrožovali" ostatní. Podstoupené očkování nám má dát pas na cestování a oprávnění na "normální život" prozradil Gates. Bill Gates je jeden z největších zločinců na planetě a to má v tomto oboru obrovskou konkurenci.

Takže situace se vyvíjí tímto směrem. Chtějí nám vnutit vakcínu plnou sraček, které podlomí naše zdraví a navíc nás budou kontrolovat a tak bude stále více pandemií a očkování nebo se nebudeme moct stýkat se svou komunitou či dokonce s vlastní rodinou, svobodně se pohybovat, chodit do školy. Toto je ten pravý důvod, proč se vyvíjí toto očkovací kvantové "tetování", aby poznali, kdo byl očkovaný a kdo ne. Už teď nás připravují a zvykají na další omezování a kontrolu (na letištích vám měří teplotu ad.). A proč to všechno ONI dělají? "No přece jim záleží na tom, aby všichni lidé byli zdraví, šťastní a spokojení". Jakmile tu je izolace, přestává fungovat "demokracie", což se nyní masívně děje, tak nastává fašistická tyranie a přestává platit jakákoliv legálnost. Tak budou vědět, kam jdeme, budou diktovat, kolik lidí se může kde shromáždit a podle okolností to budou měnit ("podle toho se bude vyvíjet pandemie"), protože nechtějí masové protesty. V Číně mají rozmístěny milióny kamer s vysokou rozlišovací schopností, co dokonale identifikují obličeje, je to forma tyranie a nesvobody. Na západě nám říkají: "Oh ne, to není tyranie, děláme to přece pro dobro a blaho lidí." Tak se stanete pouhým číslem a ocitnete se jen malý kousek od světa Georga Orwella. Lidé, kteří se chovají tak, jak chce vláda, dostávají body do sociálního kreditu a pokud člověk spadne pod určitou hranici, tak se dostaví příslušné následky! Milióny lidí, kteří se nechovají přesně, jak chce vláda v Číně, například nemůže cestovat letadlem nebo dokonce i vlakem. Toto se plánuje a právě kauza Covid-19 byla vytvořena v krátké době globální centralizovanou mocí.

I politici jsou bezradní, protože řídící procesy jdou mimo ně a vše diktují tmavé obleky zpoza plenty za nimi. Musíme přestat myslet stylem: "To nemůže být pravda". ONI nám říkají, že cokoliv, co je protivládní je lež nebo konspirační teorie. Přemýšlejte, jak mohl mít George Orwell tak přesné informace o naší době, které napsal ve své knize "1984", vydané už v roce 1948. Je to proto, jelikož elity plánují své cíle a kroky desítky a stovky let dopředu. Zasvěcení lidé pak tyto informace mají dlouho dopředu. Číňané dnes mají velké slovo ve vznikajícím novém světě a to je velké nebezpečí, ale i velká příležitost. Také my se v tomto bodě nacházíme. Pokud budou lidé jen sedět na zadku, nebudou nic dělat a budou se zbaběle a pasívně podvolovat systému, tak pak se budou muset jednou podívat do očí svým dětem a vnukům a ospravedlňovat se až se zeptají: "Tatínku, proč si tehdy nic proti té hrůze něco neudělal"... Zkuste si představit svět totální kontroly, který chtějí tyto zlovolné elity vytvořit a ve kterém by vaši potomci museli žít. Přestaňte zbaběle myslet na nynější následky, protože ty následky, kam nás směřují, jsou nesrovnatelně větší a děsivější. Musíte si konečně uvědomit, co se tady děje! Musíte se přestat podvolovat tomuto temnému kultu. Pokud nic neuděláte, tak lidská rasa jak ji znáte dnes, přestane existovat...

Pár lidí tady uzavřelo celý svět během několika týdnů. Tak jak dlouho si to všechno ještě necháme líbit. Další úrovní kontroly lidí je rozdělování jídla. Co více může přivést lidi do větší závislosti než stát kontrolující jídlo.

Další psychopat a klíčová osoba Silicon Valley, důležitá postava Googlu – Ray Kurzwell prozradil, že jejich cílem je do roku 2030 propojit lidský mozek s Umělou inteligencí. U.I. chce ovládnout náš mozek tak, že nebudeme mít už žádné skutečně své myšlenky. U.I. by myslela za nás. Chtějí to zavést skrz nanotechnologie, nanočipy ve vakcínách, vpravené do našich těl. Pokud proběhne plné zavedení 5G síti, bude U.I. stále více nahrazovat lidské myšlení. Dalším krokem, který chtějí prosadit, je zavedení bezhotovostního platebního styku. Tak by věděli o všem, co děláte, co koupíte a kde to koupíte, mohli by ještě rozhodnout, zda si to vůbec budete moct koupit. Pokud by odmítli vaši platební kartu, tak si nekoupíte vůbec nic. Tento podvod s virem splňuje všechny podmínky, které kult chce. Vše co potřebují prosadit a zavést si ospravedlní pod záminkou nebezpečnosti viru. Toto je fašismus a komunismus dohromady, což je označení pro stejnou tyranii centralizace moci v rukou "Hrstky globální technokracie", kontrolované byrokraty, Umělou inteligencí a nezvolenými politiky (úředníky). Čím více zdiskreditují a zkorumpují politiky, tím více pak lidé budou chtít technokracii. Už nyní ti, co "řídí" svět, nemají ani ponětí o tom, co se tu děje, natož, aby rozuměli složitým zákonitostem.

Až se vás vaše dítě jednou zeptá, co odpovíš!: "Tatínku, když přišel ten globální fašistický stát a byl zničený celý ekonomický systém a my teď musíme dělat vše, co nám poručí – co jsi dělal tatínku!" – "No. Jen jsem tak seděl miláčku." A novinář? – "Pomáhal jsem ho nastolit, tím že jsem veřejnosti lhal. A policista?" – "Já jsem ho prosazoval a chránil, zlato."

Tento kult je založen na iluzi, jak je mocný a neohrožený, spočívá na našem podvolení se tomuto klamu. Nyní se naskytuje velká příležitost rozbít toto kouzlo, kouzlo ovládané mysli. Kdybychom se podívali za oponu světa, tak bychom se velice divili co bychom tam uviděli. To, co tam je a můžeme najít, nemá vůbec žádnou moc. Stačí se přestat bát, podvolovat se. Musíme jen dělat věci v souladu se svým svědomím. V současné době je toto zhmotnělé zlo přinuceno ukázat svou tvář a identitu. Část toho zla již byla rozbita a zároveň byl tomuto kultu rozbit i jeho úkryt. ONI vkročili do místnosti, kde je už všichni vidí. A představte si – dveře se za nimi zabouchly! Tak jsme se nyní dostali do zcela opačné hry...

Sledoval jsem tento kult a lidi s ním spojené 30 let na plný úvazek. Viděl jsem celou tu hrůzu, co dělají a jejich šokující úroveň psychopatie. Já se jich nebojím. Nepřišel jsem na svět, abych selhal, a taky neselžu. Jediným způsobem, jak nás mohli tak dlouho ovládat bylo, že nás zavřeli do ještě menší krabice, než ve které byli oni. To udělali! Ale až lidstvo plně vyleze z této krabice a uvědomí si svou pravou podstatu, což je stav nekonečného vědomí, což ti hlupáci nad námi nejsou, tak se stanou naprosto bezmocnými. A tento proces právě všude probíhá. Jak otevřeme ještě více oči, vězení se rozplyne. Dělejme jen ty správné věci a nedívejme se na následky. Tak přestaneme mít strach. Tento kult se děsí nebojácných lidí, protože strach je jeho největší zbraní a je základní nástrojem manipulace s námi. To ONI jsou dnes plni strachu. Situace se zcela obrátila! Všichni jste tak blízko probuzení, že už není čeho se obávat. Bát se můžete pouze spolupráce s těmito psychopaty, protože je postihne nepochybně tvrdý trest, včetně těch, kteří jim dnes tak urputně slouží. Najděme mír s těmi, co mají odlišný názor než my. Tak zmizí všechny hranice, které nás tak dlouho uměle rozdělovaly.

 

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.