Kdo je Online

Právě přítomno: 121 hostů a žádný člen

4394387
Dnes
Včera
Týden
Minulý týden
Měsíc
Minulý měsíc
Celkem
5017
3096
22999
3157822
72427
95181
4394387

Your IP: 54.237.183.249
2020-09-27 23:31

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Možná se nic nestane, možná…

 

 

 

 

ÚVOD

 

 

Vážení přátelé,

stránky pro řadu z vás nic nového, jenom jiná obdoba jiných stránek se stejnou tématikou. Nechceme psát a opisovat přeložené články ze zahraničních serverů nebo různé komentáře o článcích, i když není nic vyloučeno. To by mělo být doménou pouze diskusního fóra, kde se můžete k jednotlivým tématům vyjadřovat, mezi sebou i s námi diskutovat, předávat si zkušenosti a názory a hlavně si pomáhat radami a návody, které budete potřebovat. Tyto stránky jsou zaměřeny na databázi a předávání adres www stránek k usnadnění bádání a hledání informací, které mohou být pro vás životně důležité. Bude možné v nich najít odpověď na hromadu otázek dotýkajících se tohoto světa a dění kolem, naší budoucí existence i možné existence lidstva.

Bude dobré, když si uvědomíme, že pravda nás osvobodí, ale musíme počítat s tím, že vás i zatíží a poznamená na celý život. Je sice krásné a pohodlné žít  a možná i zemřít v nevědomosti a alibismu, ale pak musíme počítat s tím, že jsme pouhou loutkou, nástrojem, otrokem bez vlastní vůle a názoru, bez práv a svobod, bez možnosti rozhodovat jak chceme žít a pro co žít. Říká se, že pravda je krutá, a mohu potvrdit, že tomu tak skutečně je - a jak já říkám - „vždy je všechno jinak“. Je to jenom proto, že pravdu neznáme! Musím v této souvislosti podotknout, že v zájmu těch, kteří nám vládnou a kteří nás chtějí ovládat, ani není, abychom pravdu znali.

Když jsem si před mnoha lety pořídil počítač a internet, začal jsem hledat informace celkem běžného rázu, hlavně takové, které by obohatily mé znalosti v oblastech mých zájmů. Ani jsem netušil, jaké možnosti internet nabízí. Předmětem mého zájmu byla témata týkající se určité části naší historie, tajemna a záhad, duchovna, ale třeba i zdraví a zcela praktických věcí. A protože „všechno je spojeno se vším“ dostal jsem se postupně k tématům, která krutě rozdrtila kladivem pravdy mou naivitu v přístupu k dění kolem nás, k životu, politice, k minulosti a budoucnosti, k planetě a lidstvu. Informace se nakupily do obrovských a širokých rozměrů, které snad jeden člověk není schopen obsáhnout a zpracovat, do děsivých skutečností o kterých jsem neměl ani tušení, že vůbec mohou existovat nebo se dít.

Je jasné a musíme s tím počítat, že různými nepravdami a dezinformacemi a to záměrně, abychom nakonec ničemu nevěřili a pochybovali, jestli je to vůbec možné a jestli je pravda to, nebo ono. Naštěstí se mnoho informací dá ověřit jinými cestami a pravda se vždy ukáže.

Nakonec třeba zjistíme, že mnoho teorií o různých spiknutích nejsou jen teorie, ale jsou to skutečná spiknutí, že auto na vodu existuje a dokonce jezdí, že existuje mnoho zařízení na využití volné energie a nemusíme živit kartely a mocenské struktury a neustále se hrozit dalšího umělého zdražování. Například UFO není něco neznámého, ale jsou to konkrétní tajné technologie a zbraně, které jsou na základě nekalých tajných dohod zkonstruovány na to, aby nás kontrolovaly, ovládaly a postupně zotročily. Že naše fyzické potíže a nemoci nejsou způsobeny tím, že bychom byli tak zdegenerovaní, že můžeme být naprosto zdraví. Války a hlad nemusí být, nemusíme ničit tuto planetu a sami sebe, atd.

Tyto stránky byly o blížícím se roku 2012 a tom, co možná přijde, o všem, co s tím souvisí a sami můžete posoudit co dnes se stalo skutečností

 

Počítám s tím, že se při studování jednotlivých odkazů a článků najde mnoho lidí, kteří pod tíhou různých důkazů přesto neuvěří nebo budou pochybovat, protestovat, možná se i urazí. Přesto věřím, že uváděné informace otevřou mnoha lidem oči. Je třeba začít hledat cestu k vlastní obraně i záchraně, protože ať chceme nebo nechceme, už dávno je to boj o holý život a samotnou existenci lidstva. Výsledkem mého bádání jsou jednotlivé odkazy na různé www stránky, které vám pomohou se rychleji orientovat a doufám, že je postupně sami budete doplňovat o informace prostřednictvím chatu a pomáhat si tak v rozšiřování dalších obzorů. Další odkazy www stránek, které navrhnete k prostudování, prověříme a následně zařadíme do seznamu jednotlivých rubrik.

Přeji vám krásný život.

S. Gaspar

Copyright © 2020 Matrix-2012.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.