Kdo je Online

Právě přítomno: 120 hostů a žádný člen

4393685
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
4315
3096
22297
3157822
71725
95181
4393685

Your IP: 3.237.71.23
2020-09-27 19:57

 

 

3c

 


Spojitý ČasopisSpojitá Časopisová Domácí Stránka! Zahrnuje sekce na: Za Zprávami; Zdraví; Starší Bratr; UFOs; Nevysvětlitelný; Budoucí Věda; Current Vydá - Obsahu; Kdo, Co, & Kde Je Spojitost Časopis; Předplácecí Informace; Starší Číslo Vypsat - Obsahu & Objednávat Informace; Reklamní Sazby; Knihy, Videa & Produkty Zkatalogizují; Ukazatelé Na Jiná Internetová Místa Zájmu; Spojití Návštěvníci ' Rezervují; Spojitý Průzkum; Etc.


Nova Energie Ltd.: Modrá Energetická SpolečnostDavisská Turbínová Energie Přílivu Technologie. Vy jste někdy divili se, že co přihodilo se Míru Dividenda slibovala svět? Jedna "Mírová Dividenda " byla vlastně postavená a testovaný v 1980's, ale jeho veřejnost debutovat a obrovské užitky k lidstvu byly mařeny pomocným monopolem chyceným v střetu zájmů. Modrá Energie může vrátit sílu lidem. Podporovat Přílivový Power Vývoj Teď hned!


Omicron, Projekt: Vážná Vážnost Řídit VýzkumToto je místo kde problém Vážnosti Kontrola Bude Řešena! PROJEKT OMICRON je JEDINÁ vážná vážnost řídit výzkumný úkol na celém INTERNETU! To je originál. To je jeden a jediný. Přijímejte žádné náhrady!! Teorie za PROJEKTEM OMICRON nespoléhá se na nejasnou teoretickou fantazii, ale instead soustředí se na pozorovaná data a experimenty SKRZ Co my jsme poté co je SPRÁVNÝ výklad z jak vesmír pracuje. My věříme, že lidstvo má tendenci k over-complicate a dokonce LIŠIL se OD skutečné cesty vesmír pracuje. Toto skončilo některými příliš komplexní, self-building matematické modely vesmíru že být jednoducho založený na fantazii! Tato záliba v pohybování k komplexu když data minou snížil nás špatná silnice! Větvení v silnici jde vyjasnit se zpět k 1800s!!


Orgone Biophysical Výzkumná Laboratoř, Inc.Stavět Na objevech pozdního přírodovědce, Wilhelm Reich, M.D. Tato domácí stránka obsahuje informaci na: O Orgone Biophysical Výzkumné Laboratoři a Greensprings Centru; Krátká Minulost Wilhelm Reichových Objevů a Vědy Orgonomy; Výzkumné Úkoly Jamese Demea a O.B.R.L.; Vzdělávací Události Sponzorovaly u O.B.R.L.; Vybral Články O Reichu, Orgone Výzkum a Příbuzná Témata; Bibliografie na Wilhelmu Reichu a Jiní; Prostředky a Zkoumat Materiály O Orgonomy; Knihy a Dostupné Publikace pro Koupi; Zvláštní Oznámení; a Jak Vzít si O.B.R.L. Posílat Seznam a jejich E-mailový Seznam.


Overunity Domácí Stránka u Stefana Hartmanna v NěmeckuFocussing na zpravodajství jen o zařízeních a strojích, které vypadají, že je U konce 100 % účinný, to znamená, oni produkují více energie, než to je dáno do systému. Toto je známé jako Overunity operace! Zařízení, která jsou představována tady pracovat tím, že přemění Nulovou Bodovou energii k užitečný mechanický, elektrický, ohřát nebo rozsvítit výstup! Toto znamená, že vy dostanete volnou energii a vy jen musíte koupit jednotku! Zahrnuje: "Poslední Zprávy", "Overunity zařízení", a "Spojení Na jiná alternativní energetická Internetová Místa."


Planetární Sdružení Pro Čistou Energii, Inc. (P.A.C.E.)Mezinárodní spolupracovní síť pro pokročilé vědecké myšlení. Uznaný jak non-governmental organizace (NGO ) s Spojenými Národy. Zahrnuje: Úvod; Sekretariáty; Informační Bulletin; Booklist; Dokumenty; Europ. Tajný.; a WWW spojení. La Societe planetaire téct l'assainissement de l'energie, inc. Planetarische Vereinigung kožešina Saubere Energie, Inc. (V Angličtině.)


PATENTY: TITUL 35: Vyhledávací (Cornell Právnická Knihovna)Titul 35 Práva v plném textu od Cornell Právnické Knihovny. Zahrnuje: Rozdělit se Já - Patentu A Obchodní Známka Kancelář; Rozdělit II - Patentability Z Vynálezů A Grantu Patentů; Rozdělit III - Patentů A Ochrana Jasných Práv; A Rozdělit IV - Jasné Spolupráce Smlouva. Plný text.


Patenty, U. S. Hledat: STO'S Internet Jasný Vyhledávací SystémToto je domácí stránka pro Zdrojový Překlad a Optimalizační (STO ) Internet Jasný Vyhledávací Systém, cesta pro lidi kolem světa vykonávat jasná hledání, a zpřístupňovat informaci o patentování proces. Zahrnuje: * Určovat jasný prvotřídní používající Rejstřík Klasifikace   * Získat jasné tituly používat class/subclass kód   * Získat jasné souhrny používat jasné číslo   * Patentové Listiny od NÁS PTO, UK PO, PCT, etc.   * NÁS Kódová Sekce 35 - federálních patentových práv   * IPNS Internet Patentovat Novinovou Službu   * Archív příběhů od IPNS, etc.   * Předchozí umělecké pátravé linky z STO   * Nákupní středisko pro jasné služby


Jasný Server: IBMIBM nechá vás zpřístupňovat přes 26 roků Amerického Patentu a Obchodní Známky Kancelář (USPTO ) patentuje popisy stejně jako posledních deset roků obrazů. První záznamy pocházejí z 5. Ledna 1971. Vy můžete hledat, získat a studium přes dva milióny patentů. Zahrnuje příklady a Pomoc, Hledat, a Právní Informace také.


Patenty a Obchodní Známky: MicroPatentDomov PatentImages a Obchodní Známka Dáma. Zahrnuje "TrademarkWeb " a "PatentWeb " hlavní spoje k hodně jiným informacím.


HRACHOVÝ VýzkumLeroy Hrách vzdělávací internetové místo. Informace o této internetové stránce je pro VZDĚLÁVACÍ účely jen. HRACHOVÝ Výzkum není zodpovědný za nějaké zneužití informací představovaný zde. Osoby získat informace od tohoto internetové místo MUSÍ převzít plnou zodpovědnost za aplikaci z, operace z, a bezpečí pro jejich vlastní person(s). Zahrnuje: Neomezené Zdraví; Rezervovat Malou Obchodní Stanici; Politika & Říct Občana; Nichola Tesla; Vážnost & vážnost; John E.W. Keeley; Biologie; Energie; Ekologie; UFO Zprávy; a Rezervovat Recenze a Indexy.


Philadelphia Experiment od A-ZKonečná práce o Philadelphijském Experimentu! Zatím být propuštěn, tato kniha ("Philadelphia Experiment od A-Z ") byl psán opatřit čtenářovi kompletní přehled celé získané informace k datu na Philadelphijském Experimentu z 1943. Nyní tam být více pak 290 Stran (ne včetně obrazů ) v 9"x6" formát. Autor utrácel přes osm roků kopání přes knihy, výrobní telefonní hovory a setkávací mnohé lidi v úsilí kompilovat následující informace.


Raum-Quanten-Motoren AG: RQM (Švýcarsko; v Angličtině)Zlom v Energetické Generaci Prostorovou Kvantovou Manipulací. [Od jejich spojené zpravodajské strany:] Ráno (25. Září 1996 ) RQM Experimentální Instalace byla ukázaná a ukázal akcionářům v laboratoři u Neuhause (blízko Rapperswil). Poprvé stabilní energie picking-up s faktorem z 2 u 225 Watts výstupu byl představován (vidět také Technické Informační Září 1996 "). Další, ještě ne demonstrované RQM testy ukazovaly faktory z 5.89 a 7.52 příslušně (vidět také blokovat a pohánět diagramy).


Rognerud, Nils: Volný Pád Částicí - PapíruTento papír je recenze problému pozorovatelné akce gravitačních sil na nosičích proudu, u Nilse Rognerud. Diskutuje O přivozených elektrických polích a někdy přehlédl jedinečné fyzikální vlastnosti. Analyzuje několik experimentů, ukazovat realitu přivozených elektrických polí. Aktuální výklad, založený na nápadu jen jednoho elektrického pole, je srovnáván s střídavými přístupy.


Rognerud, Nils: Volný Pád Částicí II: Experimentální Důkaz Potvrdit Existovat
Vážnost Krytí přes Supravodivost: Nedávná vážnost stínící experimenty u Tampere Univerzity v Finsku mohou vrhnout nějaké světlo na teoriích z electrogravity. Testy ukazují malý pokles váhy objektů umístěných přes specialitu cryogenic zařízení, jako by to chránilo objekt před účinky vážnosti - účinek domníval se nemožný u většiny vědců. My jsme mysleli si, že to by mohlo být chyba, Dr Podkletnov říkal, ale my jsme vzali každý precaution.E Zatím divné účinky trvaly. A jiný zajímat informace a webová polohová spojení.


Russell, Daniel: Domácí Stránka: Vědní KursyZajímavá plná kursová informace o Elektromagnetismu (PHYS-220, Fyzika II), Mává (PHYS-230, Fyzika III), Acouistics, a jiná vědní témata. Zahrnuje místo na: Chvění a Mává - Demonstracím a Animace - spojení na strany s grafy a filmy objasňovat některé základní pojmy ohledně chvění a vln. Odborný Asistent Aplikované Fyziky u GMI Inženýrství a Vedoucího Institutu v Flintu, MI.


Searl, John R. R.: Nařídit Mezinárodní Vědní Konsorcium (DISK ) - UKProfesor John Roy Robert Searl Alternativa Čisté Energetické Technologické místo. Profesor Searl je zakladatel této technologie. Alternativní energetická technologie je použitelná v všech oblastech energetického použití. To je světové znečištění problémy, které jsou terč Profesorské Searl's práce. D.I.S.C skupina byla tvořena uskutečnit tyto projekty. Toto místo navrhne práci nastávat nyní, a budoucí plány D.I.S.C. skupina. Zahrnuje: Přehled; D.I.S.C. Inc. Celosvětově Kontaktovat Informace; S.E.G a Inverse-G-Vehicle komerční využití; Prof. John Searl - jeho život, pracovat a bádat; Chystané Události: semináře a semináře; Pokročilá rezervování; Žádosti O investici a zapletení; NASA Výzva!; Prostorová Vyzývavá Loterie; Společnostní Pokroková Zpráva; Dopis Lidem; Kniha a Video objedná; a jak k e-mailu a kontaktu Prof. Searl Přímo!


Searl, John R. R.: Searl ÚčinekJohn A. Thomas Jr.'s místo na Prof. John R. R, Searl a "Searl Overunity Generátor a Antigravity Účinek." Incudes: Nadcházející Události; Fotografický Archiv; D.I.S.C.; Články; Obchodní Plán; Snílci; Knihy, Videa, Etc.; Krátká Biografie.; NASA Výzva; Chtěný; Kontaktovat Info.; Investoři Chtěli.


Searl, John R. R.: Nařídit Mezinárodní Vědní Konsorcium - Corp.Korporace, která bude vyvíjet a prodávat Searl Účinkový Generátor (SEG ) a Inverse-G-Vehicle (IGV), a dohlížet na vývoj z Prof. Searl's technologie, zvládal to u Prof. Searl a John A. Thomas Jr.. Hlavní cíl společnosti má dostat Prof. Searl's technologie k světu v formě vyrábění a distribuce SEG a Inverse-G-Vehicle.


Searl, John R. R.: D.I.S.C. - Přímého Mezinárodního Vědního Konsorcia - Promenády
Úvod; Přes Pohled Na D.I.S.C.; D.I.S.C. Inc. Celosvětově Kontaktovat Informace; S.E.G a Inverse-G-Vehicle komerční využití; Prof. John Searl - jeho život; jeho práce; jeho výzkum.; Chystané Události: semináře, semináře a pokročilá rezervování; Jedinečné Příležitosti pro investory a zapletení; N.A.S.A Výzva; Společnostní Pokroková Zpráva; Prostorová Vyzývavá Loterie; Dopis Lidem; Obrazy & Fotografická Galerie; Sponzoruje Galerii; Kniha & Video Nařídí.


Společnost pro Vědecké Zkoumání (SSE)Hlavní cíl SSE má poskytovat profesionální fórum pro prezentace, kritiku a debatu ohledně témat, která jsou pro různé důvody ignorovaný nebo studoval nepřiměřeně uvnitř tradiční věda. Druhotný cíl má podporovat větší pochopení těch faktorů, které zbytečně omezí možnosti vědeckého dotazu, taková jak sociologická omezení, omezující světové názory, skryté teoretické předpoklady, a temptation přestavět převažující teorii do převažujícího dogmatu. Témata pod vyšetřováním pokryjí široké spektrum. U jednoho konce být zřejmý anomálie v zachovalých disciplínách. U jiný, my najdeme paradoxní phenomena že patřit k žádné zavedené kázni a proto smět nabídnout největší potenciál pro vědeckou zálohu a expanzi lidských vědomostí.


Russell, Walter: Univerzita Vědy a FilozofieWalter Russell je známý jako "Muž, který Ťukl Na Tajemství Vesmíru, " "Moderní Leonardo, " a "Nejvšestrannější Muž v Americe." On byl básník, malíř, socha, autor, hudebník, architekt, aquestrian-athlete, a vědec. Velký elektrický genius Nikola Tesla říkal Dr. Russell, "Zabořit vaše nápady Do sklepu pro tisíc roky očekávat rozvíjet se lidského vědomí pochopit vaši vizi." Že tisíc roků má obrazně prošel, a dnes jeho wholistic představa univerzálních procesů je rozuměl a používal tisíci v jejich běžných životech pro osobní vývoj, pro obchod a osobní vztahy, a vědci vytvořit nový non-polluting a udržitelná technologie.


Russell, Walter: Neoficiální Domácí Stránka"Neoficiální Domácí Stránka Waltera Russella". Zahrnuje: Zajímat Obrazy a Nápady; Periodická Tabulka Waltera Russella (c.1926); Východisko pro strukturu z Atomový, Sluneční, a Hvězdné systémy; Krychle - vlnový recept na oktávy záležitosti a světlo je 9; Kompletní oktáva uhlíku zvoní, jak prokázaný v vlně; Elektrický vesmír je harfa z devět wave-strings; Spojitost mezi zvukem, světlem a záležitostí; Život/smrt Cyklovat (vírovým užíváním) metafor; Tento Graf vysvětluje jak záležitost je vytvořena od světla; a jiná Russell-related spojení.


Tesla, Nikola, a Tesla Stočí Pagea, (Podivná Věda)Konečná Domácí Stránka pro Nikola Tesla! Díl "Podivné Vědy/ Amatérské Vědní " Strany. Zahrnuje: Tesla Diskusní Skupiny; Tesla WWW spojení; Coiler's Strany; Stočit Fotky; Stočit Plány, Poučení, Etc.; Homebrew Capacitors; Textové Soubory & Jiné Info; Dodavatelé/obchody; Software; a hodně jiných velkých informací. Skutečný najít!


Tesla, NikolaSerbian-American vynálezce, elektrotechnik, a vědec. Vynálezy zahrnují: telefonní opakovač, točit magnetický polní princip, polyphase alternating-current systém, indukční motor, alternating-current přenos energie, Tesla stočí transformátor, radiové spojení, rádio, zářivková světla, a VÍC NEŽ 700 jiných patentů. Zahrnuje: Vynálezy; Krátká Biografie; Chicago Světová Výstava, 1893; Niagarské Vodopády; Tesla On...; Jiní Na Tesla; Anekdoty; Tesla Památníková Společnost, Inc.; Navrhl Četby A Videa; Fotografické Album; Příbuzná WWW Spojení; a Poděkování.


Tesla, Nikola: Genius Nikola Tesla"Nějak velký Americký občan byl ztracen k naší historii. Jméno Tohoto muže je Nikola Tesla. Já nejsem jistý jak to stalo se, ale Já pokusím se zjistit." Zahrnuje: NÁS Poštovní Známkový Obraz; Soubory Informací; Informace od 256 Stran Trvaly od FBI (FOIA ) informace o Tesla: Uzávěra Já, Uzávěra II; Seznam Tesla Odkazů od Richarda Quicka; Sbírka Nikola Tesla Líčila Materiál; Spojení pro Více Nikola Tesla Dat; Příbuzné Internetové Místo Spojí; a Informace O Tesla Památníkové Společnosti Inc.!


Tesla VypínačJohn Bedini demonstroval levný, cigar-box tříděný Tesla-type konvertor, který on měl nedávno budoval (se pro konferenci). Skrz demonstraci, který trval plný 24 hodin během symposia, stálé zatížení bylo kresleno z systému dělat práci. Přesto, konvertor udržoval se nickel-cadmium baterie úplně nabitý! Pojetí, který byl vytvořen u Nikola Tesla, byl oddaný Johnu Bedini u Ronalda Brandta, kdo byl osobní přítel Nikola Tesla. Brandt je údajný mít podobný konvertor, který on má užitý na roky bez upouštět bateriový poplatek. Bedini představoval schématické diagramové představení jak stavět pevné zařízení a pak uvolněné kopie názorného diagramu. Tady to celý je!


Testatika Uvolní Energetický StrojVelmi dobré místo na tomto obviňovalo 3-5 kW od ničeho zařízení! Testatika Volný Energetický Stroj byl vyvinut u Mr. Paul Baumann ve Švýcarsku, nyní s METERNITHA skupinou. To podobá se Wimshurst elektrostatický stroj. Ostatní Dokumenty mohou odkazovat se na to jako "Švýcarský M-L konvertor " nebo "Thesta-Distatica." V tomto místě Jsou množství dobrých souborů, včetně: Dokumenty; Popisy Textu; JPEG obrazy; MPEG filmy; a Sledovací rady.


TONYOVA STRANA - D4, D5, E6 A E7 FYZIKÁLNÍ MODEL

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.