Kdo je Online

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen

4249512
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
351
3553
19866
2986504
22733
125451
4249512

Your IP: 3.236.132.132
2020-08-08 02:43

 

 

V REGRESI O ATLANTIDĚ

 

07.02.06   Brána

V různých sděleních, získaných za pomoci hypnotické regrese, se lidé zmiňují o svém předchozím životě v Atlantidě a uvádějí řadu neuvěřitelných podrobností. Těchto sdělení bylo získáno již několik set od mnoha lidí z celého světa, kteří se prokazatelně neznali a předtím se o Atlantidu nikdy nezajímali. Shodu informací proto nemůžeme považovat za náhodu ani nelze hovořit o nějakém vzájemném ovlivnění. To, že existuje lidská duše, která je nesmrtelnou energoinformační podstatou člověka považujeme za zcela prokázané a proto je jisté, že můžeme za jistých okolností z ní čerpat Informace.


      Podle těchto sdělení byly zdrojem energie krystaly, které transformovaly kosmické a zemské energie do použitelné formy. Nikdo dnes nepochybuje o tom, že ve vesmíru existují obrovské elektromagnetické, gravitační a jiné síly, jejichž podstatu dosud neznáme. Stejné síly se vyskytují i na Zemi, právě elektromagnetické pole Země je zřejmě rozhodující pro život.

     Většina z nás zná působení krystalů různých minerálů z vlastní zkušenosti, zejména křišťál je velmi oblíbený. V Atlantidě prý jako zdroj energie sloužily krystaly až 6 m dlouhé o průměru téměř 2 metry.

     Tato energie se nazývala maxin a v krystalech vznikala transformací energie zemského jádra "navaz", energie Slunce a energie centrálního slunce Galaxie. Toto se zdá být logické, neboť vždy se jedná o centrum nějaké soustavy. O podstatě této energie nic bližšího nevíme, je však pravděpodobné, že se jednalo o nějaký druh elektromagnetické energie, která se vyskytuje všude ve vesmíru. Tato energie se rozváděla bezdrátově za pomoci energetických věží. I dnes jsme již schopni přenášet poměrně velké množství energie pomocí laserového paprsku, o přenosu za pomoci elektromagnetických vln již nikdo nepochybuje, neboť radiopřijímač a televizi má každý obyvatel civilizované země.

     Se zneužitím energie souvisí zřejmě i zánik Atlantidy, pokud Atlantiďané objevili možnost přeměny hmoty na energii., jak se lze dozvědět ze správ získaných v hypnotické regresi

Přebzato:  http://branyvnimani.cz/

 

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.