Kdo je Online

Právě přítomno: 88 hostů a žádný člen

4394149
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
4779
3096
22761
3157822
72189
95181
4394149

Your IP: 54.237.183.249
2020-09-27 22:13

 

Nachytáni na švestkách

 

 

Čína oficiálně obvinila USA ze zavlečení koronaviru. S tímto prohlášením vystoupil čínský diplomat Čao –Lisian. Mimochodem, experti nejenže prostě potvrzují verzi biologické zbraně, ale obhajují ji už několik týdnů.

Oficiální představitel čínského zamini Čao-Lisian vyslovil obvinění proti americkým vojákům a napsal doslova, že mohli zavléci koronavirus do Wu-chanu.

Učinil tak po vystoupení Roberta Redfielda – ředitele Centra pro dozor a prevenci onemocnění ve výboru amerického Kongresu (CDC). Čínský diplomat oznámil, že po svém vystoupení byl Redfield uvězněn.

Diplomat na své stránce na Twitteru položil několik otázek, které ho zajímaly. Například: - kdy byl v USA detekován nulový pacient a kolik lidí je infikováno teď? Takže by chtěl zjistit, ve kterých nemocnicích se infikovaní nacházejí.

Nutno říci, že v Číně byly, zavřeny všechny nově postavené nemocnice a organizované pro léčení nemocných koronavirem. Epidemie v případě Říše Středu, dle všeho soudě, ustupuje. A hlavním červeným bodem se stala Evropa, především Itálie. Pokud jde o Rusko, většina tam identifikovaných nemocných přijela z evropských zemí.

 

Biologická zbraň?

Ekonom, akademik Sergej Glazev je přesvědčen, že byl koronavirus vytvořen „rukodělně“. A pokud si pozvete bioinženýry, tak vám dokáží říci, jak byl tento kmen syntetizován. Přitom je velmi dobře známo, že udělat to může jen jedna země. Právě ta má je rozvětvenou síť tajných biologických laboratoří po celém světě, m.j. i na Ukrajině.

Američané intenzivně zkouší viry na našich, v podstatě, krajanech – takže mají celý arzenál biologických zbraní. To, co se dnes děje jsme spolu probírali před rokem, dvěma, třemi i čtyřmi a to všecko jsme předvídali. Že je to projev hybridní války USA proti úsekům ekonomiky, které oni nemají pod kontrolou, je zcela pochopitelné a logické.

Jistěže byl koronavirus diagnostikován i v USA. Stačí si ale vzpomenout že Angličané, kteří vyprovokovali Hitlera k začátku 2. světové války, se sami stali hromadnými oběťmi bombardování německým letectvem, zdůraznil expert.

Elita je vůči tomu, přirozeně, pojištěna. Americká vládnoucí elita při tom je navíc vyzbrojena nejen informačními technologiemi, ale i biologickými zbraněmi, v jejichž vývoji pokračují v rozporu se všemi mezinárodními závazky. Kromě toho má americká elita obrovský arzenál pro manipulaci mezinárodními finančními trhy.

Tam dosud vládnou primitivní maltuziánské ideje, stále je možno slyšet, že je lidstva příliš mnoho, že to planeta Země nevydrží, atd. Proto dnes umírají – toho si všimněte – hlavně lidé žluté rasy, tedy Čína Korea, Japonsko. Mezi Evropany takový tragický osud postihuje lidi se sníženou imunitou a lidi staré, kteří jsou tradičně pro tuto ideologii „zlaté miliardy“ považování za balast“ – konstatoval Sergej Glazev.

Glazev není jediný, kdo se drží verze uměle vzniklé nemoci. Jak poznamenal bývalý člen komise OSN pro biologické a chemické zbraně, vojenský expert Igor Nikulin, pro tuto verzi svědčí řada důvodů.

Tak například: - do Ruska jezdí 10 až 15 krát více Číňanů než do Iránu. Nicméně v Rusku k žádné explozi koronaviru nedošlo, zatímco v Iránu jsou už stovky onemocnělých. To se ale nehodí do verze o „přírodním původu kmene“. Navíc i sami Číňané už přiznali, že žádné ohnisko uvnitř země není, ale virus byl podvržen zvenčí.

Protože virus je hybridní, je to zjevně biologická zbraň nové generace. Kód sestává ze dvou částí plus čtyřech vsuvek z HIV. V přírodě se taková kombinace, dle mého názoru, objevit nemohla. Ona mohla takto vyjít jen v laboratoři“, - prohlásil expert v rozhovoru pro „Cargrad-tv“.

Na vytvoření vakcíny je zapotřebí rok. Odkud se tedy vzala u Američanů?

Vytvoření vakcíny proti každému kmeni je práce dosti dlouhá, minimálně rok, pokud ne víc. Nicméně Američané a Britové už dnes jsou schopni ji nasadit, - připomenul expert. Takže byla vytvořena dříve? To ale tím spíš nezapadá do verze o přírodním původu kmene.

Navíc pak v Číně, kde odjakživa jedí všecko, co se hýbe, ať už hady, nebo netopýry, nikdy žádná závažná onemocnění nebyla. A najednou, za poslední dvě desetiletí, bylo objeveno hned 8 nebezpečných koronavirů, kterými se nakazili lidé. A začalo se to dít hned poté, co Američané v roce 1999 přijali program vytvoření etnicky specifické biologické zbraně. Takže to vše není jen tak – míní Nikulin.

Je pochopitelné, pro koho je to výhodné. Je už zřejmé, že do dubna světová ekonomika vykáže propad o bilion dolarů, takže aktiva zlevní, a bude možné je skupovat. A to je velmi výhodné pro „pány světových peněz“: - kvůli 300% zisku se kapitál dopustí jakéhokoli zločinu“, - uzavřel vojenský expert.

Jaká šťastná náhoda – před Novým rokem…

Podle názoru Igora Nikulina, je příčin k podezření, že koronavirus je biologickou zbraní USA, víc než dost. Za prvé: - čas i místo jsou zvoleny až příliš „šťastně“, aby to vypadalo jako shoda náhod. Teď mezi Čínou a USA v plném proudu obchodní válka, ale americký prezident Donald Trump už před půlrokem hovořil o tom, že pokud se Číňané nerozmyslí, budou toho velmi litovat.

Proč k explozi koronaviru došlo ve Wu-chanu a ne v Pekingu, Hongkongu, nebo v Šanghaji – to je rovněž zhruba pochopitelné. V Hongkongu probíhá proamerický „majdan“, v Šanghaji je velmi mnoho amerických zastoupení, jsou tam skoro všechny americké společnosti, pracují tam tisíce, pokud ne desetitisíce, Američanů. A Peking je hlavní město, jsou tam příliš velká kontrolní opatření, je tam milion kamer s rozpoznáním tváří, - vysvětluje expert.

Tak si vybrali místo, kde je kontrola samozřejmě slabší, plus to, že je tam ústav virologie – je také dobré, protože to lze svést na Číňany, že to stvořili sami, plus – také úspěšně – k Novému roku, kdy běží shromažďování lidí “, - řekl Igor Nikulin.

Navíc byl ve Wu-chanu americký konzulát. Oni ho ale uzavřeli - přičemž ještě před tím, než Číňané oznámili epidemii – řekl expert.

„Takže je tu mnoho detailů, které ukazují, že to vše nebyla náhoda“ – zdůraznil.

 

Ekonomické udušení …

S jeho názorem souhlasí i vojenský expert „Komsomolské pravdy“ Viktor Baranec. Ten poukazuje na to, že v současném světě existuje zhruba 400 středisek a laboratoří USA, ve kterých se vyvíjejí biologické zbraně. Přitom asi 40 z nich je umístěno blízko ruských hranic.

Pokud jde o Čínu, tak město Wu-chan, kde došlo k explozi viru, leží v samém centru země, a je ideálním místem pro šíření tohoto viru po celé Číně, - vysvětluje Baranec. K explozi viru navíc došlo právě v předvečer čínského Nového roku,- takže do 11 milionového města přijelo dalších 5 milionů lidí, a těchto 5 milionů se už rozjelo každý jinam, - upozornil expert. V této souvislosti si také vzpomněl na Trumpův slib, že donutí Čínu „velmi litovat“, že se pustila do obchodní války s USA.

„Takže to, obecně vzato, vypadá tak, že pokud (USA) nastartují koronavirus, tak Čína utrpí gigantické hospodářské škody. A to je oblíbený žeton nynější politiky Bílého domu. Teď se už neohánějí raketami, tanky, děly, atd. USA zaměřily na hospodářské udušení konkurentů“ – poznamenává Viktor Baranec.

Takže můžeme říci, že koronavirus už je, tak řečeno, novým způsobem boje Spojených států o svou převahu nad hlavními protivníky. „Já takovou variantu nevylučuji, i když je třeba o tom zatím mluvit opatrně“ – dodal.

Je naprosto zřejmé, že Amerika dnes nesází na atomové bomby, ale sází na jinou prokletou zbraň, jakou je koronavirus“, - uzavřel vojenský expert „KP“.

 

Zdroj: https://tsargrad.tv/news/pojmany-s-polichnym-kitaj-obvinil-ssha-v-zanesenii-koronavirusa-jeksperty-podtverzhdajut-versiju-biooruzhija_242789

Překlad:                      st.hroch                       200314

 

P.S,

- jen pro doplnění uvádím některé zajímavé informace. Politolog prof. Panarin uvádí, že čínský prezident Si-Ťinpching krátce po osobní návštěvě Wu-chanu informoval telefonicky gen. tajemníka OSN, a shora uvedené vystoupení představitele čínského zamini následovalo bezprostředně poté. Panarin vyslovil obavu, že Rusku hrozí přenos epidemie prostřednictvím ukrajinských (především ze západní Ukrajiny) gastarbeiterů, kterých je jen v Itálii na 300 tisíc. Vzhledem k uzavření sféry služeb, kde podstatná část z nich pracuje, se mnozí, snažili a snaží odcestovat domů. Reakce oficiálních míst Ukrajiny je zatím jaksi mdlá, soudě podle toho, že tam provedli méně testů u podezřelých z infekce než třeba v sousedním a podstatně menším Maďarsku a čtvrtinové oproti Polsku – nejspíš jim koronavirus připadá dostatečně proruský. Nicméně od 17.března omezují veškeré letecké spojení se zahraničím, očekává se tak zvýšený nápor na silniční přechody.

V Bělorusku registrovali ke včerejšku 27 nakažených

Gruzie, kde je aktuálně 25 nakažených, už koncem února zastavila vydávání povolení k přepravě lidí a nákladů přes vlastní území (největším rizikem jsou pro ni Irán a Itálie), a zavedla na svém území opatření podobná našim.

V Arménii, podle včerejšího prohlášení premiéra Pašinjana, registrovali 13 nakažených. Může jich být ale podstatně víc, protože někteří potenciální nakažení odmítli vyšetření – což jim zákon umožňuje.

V Аzerbajdžánu registrují 19 nakažených; v Kazchstánu registrují 8 nakažených; poslední údaj z Kyrgýzie je nula, nicméně letecké spojení s Čínou a 5 evropskými zeměmi bylo přerušeno.

Turkmenská vláda veškeré informace o viru tají, což zvyšuje paniku, podle neoficiálních informací tam je 1 zemřelý.

Rusko, kde je ke včerejšku registrováno 50 nakažených (zemřelý zatím žádný), z toho 24 v Moskvě, 5 v Petěrburgu, 4 v Moskevské oblasti, omezilo 11. 3. letecké spojení s řadou evropských zemí a od 16. března omezí letecké spojení se všemi zeměmi EU, Švýcarskem a Norskem. Моskvа preventivně urychleně buduje už druhou „speciální“ nemocnici – za hranicí okružní dálnice.

Jsou to vesměs informace oficiální. Nicméně v internetu létají mnohdy až fantastické zvěsti. Poplašně vyzněl například únorový, do slovenštiny přeložený, článek o nálezu nebezpečných kontejnerů na evakuovaném konzulátu USA. Pobavilo mě, když jsem zapátral o prapůvodu informace, že článek vyšel v internetovém satirickém vydání „Informační agentury Panorama“, kde vychází celá řada podobných taškařic…

 

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.